سقوط پهپاد در سراوان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با هواپيماهاي بدون سرنشين به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: SAMAN, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2154 بار

Re: سقوط پهپاد در سراوان

پست توسط anga2009 » پنج شنبه 1 اسفند 1392, 5:19 pm

[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma]  پیش یکیش هم تو دریای عمان سقوط کرد:  
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma] 

عکس مال چندسال پیش است من قبلا این عکس را دیده بودم
وب سایت روستای گندشمین
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
خدایا من را ببخش...

Major II
Major II
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های ارسالی: 747 بار
سپاس‌های دریافتی: 231 بار

Re:

پست توسط ATABACKAN » پنج شنبه 1 اسفند 1392, 8:59 pm

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:ملت بيكار رو باش .
گمون نکنم جائی روی زمین باشه که ملت بیکار نداشته باشه .

اما عجيبه كسی بهش دست نمیزنه !!!!
اگه افتاده بود تو محله ی ما , تکه بزرگه اش پیچ ملخش بود
:grin:

میدونی چرا دست نمی زنن چون هرچی مال شیعیان باشه نجس می دونن حتی گوشت و مرغ هم نمی خرن چون میگن شیعیان کشتن پس نجسه من این تو خدمت سربازی دیدم میرفتن مرغ زنده میخریدن می بردن خونه ذبح میکردن

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 177 بار
سپاس‌های دریافتی: 403 بار

Re: Re:

پست توسط omidr » پنج شنبه 1 اسفند 1392, 10:47 pm

:grin:[/quote]
میدونی چرا دست نمی زنن چون هرچی مال شیعیان باشه نجس می دونن حتی گوشت و مرغ هم نمی خرن چون میگن شیعیان کشتن پس نجسه من این تو خدمت سربازی دیدم میرفتن مرغ زنده میخریدن می بردن خونه ذبح میکردن[/quote]

به نظرم تعمیم دادن یک تجربه تلخی که شما از برخورد با بعضی افراد خشک مغز داشنین به همه هموطنان شریف بلوچ و یا اهل سنت دور از انصاف باشه. من مدتی بلوچسنان بودن (به طور خاص بیشتر چابهار و زاهدان) و دوستان خوبی هم پیدا کردم .... بیشتر مردن در سیستان و بلوچستان مانند همه ما بیشتر به دنبال زندگی روزمره خودشون هستند و مثل ما اونقدر با مشکلات عادی زندگی روزمره درگیرند که چیزی از این مزخرفات این تکفیری ها رو جدی نمیگیرند. نباید تفکر یک عده محدود رو به همه تعمیم داد.

New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

Re: سقوط پهپاد در سراوان

پست توسط autumn_pr » چهار شنبه 13 خرداد 1394, 9:16 pm

یکی از دلایل پیشرفت غربی ها نسبت به ما همین هست که اشکالاتشونو برزگنمایی نمیکنن.توی همین قرن 21 هم وقتی غربیها یه هواپیما تولید میکنن چنتا سقوط و کشته داره آخریش هم سقوط ایرباس a400بود.پس سقوط چنتا پهباد هم به پیشرفتمون کمک میکنه.

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر
سپاس‌های ارسالی: 3373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1793 بار

Re: Re:

پست توسط hermes_PERSIAN » چهار شنبه 13 خرداد 1394, 11:43 pm

ATABACKAN نوشته شده:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:ملت بيكار رو باش .
گمون نکنم جائی روی زمین باشه که ملت بیکار نداشته باشه .

اما عجيبه كسی بهش دست نمیزنه !!!!
اگه افتاده بود تو محله ی ما , تکه بزرگه اش پیچ ملخش بود
:grin:

میدونی چرا دست نمی زنن چون هرچی مال شیعیان باشه نجس می دونن حتی گوشت و مرغ هم نمی خرن چون میگن شیعیان کشتن پس نجسه من این تو خدمت سربازی دیدم میرفتن مرغ زنده میخریدن می بردن خونه ذبح میکردن

هموطن عزیز
در کشور ایران سالهاست تمامی ادیان و مذاهب برادرانه در کنار هم زندگی میکنند. اگر شما در مدت سربازی برخورد داشتید من سالهاست در شهری زندگی می کنم که نسبت اهل تسنن به جمعیت بالاست ولی واقعا هیچیک از این مطالب را ندیدم و غیر از احترام متقابل و برادرانه هیچ برخورد بدی از هر دو طرف ندیدم.
هموطنان گرامی ایران عزیز مهد اخوت بین تمامی قومیتها، ادیان و مذاهب است مخصوصا الان به این اخوت و برادری بیشتر نیاز است پس بیاییم خواسته یا ناخواسته کدورتی ایجاد نکنیم. شیعه و سنی هردو به یک خدا، یک پیامبر و یک کتاب آسمانی اعتقاد دارند. هر روز ۵ مرتبه به سمت قبله ای مشترک نماز میخوانند.
فراموش نکنیم سرزمین پارس (که تا همین قرن حاضر هم نام ایران بوده) مدیون همه قومیتها و مذاهب است. رستم پهلوان نامدار ایرانی از سیستان بوده و زرتشت از آذرآبادگان(آتروپان)، آرش کمانگیر که جان خود در تیر کرد تا مرزهای ایران را به بعد از سیحون برساند از لرستان بود، فردوسی بزرگ از خراسان، یعقوب لیث از سیستان، مفاخر ادبی ما از فارس و.... زبان ما فارسی است، دلاوری های هموطنان آذری، کرد، لر، ترک، بلوچ، گیلک، مازنی و.... در کنار برادران فارس خود از زمان شکل گیری این سرزمین عامل بقا و ثبات این سرزمین بوده و انشاالله همواره ضامن بقای این سرزمین مقدس خواهد بود.
وقتی نام شهیدان این سرزمین را میاوریم هیچوقت قومیت آنها نظر ما را جلب نمیکند ولی بزرگترین چیزی که جلب نظر میکند آنست که همه آنها برای در احتزاز ماندن پرچم سه رنگ مقدس ایران شهید شدند. شهدای عزیزی مثل دوران، خلعتبری، شیرودی، کشوری، آل آقا، همت، جهان آرا، باکری و .... .
وقتی پیکر پاک ۱۷۵ شهید مظلوم اخیرا به کشور وارد شد هیچکس ندانست چه قومیتی، دین و یا مذهبی داشتند. قلب همه به درد آمد چون هموطن ما بودند و برای آسایش و امنیت ما مردانه ایستادگی کردند.
پس فقط عظمت و اعتلای ایران هدف و ملاک ما باشد.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

ارسال پست

بازگشت به “هواپيماهاي بدون سرنشين”