در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
18

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 7 شهریور 1392 18:12

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

مشکل در اپدیت کردن فریمور g3

توسط arash659 » چهارشنبه 14 اسفند 1392 17:32

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
من گوشی g3 دارم خیلی پرش انتن در بعضی مناطق داره بعد همه فریمور را که تا به الان ارایه شده را خیلی راحت فلش میزدم بعد حتی رام های muia و سیانوژن را نصب کردم حالا که میخوام برش گردونم به 2.6.4 یا هر فریمور دیگه برنامه فلش تولز اخطار میده و قبول نمیکنه میخواستم از اساتید کمک بگیرم چطوری میتونم حافظه را کلا پاک کنم و دوباره فریمور را فلش بزنم در ضمن همه ریست فکتوری و وایپ و ....را انجام دادم نشد که نشد در ضمن حتی کاستوم ریکاوری هم حتی فلش نمیزنه.....در ضمن وقتی رام miua را فلش زدم کاستوم ریکاوری نصب بود بعد تونستم از طریق اون فریمور 2.5.7 را فلش بزنم اما با مشکل پرش شارژ و مشکل سنسور نور مواجهم........ممنون میشم اگه راهنمایی کنید....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arash659 تشکر کرده اند:
SMH

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل در اپدیت کردن فریمور g3

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 15 اسفند 1392 01:39

arash659,  
اين مشکل دلايل زير ميتونه داشته باشه
1- مشکل در کابل و يا سوکت‌ها
2- مشکل در درست نصب نبودن درايورها
3- مشکل در پورت USB، دقت کنيد از پورت USB استفاده کنيد که مستقيما هاب هست و نه بقيه پورتها (معمولا با يکي از پورتهاي فقط کار ميکنه) و به هيچ عنوان پورت USB3 نباشه
4- نسخه‌ي SP Flashtool 4 و يا 5 رو استفاده کنيد
5- يکبار باتري رو در بياريد و دوباره بگذاريد و امتحان کنيد
6- هر سيستم امنيتي که نصب داريد، غير فعال کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ARafiee, SMH

Captain

Captain

نماد کاربر
1863

تشکر کرده: 5914 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » پنج شنبه 15 اسفند 1392 10:36

arash659 نوشته است:..... خیلی راحت فلش میزدم بعد حتی رام های muia و سیانوژن را نصب کردم حالا که میخوام برش  ....

سلام دوست عزیز شما واقعا این رام ها رو برای G3 ورت کردید؟!!!
مشکلی نداشتند؟!!!
اگه اینطوره و واستون امکان داره لینک این رام ها رو برای دوستان هم قرار بدید تا دوستان هم از اونها استفاده کنند
یا حداقل لینک رام های اصلی که استفاده کردید رو قرار بدید و یه راهنمایسی بکنید دوستان هستند و می تونند رام ها رو پورت بکنند , مخصوصا رام های سانوژن مد رو که دوستان خیلی بهش علاقه دارند
پیشاپیش از همکاری شما تشکر می کنم
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

New Member

no avatar
18

تاريخ عضويت

توسط arash659 » پنج شنبه 15 اسفند 1392 16:33

با تشکر از پاسخ شما
من خیلی راحت قبلا فلش میزدم .الانم با دو  سه تا کامپیوترم امتحان کردم ....درایور م درست نصب میکنم چون تو برنامه sp flash شناسایی میشه و درصد قرمز رنگ  به 100 میرسه بعد درصد دوم که زرد رنگ است اصلا پر نمیشه و اخطار میزنه.....من هر راهی که به ذهنم میرسید و شما هم در بالا ذکر کردید را امتحان کردم ولی نتیجه ای نداد.....من خودم احساس میکنم اگر بتونم هر چی تو حافظه رام گوشی باشه پاک کنم درست میشه چون یه کاستوم رام نصب کردم اینطور شد فقط اگر راهنمایی کنید چطور میتونم گوشی رو صفر کنم ممنون میشم که هیچ رامی داخل اون نباشه... ممنون میشم اگر سریع پاسخ بدید.....با تشکر از زحمات شما

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 15 اسفند 1392 17:27

arash659,  
اين موضوع ربطي به فريمويري که الان نصبه نداره. شما SP Flashtool 4 و 5 رو تست کرديد؟ تا به حال چندين نفر از دوستان اين مشکل رو داشتند که همگي هم تقريبا روي صحت تمام مراحل کار تاکيد داشتند و در نهايت هم همگي با يکي از اين مواردي که در بالا گفتم براشون حل شده. اگر کابل ديگه‌اي دسترسي داريد، حتما با کابل ديگه‌اي تست کنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH

New Member

no avatar
18

تاريخ عضويت

توسط arash659 » پنج شنبه 15 اسفند 1392 17:48

برنامه رو تست نکردم ولی سه تا کابل امتحان کردم .....حالا من برنامه رو تست میکنم ببینم چطور میشه....بعد ببخشید بازم میپرسم راهی شما بلد نیستین که بشه حافظه رو ریست کرد که هیچی داخل اون نباشه...بازم ممنون از پاسختون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 15 اسفند 1392 17:52

arash659,  
گوشي رو خاموش کنيد. کليد VolDown+Power‌ رو بگيريد. وارد منو بوت گوشي ميشيد. از اونجا ميتونيد گوشي رو کامل فرمت کنيد که هيچي روي اون نباشه. اما اينکار رو توصيه نميکنم. چون ممکنه ديگه در شناسايي اون توسط کامپيوتر هم مشکل ايجاد کنه در برخي موارد ...

SMH

New Member

no avatar
18

تاريخ عضويت

توسط arash659 » پنج شنبه 15 اسفند 1392 17:58

خیلی خیلی ممنون....

New Member

no avatar
18

تاريخ عضويت

توسط arash659 » پنج شنبه 15 اسفند 1392 21:17

با عرض سلام خدمت همه اساتید محترم  
اقا درست شد.....با این برنامه جدید sp flash tool 5 هم اولش جواب نداد خیلی روش کار کردم اول از قسمت فرمت rom قبلی و کلا پاک کردم جوری که نه گوشی روشن میشد نه هیچ عکس العملی نشون میداد حتی رو حالت فلش مد هم نمیرفت اولش خیلی ترسیدم گفتم گوشیم بریک شدولی  بعداز چند دقیق  گوشی رو خالی بدون اینکه کلید اضافه بگیرم وصل کردم عملیات فلش انجام شد.......با تشکر از راهنمایی های شما دوست عزیز و گرامی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arash659 تشکر کرده اند:
SMH, Mahdi1944

New Member

no avatar
18

تاريخ عضويت

توسط arash659 » جمعه 16 اسفند 1392 20:39

با عرض سلام و خسته نباشید
من گوشیم و درست کردم فقط یه مشکل دارم اینم اینه که سریال گوشیم پرید ولی با اموزش تو همین سایت درستش کردم فقط زمانی که تنظیم کارخانه ای یا فریمور اپدیت میکنم دوباره سریالش میپره میخواستم از اساتید گرامی بپرسم چه روشی رو پیشنهاد میکنن که این مشکل برطرف بشه چون میخوام گوشیمو بفروشم نمیخوام همچین مشکلی داشته باشه.....با تشکر از زحمات بی دریغ شما عزیزان