مشکل در انتی ویروس کسپر // بخش اینترنت سکوریتی

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3055 بار

مشکل در انتی ویروس کسپر // بخش اینترنت سکوریتی

پست توسط SMH » جمعه 1 فروردین 1393, 1:18 pm

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]با سلام دوستان تصویر
سال نو همه مبارک تصویر تصویر تصویر
متاسفانه دیشب داشتم توی اینترنت می چرخیدم و همزمان به انتی ویریوس کسپر خودم سر زدم و توی بخش فایروال دیدم که یه فایل سیستمی فکر کنم با اسم Windows Explorer داشت از نت استفاده می کرد و من دسترسی اون از اینترنت رو بستم تصویرو حالا بعد از اون قضیه تا زمانی که انتی ویروسم اکتیو باشه نمی تونم از اینترنت استفاده کنم تصویر تصویر و حتما باید Pause بکنمش تا بتونم از نت استفاده کنم تصویر
حالا هرچی توی تنظیماتش میگردم نمی تونم اون قسمت رو پیدا کنم تا بتونم درستش کنم تصویر تصویر
لطفا کسانی که از این انتی ویروس استفاده می کنند به بنده کمک کنند تصویر
انتی ویروس کسپر اسکای ورژن 14
پیشاپیش از راهنمایی هاتون تشکر می کنم تصویر تصویر تصویر

گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: مشکل در انتی ویروس کسپر // بخش اینترنت سکوریتی

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 18 فروردین 1393, 11:03 pm

mojtaba13721372,
Settings>Firewall>Application Rules جايي هست که ميتونيد تنظيم کنيد چه برنامه‌اي از اينترنت استفاده کنه و با نکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”