در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3222

تشکر کرده: 2521 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: عدم نعوذ / نعوذ ناقص

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 23 فروردین 1393 08:00

سلام
جسارتاً صحيحش نعوظ هست .
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
134

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 10 خرداد 1392 22:35

آرشيو سپاس: 318 مرتبه در 97 پست

توسط napoleon benapart » سه شنبه 26 فروردین 1393 01:51

من خودم پزشکم.
این هایی که شما میگید برن پیش طب سنتی هیچ تاثیری نداره.
این دوستمون که میگن مشکل عروقی دارند. پس عروقشون تنگ میشود و خون رسانی به بافت ها کم است. حالا شما برید حجامتش کنید که مثلا چی بشه. عروق مشکل دارند ربطی به خون ندارد. بارها دیدم افراد به طب سنتی اعتماد کردن چه بلایی برسرشون اومده. طب سنتی خوبی هایی داره اما به هیچ عنوان جایگزین طب جدید نیست. حتی مکملش هم نمیشه. فقط کمک کننده هست.
من نمیدانم شما که تخصص ندارید چرا نظر اشتباه میدهید. هیچ جراحی برای این مشکل و جود ندارد. جراحی عروق خیلی هنر کنند یک رگ قلب رو با بدبختی و صرف هزینه زیاد گشاد میکنند و تازه 2-3 سال دیگه دوباره میگیره اونوقت شما برای چنین مشکلی جراحی عروق توصیه میکنید! و این مشکل رو پیش پا افتاده فرض میکنید.
خود جراحی قلب و عروق یک رشته فوق تخصصی هست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب napoleon benapart تشکر کرده اند:
ne13, MASTER, Mohammad 1985, Mahdi1944, SMH, Mohammad.Jafar, Present, Ghost Rider, Dr.Akhavan, mm1990, shahab23

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
179

تشکر کرده: 25 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 23 دی 1387 00:15

البرز

آرشيو سپاس: 520 مرتبه در 133 پست

توسط Abdoll@h » دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 14:22

طب سنتی کاملا تاثیر گذاره.
آدمهای پاک خطا نمی کنند ، سادگی می کنند . و امروز سادگی ، پاکترین خطای دنیاست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Abdoll@h تشکر کرده اند:
SMH

Major II

Major II

نماد کاربر
221

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 خرداد 1392 14:25

آرشيو سپاس: 375 مرتبه در 114 پست

توسط مدافعان حرم » دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 22:36

Abdoll@h نوشته است:طب سنتی کاملا تاثیر گذاره.

آندریا: سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که قهرمانی نپرورد.
گالیله: نه آندریا، سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که در آنجا نیاز به قهرمان باشد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب مدافعان حرم تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, Ghost Rider

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3050

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 اسفند 1384 03:45

آرشيو سپاس: 1566 مرتبه در 615 پست

توسط Dr.Akhavan » چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 00:38

اولا دوست عزیزی که سوال فرمودید و این تایپیک را باز کردید: میشه بهمان بگید از کجا فهمیدید گردش خون ضعیفی دارید؟

در مورد طب سنتی من قبلا تایپیک مفصلی باز کرده بودم و توضیحات جامعی را داده بودم-در مورد تجربی بودن ان شکی نیست ولی این تجربه کمتر در زمان حال صرف میکنه که شخص به تنهایی دنبالش باشه-چرا که دانشجوی پزشکی با صرف 12 تا 15 سال مطالعه کتابهای مختلف که حاصل تحقیق و تجربه صدها نوابغ پزشکی امروز دنیا هست-این علم را حاصل می کنه-در مورد ابن سینا و جرجانی و پزشکان قدیم ایران و مصر وچین شکی نیست که پزشک خیلی خوبی در زمان خودشان بودند-ولی طریقه کسب علم انها اینطور بوده که خودشان با گذر زمان و پشتکار فراوان با روش ازمون و خطا فواید گیاهان را در درمان بیماریهای ان دوره زمان کشف میکردند و در کتاب خودشان مینوشتند-فقط یک چیز بسیار مهم را در اکثر کتابهاشون ننوشتند و ان دوز دارو و میزان حجم پیمانه ان زمان است-چرا که خود گیاهان دارویی با توجه به ساختار زیست شناسی که دارند از هزاران ماده شیمیایی تشکیل شده اند و این هزاران فرمول شیمیایی گیاه-همش اثر سود بر بدن ندارد و با افزایش دوز-اثر عکس و سمی بر بدن دارندو حتی میتواند کشنده باشد... درضمن فراموش نکنید که خیلی از بیماریهای امروز در زمان قدیم نیوده-

در مورد این دوستمان باید شرح حال کامل بدهد و معاینه شود و بعد بر اساس معاینه و انجام ازمایشات لازم-از طریق ارزان ترین روش درمان شود-و بنده بعید میدانم نیاز به طب سنتی و یا حتی متخصص داشته باشه-فقط باید پزشک با تجربه دلسوز و باسواد و خونسرد پیدا کنده و درد دلشو بگه تا درمان بشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Dr.Akhavan تشکر کرده اند:
shahab23, MASTER, Abdoll@h, Mohammad 1985, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT

قبلي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان