در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اردیبهشت 1390 14:45

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

مشکل بازدید و ورودی از گوگل

توسط khafan11 » شنبه 3 اسفند 1392 12:16

سلام
من یک سایت 2 3 ساله دارم اویل سایت بازدید خوبی داشت تا 300 ایران هم بالا اومد ولی بعد یه اتفاقاتی افتاد و بحث فیـلتر الکی باعث شد سایت با شکست کامل مواجه بشه بعد یه مدتی دوباره شروع کردم بازدید سایت از 100 هزار گذشته به 20 هزار کاهش پیدا کرد بعد مدتی هم اونم به 7 هزار ! الان چندین ماهه که بازدید از 7 8 هزار بیشتر نمیشه ورودی گوگل هم به طور ثابت روزانه 600 تا 750 نهایاتا متغییر هست !
؟ با اینکه تمام مطالب سایت اختصاصی هستش ، فکر کردم شاید از قالب و ... باشه قالب رو عوض کردم و موضوعات جدید به سایت اضافه شد ولی بازم تغییر نکرد ! میخواستم ببینم مشکل چیه، چرا ورودی گوگل انقدر کمه، از سئو و ... زیاد چیزی حالیم نیست ، اصلا هم اقدامی در سئو انجام نشده
سایت وردپرسی هست با بیش از 5000 پست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب khafan11 تشکر کرده اند:
Present

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل بازدید و ورودی از گوگل

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 4 اسفند 1392 18:26

khafan11,  
بررسي کرديد آلوده نباشه سايت؟ برخي مواقع هکرها به جاي هک کردن سايت، سيستم رو آلوده ميکنند و اين موضوع رو موتورهاي جستجو در صورتي که شناسايي کنند به شدت ترافيک رو کاهش خواهند داد و يا بلاک خواهد شد به طور کامل ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ARafiee, Present, Mahdi Mahdavi, Shahbaz, Solver, SMH, hani1459

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: مشکل بازدید و ورودی از گوگل

توسط Solver » دوشنبه 5 اسفند 1392 22:29

خوب الان مشکل شما را من متوجه نشدم؟

در کامپیوتر معمولا  راه حل مشکلات با این سوال یافته میشود " به تازگی چیزی را تغییر دادین یا خیر؟ "

اما در سئو کاملا مسئله برعکس است، اگر تغییر نکنید افت کرده و جایگاه خود را به مرور از دست خواهید داد. این امر شامل محتوا، مسیر دسترسی به محتوا (بهبود کاربر پسندی از منظر گوگل) و ...

اگر قرار باشد اون 5000 پست شما همیشه برای کلمات کلیدی خودشان جایگاهی در صفحه اول داشته باشند که اساسا دیگر سایت ها چه کار باید  بکنند؟   اگر مطالب شما در فواصل زمانی مشخص اما برای ما نامعلومی که گوگل آنالیز میزند کامنت جدیدی نداشته باشند، یا مثلا لینک جدیدی دریافت نکرده باشند و بازدید مستقیم اونها هم افت کرده باشد معنایش این است که در یک کلام استقبال از مطالب کمتر شده باشد، خوب گوگل ترجیح میدهد به کاربرانش مطالبی را نمایش دهد که استقبال بیشتری ازش می شود چون به دنبال رضایت اکثریت هست.

بنابراین سئو خاص گوگل در کلام به این سادگی تفسیر می شود حفظ تمایل کاربران برای مشاهده اونها در نتایج گوگل.

اگر مطلب شما اختصاصی هم باشد، اما در ماهه گذشته کسی بهش لینک نداده و نظری هم درش نگذاشته باشد (خاص شما که وردپرس دارید) و در کنار اینها مثلا بازدید مستقیمش هم پایین باشد گوگل نخست ایمپرشن (دفعات نمایش در نتایج) اون را کاهش میدهد و در صورت استقبال بیشتر از صفحات رقیب اون صفحه شما شما جایگاه خود را نیز خواهید باخت و پله پله با ایمپرشن پایین تر آزمون شده تا در جایگاهی که اکثریت می پسنند قرار داده خواهید شد.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, Mahdi1944, SMH