در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با هواپيماهاي بدون سرنشين به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
442

تشکر کرده: 275 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

Re: سقوط پهپاد در سراوان

توسط anga2009 » پنج شنبه 1 اسفند 1392 17:19

چندی پیش یکیش هم تو دریای عمان سقوط کرد:

عکس  مال چندسال پیش است من قبلا این عکس را دیده بودم
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
sand_fighter, milad217

Major II

Major II

no avatar
89

تشکر کرده: 161 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 25 تیر 1392 23:29

مشهد

آرشيو سپاس: 240 مرتبه در 70 پست

Re:

توسط ATABACKAN » پنج شنبه 1 اسفند 1392 20:59

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:ملت بيكار رو باش .
گمون نکنم جائی روی زمین باشه که ملت بیکار نداشته باشه .

اما عجيبه كسی بهش دست نمیزنه !!!!
اگه افتاده بود تو محله ی ما , تکه بزرگه اش پیچ ملخش بود
:grin:

میدونی چرا دست نمی زنن چون هرچی مال شیعیان باشه نجس می دونن حتی گوشت و مرغ هم نمی خرن چون میگن شیعیان کشتن پس نجسه من این تو خدمت سربازی دیدم میرفتن مرغ زنده میخریدن می بردن خونه ذبح میکردن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ATABACKAN تشکر کرده اند:
MOHAMMAD_ASEMOONI, Present, milad217, Bystander

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
141

تشکر کرده: 71 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 27 اسفند 1385 12:22

آرشيو سپاس: 282 مرتبه در 68 پست

Re: Re:

توسط omidr » پنج شنبه 1 اسفند 1392 22:47

:grin:[/quote]
میدونی چرا دست نمی زنن چون هرچی مال شیعیان باشه نجس می دونن حتی گوشت و مرغ هم نمی خرن چون میگن شیعیان کشتن پس نجسه من این تو خدمت سربازی دیدم میرفتن مرغ زنده میخریدن می بردن خونه ذبح میکردن[/quote]

به نظرم تعمیم دادن یک تجربه تلخی که شما از برخورد با بعضی افراد خشک مغز داشنین به همه هموطنان شریف بلوچ و یا اهل سنت دور از انصاف باشه. من مدتی بلوچسنان بودن (به طور خاص بیشتر چابهار و زاهدان) و دوستان خوبی هم پیدا کردم .... بیشتر مردن در سیستان و بلوچستان مانند همه ما بیشتر به دنبال زندگی روزمره خودشون هستند و مثل ما اونقدر با مشکلات عادی زندگی روزمره  درگیرند که چیزی از این مزخرفات این تکفیری ها رو جدی نمیگیرند. نباید تفکر یک عده محدود رو به همه تعمیم داد.

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب omidr تشکر کرده اند:
Bystander, امام قلي خان, mm1990, رضاخان, MOHAMMAD_ASEMOONI, khashayar1, &mmt, esijoon, KH.I.A.2500, milad217, ATABACKAN, TD

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 فروردین 1388 13:03

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: سقوط پهپاد در سراوان

توسط autumn_pr » چهارشنبه 13 خرداد 1394 20:16

یکی از دلایل پیشرفت غربی ها نسبت به ما همین هست که اشکالاتشونو برزگنمایی نمیکنن.توی همین قرن 21 هم وقتی غربیها یه هواپیما تولید میکنن چنتا سقوط و کشته داره آخریش هم سقوط ایرباس a400بود.پس سقوط چنتا پهباد هم به پیشرفتمون کمک میکنه.

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major I

Major I

نماد کاربر
456

تشکر کرده: 235 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 18 تیر 1386 21:45

ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر

آرشيو سپاس: 1736 مرتبه در 346 پست

Re: Re:

توسط hermes_PERSIAN » چهارشنبه 13 خرداد 1394 22:43

ATABACKAN نوشته است:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:ملت بيكار رو باش .
گمون نکنم جائی روی زمین باشه که ملت بیکار نداشته باشه .

اما عجيبه كسی بهش دست نمیزنه !!!!
اگه افتاده بود تو محله ی ما , تکه بزرگه اش پیچ ملخش بود
:grin:

میدونی چرا دست نمی زنن چون هرچی مال شیعیان باشه نجس می دونن حتی گوشت و مرغ هم نمی خرن چون میگن شیعیان کشتن پس نجسه من این تو خدمت سربازی دیدم میرفتن مرغ زنده میخریدن می بردن خونه ذبح میکردن

هموطن عزیز
در کشور ایران سالهاست تمامی ادیان و مذاهب برادرانه در کنار هم زندگی میکنند. اگر شما در مدت سربازی برخورد داشتید من سالهاست در شهری زندگی می کنم که نسبت اهل تسنن به جمعیت بالاست ولی واقعا هیچیک از این مطالب را ندیدم و غیر از احترام متقابل و برادرانه هیچ برخورد بدی از هر دو طرف ندیدم.
هموطنان گرامی ایران عزیز مهد اخوت بین تمامی قومیتها، ادیان و مذاهب است مخصوصا الان به این اخوت و برادری بیشتر نیاز است پس بیاییم خواسته یا ناخواسته کدورتی ایجاد نکنیم. شیعه و سنی هردو به یک خدا، یک پیامبر و یک کتاب آسمانی اعتقاد دارند. هر روز ۵ مرتبه به سمت قبله ای مشترک نماز میخوانند.
فراموش نکنیم سرزمین پارس (که تا همین قرن حاضر هم نام ایران بوده) مدیون همه قومیتها و مذاهب است. رستم پهلوان نامدار ایرانی از  سیستان بوده و زرتشت از آذرآبادگان(آتروپان)، آرش کمانگیر که جان خود در تیر کرد تا مرزهای ایران را به بعد از سیحون برساند از لرستان بود، فردوسی بزرگ از خراسان، یعقوب لیث از سیستان، مفاخر ادبی ما از فارس و.... زبان ما فارسی است، دلاوری های هموطنان آذری، کرد، لر، ترک، بلوچ، گیلک، مازنی و.... در کنار برادران فارس خود از زمان شکل گیری این سرزمین عامل بقا و ثبات این سرزمین بوده و انشاالله همواره ضامن بقای این سرزمین مقدس خواهد بود.
وقتی نام شهیدان این سرزمین را میاوریم هیچوقت قومیت آنها نظر ما را جلب نمیکند ولی بزرگترین چیزی که جلب نظر میکند آنست که همه آنها برای در احتزاز ماندن پرچم سه رنگ مقدس ایران شهید شدند. شهدای عزیزی مثل دوران، خلعتبری، شیرودی، کشوری، آل آقا، همت، جهان آرا، باکری و .... .
وقتی پیکر پاک ۱۷۵ شهید مظلوم اخیرا به کشور وارد شد هیچکس ندانست چه قومیتی، دین و یا مذهبی داشتند. قلب همه به درد آمد چون هموطن ما بودند و برای آسایش و امنیت ما مردانه ایستادگی کردند.
پس فقط عظمت و اعتلای ایران هدف و ملاک ما باشد.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

7 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

قبلي