در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major II

Major II

no avatar
751

تشکر کرده: 404 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 مهر 1389 02:18

تهران

آرشيو سپاس: 3323 مرتبه در 703 پست

درخواست راهنمایی درباره اینترنت اکسپلور 9

توسط morteza tomcat » پنج شنبه 7 فروردین 1393 23:13

با سلام چند روز است که هر بار صفحه اینترنت اکسپلور رو باز میکنم یه صفحه پیوند هم به صورت اتوماتیک باز میشه  میخواستم ببینم مشکل چیه و راه حل بر طرف کردنش چطوری است؟

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
22

تشکر کرده: 26 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 23 آبان 1390 20:57

آرشيو سپاس: 36 مرتبه در 11 پست

Re: درخواست راهنمایی درباره اینترنت اکسپلور 9

توسط aaa84 » جمعه 8 فروردین 1393 12:01

سلام
برو به بخش internet option تب general ببين آدرس home page به آدرس صفحه پيوند تغيير نيافته باشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب aaa84 تشکر کرده اند:
Ghost Rider, morteza tomcat, serat&mersad, SMH

Major II

Major II

no avatar
751

تشکر کرده: 404 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 مهر 1389 02:18

تهران

آرشيو سپاس: 3323 مرتبه در 703 پست

توسط morteza tomcat » جمعه 8 فروردین 1393 13:00

با سلام نه آدرس home page طبق تنظیم خودم رو گوگل تنظیم شده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب morteza tomcat تشکر کرده اند:
serat&mersad, SMH

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3113

تشکر کرده: 2444 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » جمعه 8 فروردین 1393 15:21

سلام .
کامپیوتر بدون اجازه ی ما کاری انجام نمیده ..
ما خودمون گاهی اوقات ندونسته یه چیرهائی رو قبول میکنیم بعدش تعجب میکنیم که چرا اینجوری شد ؟
مثال :
وقتی برنامه نصب میکنیم خیلیها بدون خواندن نوشته های توی پنجره های نصب شروع به زدم دکمه next  و ok  و yes  میکنند غافل از اینکه مربع های کوچکی کنار نوشته ها هست که باید تیکش رو برداریم .
مثلا نوشته  آیا مایلید تبلیغات دریافت کنید از سایت ما ؟
آیا نوار مخصوص ابزار ما رو به مرورگر اضافه کنیم ؟
آیا دوست دارین هوم پیجتون بشه سایت ما ؟
توی آپشنهای مرورگر بگردین , علت این رفتار مرورگر رو پیدا میکنین
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
serat&mersad, morteza tomcat, SMH, Solver

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » جمعه 8 فروردین 1393 17:30

morteza tomcatعزیز :razz:
مال منم(internet explorer) همینطوریه،بی ادب شده بدون اجازه من هی میره توسایتای مختلف و ویدئو پخش میکنه،فقط ناگفته نمونه موقعی که ازشیلترشکراستفاده میکنم(Hotspot Shield) بدجنس هی میخواد حجم(ترافیک) منوتموم کنه اما منم زرنگ شدم و اسپیکر رو روشن میزارم تا صدای(فایل) ویدئو میادسریع میبندمش :grin:  بازم ناگفته نمونه من اصلا"از اینترنت اکسپلورر استفاده نمی کنم(از مرور گرMaxthon Cloud Browser استفاده می کنم واسه همینه که باید اسپیکر رو روشن بزارم) حتما" لج اینترنت اکسپلورر درمیاد میخواد بگه منم هستم :::P
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب serat&mersad تشکر کرده اند:
morteza tomcat, SMH, MOHAMMAD_ASEMOONI

Major II

Major II

no avatar
81

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1392 21:36

آرشيو سپاس: 121 مرتبه در 50 پست

توسط golabas » جمعه 8 فروردین 1393 20:14

بابا برین فایر فاکس و کروم
من مهمترین استفاده ای که اینترنت اکسپلورر میکنم اینه که بعد از نصب ویندوز آخرین ورژن فایرکس رو دانلود کنم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب golabas تشکر کرده اند:
SMH, Ghost Rider, serat&mersad

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تاريخ عضويت

توسط serat&mersad » جمعه 8 فروردین 1393 20:41

golabas نوشته است:بابا برین فایر فاکس و کروم
من مهمترین استفاده ای که اینترنت اکسپلورر میکنم اینه که بعد از نصب ویندوز آخرین ورژن فایرکس رو دانلود کنم

من واسه همین کارهم از اینترنت اکسپلورر استفاده نمی کنم چون توی دانلودهام ستاپ مرورگر رو نگه میدارم تا هروقت ویندوز رو نصب کردم،همون مرورگر رو نصب کنم(راستش با این حجم ترافیک محدود،من حتی آنتی ویروسم رو هم تحریم کردمفقط به صورت آفلاین آپدیتش میکنم اونم ماهی دوباربیچاره داره سوء تغذیه میگیره)
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

SMH, Ghost Rider

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3113

تشکر کرده: 2444 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » جمعه 8 فروردین 1393 23:39

