در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

51

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 آذر 1392 09:02

آرشيو سپاس: 151 مرتبه در 51 پست

از پارچه های هوشمند چه می دانید؟

توسط wikipedia » شنبه 24 اسفند 1392 13:01از دنیای گجت های پوشیدنی زیاد شنیده ایم ولی این یکی چیز دیگریست! پارچه های هوشمند!بله درست شنیدید پارچه های هوشمند،پارچه های که به سنسورها، یک پردازنده و یک فرستنده مجهز هستند که مجموعا اطلاعات را به گوشی هوشمند شما منتقل می کنند.
حالا این پارچه های هوشمند قرار است دقیقا چه اطلاعاتی را به دست آورند؟در واقع این پارچه ها که احتملا قیمت آن ها 30 تا 40 درصد از پارچه های معمولی بیشتر است و همانند آن ها قابل شستشو و اتو کردن است به لباس های تبدیل می شوند که بر روی بدن شما اطلاعاتی نظیر ضربان قلب یا میزان تعرق و بقیه المان ها را بدست آورده و اگر شخص در معرض خطری مانند حمله قلبی قرار داشته باشد هشداری را به گوشی همراه او ارسال می کند.
بخش قابل توجه این پارچه ها که دانشمندان مشغول تکمیل آن هستند،شارژ شدن این پارچه ها در اثر شستشو است.لباس این انرژی را در اثر چرخش ماشین لباسشویی به دست می آورد.در صورت به نتیجه رسیدن این طرح، شاهد حمایت شرکت های بزرگ فناوری از ساخت اینگونه لباس ها خواهیم بود.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ,  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ,  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ,  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب wikipedia تشکر کرده اند:
ASHKAN95

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان