دلیل باز نشدن صفحات وب بدون استفاده از فیلتر شکن ؟

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 49 بار
سپاس‌های دریافتی: 15 بار

Re: دلیل باز نشدن صفحات وب بدون استفاده از ف_*ل_ن*__ر شکن ؟

پست توسط stronomy » چهار شنبه 23 بهمن 1392, 8:39 pm

ممنون از تمام دوستان :razz:
در حال حاظر کامپیوتر من درست شده .
دلیلش رو فکر میکنم به خاطر اون راهکاری بود که دوست عزیز گفته بودن ابتدا کانکشن فیلتر شکن رو غیر فعال کنم و سپس خارج شم .
بار اول که این رو امتحان کردم جواب نداد ولی بعدش هر بار که با این روش خارج میشدم راحت می تونستم وارد صفحات وب شم

New Member

پست توسط singinbird » چهار شنبه 14 مرداد 1394, 1:58 pm

atlantis14188 نوشته شده:
stronomy نوشته شده:ممنون
اما قسمت باکس کاملا خالی هستش و سیتینگ غیر فعل .
و ف_*ل_ن*__ر شکن من فری گیت هست

سلام خدمت شما دوست عزیز
دلیل باز نشدن صفحات بعد از استفاده از این نرم افزار ها خصوصا سای.. و فری.. نحوه درست خارج نشدن از برنامه هستش . شما بجای اینکه مستقیما exit کنید ابتدا در برنامه از گزینه دیسکانکت استفاده کنید بعد از قطع شدن ارتباط حالا از برنامه خارج بشید .
این مشکلی بود که من بارها با اون مواجه شدم و با این روش حل شد.

با سلام خدمت شما دوستان عزیز، چند ماه پیش برای من نیز همین مشکل پیش آمده بود،بعد از نصب ویندوز1. 8 هم چیزی حل نشد بعد از آن اینستال کردن سای...و اکتیو کردن نود 32مشکلم حل شد.ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید ویک آنتی ویروس و ف،ی،ل، ت، ر خوب برام معرفی کنید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70493 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 25 مرداد 1394, 2:55 am

,
آنتی ویروس اگر مجانی بخواهید بهترین در حال حاضر Qihoo 360 total security هست و اگر غیر مجانی مد نظرتون باشه Kaspersky رو پیشنهاد میکنم. در مورد قسمت دوم سوال هم طبق قوانین انجمن مطرح کردن و بحث در این حوزه مجاز نیست
موفق باشید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”