کمک زود جواب بدید درباره ساخت اسپری مو طبیعی

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

کمک زود جواب بدید درباره ساخت اسپری مو طبیعی

پست توسط aminakbari » جمعه 25 بهمن 1392, 6:04 pm

من از توی یه سایتی خوندم که خودمون میتونیم اسپری طبیعی بسازیم
به این صورت که
یک فنجان آب را در قابلمه به دمای جوش برسانید .حرارت را خاموش کنید و ۴ قاشق شکر در آن ریخته ، هم بزنید تا حل شود. چند قطره از روغن گیاهی مورد علاقه خود در آن بریزید.
اجازه دهید مایع سرد شود، سپس آن را در یک بطری اسپری بریزید و در یخچال نگهدارید.
همین ، تمام شد.
خوب حالا سوالم اینکه ایا برای مو ضرری نداره
چون من درست کردم و دارم استفاده میکنم

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3824 بار
سپاس‌های دریافتی: 7651 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 26 بهمن 1392, 2:32 am

سلام .
همونطور که میدونین روغن در آب حل نمیشه چون ملکولهای آب قطبی هست و روغن غیر قطبی مگر اینکه یک ماده باعث حل شدنشون در همدیگه بشه .( شود همجنس در همجنس محلول ) .
در بدن , ترشّحاتِ کیسه ی صفرا این کار رو انجام میده و باعث حل شدنِ چربی در آب و قابل جذب شدنش میشه .
برای حل شدنِ روغن در آب از پودر رختشوئی یا مایع ظرفشوئی باید استفاده کنین یعنی یه مقدار تاید ( بستگی به مقدار چربی داره ) بریزیم توی آب و روغن و هم بزنیم تا روغن بشه توی آب .
اما اونوقت دیگه نمیشه مصرفش کرد !
ظاهراً اون بنده خدا که این نسخه رو پیچیده از این چیزها خبر نداره یا اینکه مردم رو سر کار گذشته .
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”