عدم نعوذ / نعوذ ناقص

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3824 بار
سپاس‌های دریافتی: 7649 بار

Re: عدم نعوذ / نعوذ ناقص

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 23 فروردین 1393, 9:00 am

سلام
جسارتاً صحيحش نعوظ هست .
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 174 بار
سپاس‌های دریافتی: 289 بار

پست توسط napoleon benapart » سه شنبه 26 فروردین 1393, 2:51 am

من خودم پزشکم.
این هایی که شما میگید برن پیش طب سنتی هیچ تاثیری نداره.
این دوستمون که میگن مشکل عروقی دارند. پس عروقشون تنگ میشود و خون رسانی به بافت ها کم است. حالا شما برید حجامتش کنید که مثلا چی بشه. عروق مشکل دارند ربطی به خون ندارد. بارها دیدم افراد به طب سنتی اعتماد کردن چه بلایی برسرشون اومده. طب سنتی خوبی هایی داره اما به هیچ عنوان جایگزین طب جدید نیست. حتی مکملش هم نمیشه. فقط کمک کننده هست.
من نمیدانم شما که تخصص ندارید چرا نظر اشتباه میدهید. هیچ جراحی برای این مشکل و جود ندارد. جراحی عروق خیلی هنر کنند یک رگ قلب رو با بدبختی و صرف هزینه زیاد گشاد میکنند و تازه 2-3 سال دیگه دوباره میگیره اونوقت شما برای چنین مشکلی جراحی عروق توصیه میکنید! و این مشکل رو پیش پا افتاده فرض میکنید.
خود جراحی قلب و عروق یک رشته فوق تخصصی هست.

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 732 بار
سپاس‌های دریافتی: 494 بار
تماس:

پست توسط Abdoll@h » دو شنبه 1 اردیبهشت 1393, 3:22 pm

طب سنتی کاملا تاثیر گذاره.
[FONT=Impact]آدمهای پاک خطا نمی کنند ، سادگی می کنند . و امروز سادگی ، پاکترین خطای دنیاست. 

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72 بار
سپاس‌های دریافتی: 490 بار

پست توسط مدافعان حرم » دو شنبه 1 اردیبهشت 1393, 11:36 pm

Abdoll@h نوشته شده:طب سنتی کاملا تاثیر گذاره.

تصویر
آندریا: سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که قهرمانی نپرورد.
گالیله: نه آندریا، سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که در آنجا نیاز به قهرمان باشد.

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 347 بار
سپاس‌های دریافتی: 1565 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan » چهار شنبه 31 اردیبهشت 1393, 1:38 am

اولا دوست عزیزی که سوال فرمودید و این تایپیک را باز کردید: میشه بهمان بگید از کجا فهمیدید گردش خون ضعیفی دارید؟

در مورد طب سنتی من قبلا تایپیک مفصلی باز کرده بودم و توضیحات جامعی را داده بودم-در مورد تجربی بودن ان شکی نیست ولی این تجربه کمتر در زمان حال صرف میکنه که شخص به تنهایی دنبالش باشه-چرا که دانشجوی پزشکی با صرف 12 تا 15 سال مطالعه کتابهای مختلف که حاصل تحقیق و تجربه صدها نوابغ پزشکی امروز دنیا هست-این علم را حاصل می کنه-در مورد ابن سینا و جرجانی و پزشکان قدیم ایران و مصر وچین شکی نیست که پزشک خیلی خوبی در زمان خودشان بودند-ولی طریقه کسب علم انها اینطور بوده که خودشان با گذر زمان و پشتکار فراوان با روش ازمون و خطا فواید گیاهان را در درمان بیماریهای ان دوره زمان کشف میکردند و در کتاب خودشان مینوشتند-فقط یک چیز بسیار مهم را در اکثر کتابهاشون ننوشتند و ان دوز دارو و میزان حجم پیمانه ان زمان است-چرا که خود گیاهان دارویی با توجه به ساختار زیست شناسی که دارند از هزاران ماده شیمیایی تشکیل شده اند و این هزاران فرمول شیمیایی گیاه-همش اثر سود بر بدن ندارد و با افزایش دوز-اثر عکس و سمی بر بدن دارندو حتی میتواند کشنده باشد... درضمن فراموش نکنید که خیلی از بیماریهای امروز در زمان قدیم نیوده-

در مورد این دوستمان باید شرح حال کامل بدهد و معاینه شود و بعد بر اساس معاینه و انجام ازمایشات لازم-از طریق ارزان ترین روش درمان شود-و بنده بعید میدانم نیاز به طب سنتی و یا حتی متخصص داشته باشه-فقط باید پزشک با تجربه دلسوز و باسواد و خونسرد پیدا کنده و درد دلشو بگه تا درمان بشه

ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”