در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 بهمن 1390 14:23

RASHT

آرشيو سپاس: 1181 مرتبه در 245 پست

معرفی سایت برای آموزش زبان برنامه نویسی ؟؟؟

توسط mahdi2elve » شنبه 23 فروردین 1393 12:25

سلام دوستان
غرض از مزاحمت
من میخام از تیر ماه کلاس طراحی سایت برم ولی از اونجایی که تعداد جلسات کم و فشرده هستن
بهم پیشنهاد شده که زبان های
html
css
jQuery
javascript
رو به عنوان پیش نیاز یاد بگیرم تا تو کلاس مشکلی واسم بوجود نیاد البته درحد حرفه ای نه! ولی خب یه آشنایی در حد متوسط ازشون داشته باشم تا راحت تر بتونم کلاس رو ادامه بدم.

از اونجایی که تا تیر ماه بیشتر وقت ندارم ناچارم همشونو بصورت فشرده یاد بگیرم مختصر و مفید.
درخواست دارم تا یه منبع یا مرجع مفید برای یادگیری بهم معرفی کنین. سایتی که خودتون قبولش داشته باشین و اونو توصیه کنین. البته به زبان پارسی!!!
بازم تاکید میکنم زبان انگلیسیم قوی نیست اگه منبع انگلیسی معرفی کنین من تا بیام اونو ترجمه کنم وقتم گرفته میشه واس همین منبع پارسی نیاز دارم. سایتی باشه که توضیحات اضافی نداشته باشه یعنی آموزش سریع باشه.
فیلم یا متن فرقی نمیکنه .
خیلی ممنون منتظر نظرات ارزشمندتون هستم.
پیشاپیش خسته نباشید میگم به همه دوستان سنترالی
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
www.centralclubs.net/mahdi2elve

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi2elve تشکر کرده اند:
Ali$amir

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: معرفی سایت برای آموزش زبان برنامه نویسی ؟؟؟

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 27 فروردین 1393 06:24

mahdi2elve,  
هميشه بهترين منبع سايت رسمي خود اين زبانها هست. بهترين آموزشها و کاملترين مثال‌ها رو داره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Ali$amir, mahdi2elve, MASTER