سلام .
بیشتر شرکتهای اینترنت شبها ترافیک مجانی میدند که به درد آپدیت ویندوز و آنتی ویروس میخوره . .
در تاپیک صرفه جوئی هم روشهای زیادی برای صرفه جوئی در ترافیک اینترنت درج شده از جمله استفاده از مرورگرهای قدیمی موبایل و کامپیوتر رومیزی و لپ تاپ و برنامه دادن به ویندوز و آنتی ویروس برای آپدیت از ساعت 1 صبح تا 7 صبح و غیره .
topic-t106890-24.html
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
SMH

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تاريخ عضويت

توسط serat&mersad » شنبه 9 فروردین 1393 07:38

MOHAMMAD_ASEMOONIعزیز :razz: مخابرات ترافیک شبانه رایگان نداره :sad: اتفاقا" دیشب بعد اینکه مطلبتون روخوندم، گفتم یه فیلم خوب دانلود کنم :D ،دانلود فیلم رو که شروع کردم (چون برام عجیب بود اگه رایگانه پس چرا سرعتش یک کیلو بایت هم کم نشده و با سرعت دانلود میکنه  :-O )تا رسید به 29 مگابایت قطعش کردم و از2020 پاسخگوی مشکلاتadsl سوال کردم،ازچه ساعتی ترافیک شبانه رایگان شروع میشه؟گفت اصلا" مخابرات ترافیک شبانه رایگان نداره :-P

SMH, Solver

Major II

Major II

no avatar
81

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1392 21:36

آرشيو سپاس: 121 مرتبه در 50 پست

توسط golabas » شنبه 9 فروردین 1393 10:27

:smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:

من واسه همین کارهم از اینترنت اکسپلورر استفاده نمی کنم چون توی دانلودهام ستاپ مرورگر رو نگه میدارم تا هروقت ویندوز رو نصب کردم،همون مرورگر رو نصب کنم(راستش با این حجم ترافیک محدود،من حتی آنتی ویروسم رو هم تحریم کردمفقط به صورت آفلاین آپدیتش میکنم اونم ماهی دوباربیچاره داره سوء تغذیه میگیره)

خدایی اینو خوب اومدی
برو شاتل یا اسیا تک بگیر حیف پول که بدی واسه اینترنت مخابرات

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب golabas تشکر کرده اند:
serat&mersad, SMH

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
22

تشکر کرده: 26 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 23 آبان 1390 20:57

آرشيو سپاس: 36 مرتبه در 11 پست

توسط aaa84 » شنبه 9 فروردین 1393 12:47

morteza tomcat نوشته است:با سلام نه آدرس home page طبق تنظیم خودم رو گوگل تنظیم شده است

سلام بنظرم حرف كاربر mohammad asemooni درسته يك چيزي بدون خوندن قبول كردي كه بايد پيداش كني راهنمايي كه من ميتونم بكنم اينه برو به بخش برنامه ها در كنترل پنل ببين چيزي اضافه تر از نرم افزارهات نصب نشده نداري كه مثال اگه بزنم مانند panorama tv كه بهمراه kmplayer نصب ميشه البته اين رو هم بگم اينترنت اكسپلورر هم هنگام نصب اجازه نصب يه سري موارد رو ميخواد در اول موقع نصب كه نبايد بهش اجازه داد .

من يه جا ديگه هم بنظرم مي رسه اونجا رو هم نيگا كن در internet option بخش privacy تب pop up blocker بخش setting برو ببين سايتي اجازه بازش شدن بهش دادي اگه دادي اون ليست رو همش رو remove كن .

اگه باز هم موارد بالا نتونست كمكت كنه تنها كاري كه به ذهنم ميرسه اينه اينترنت اكسپلورر رو يا حذف كن دوباره نصب كن يا اگه بصورت پيش فرض اين ورژن رو داري از بخش control panel قسمت برنامه ها تب windows components اينترنت اكسپلورر رو غير فعال كن يه مرورگر ديگه رو امتحان كن تا ببيني كه آيا نرم افزار ديگري در اينكار دخيل هست يا نه ؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب aaa84 تشکر کرده اند:
serat&mersad, SMH

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 10 فروردین 1393 04:41

ترافیک رایگان اینترنت توسط همه سرویس دهندگان ارائه می شود،  منتها این ترافیک رایگان شبانه تنها شامل اشتراک های حجمی (که محدودیت حجمی روش باشد) هست نه اشتراک های نامحدد یا اشتراک های پرداخت حجمی مخابرات.

ساعت شروع و پایان این ترافیک رایگان بین سرویس دهندگان متفاوت است. بهترین ساعات و سرعت رایگان، در نقاط مختلف کشور متفاوت است. اما به طور متوسط میشه گفت شاتل تو این عرصه بیشترین کاربران راضی را دارد و بعد از اون پارس آنلاین. التبه پارس آنلاین تو شهرهای کوچیک اصلا کیفیت نداره بر عکس شهر های بزرگ.

در مورد مشکل شما، یا طبق گفته دوستمان خودتان وقت نصب برنامه ای بی دقتی کردین، یا این که ویروسی شده سیستم شما. بهترین کار بررسی سیستم و پاکسازی اون در صورت ویروسی بودن است، یا شاید هم یک پاک ساازی و ترمیم رجیستری ویندوز نیاز باشد.

ضمن این که این روزها با وجود این که همه دارن میگن، اما تعجب داره چرا هنوز سراغ مرورگرهای مدرن تر مثل اپرا و فایرفاکس و کروم نرفتید!
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
serat&mersad, SMH, morteza tomcat, Mahdi1944