معرفی سایت برای آموزش زبان برنامه نویسی ؟؟؟

در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
محل اقامت: RASHT
سپاس‌های ارسالی: 1271 بار
سپاس‌های دریافتی: 1131 بار
تماس:

معرفی سایت برای آموزش زبان برنامه نویسی ؟؟؟

پست توسط mahdi2elve » شنبه 23 فروردین 1393, 1:25 pm

سلام دوستان
غرض از مزاحمت تصویر
من میخام از تیر ماه کلاس طراحی سایت برم ولی از اونجایی که تعداد جلسات کم و فشرده هستن
بهم پیشنهاد شده که زبان های
html
css
jQuery
javascript
رو به عنوان پیش نیاز یاد بگیرم تا تو کلاس مشکلی واسم بوجود نیاد البته درحد حرفه ای نه! ولی خب یه آشنایی در حد متوسط ازشون داشته باشم تا راحت تر بتونم کلاس رو ادامه بدم.

از اونجایی که تا تیر ماه بیشتر وقت ندارم ناچارم همشونو بصورت فشرده یاد بگیرم مختصر و مفید.
درخواست دارم تا یه منبع یا مرجع مفید برای یادگیری بهم معرفی کنین. سایتی که خودتون قبولش داشته باشین و اونو توصیه کنین. البته به زبان پارسی!!!
بازم تاکید میکنم زبان انگلیسیم قوی نیست اگه منبع انگلیسی معرفی کنین من تا بیام اونو ترجمه کنم وقتم گرفته میشه واس همین منبع پارسی نیاز دارم. سایتی باشه که توضیحات اضافی نداشته باشه یعنی آموزش سریع باشه.
فیلم یا متن فرقی نمیکنه .
خیلی ممنون منتظر نظرات ارزشمندتون هستم.
پیشاپیش خسته نباشید میگم به همه دوستان سنترالی تصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: معرفی سایت برای آموزش زبان برنامه نویسی ؟؟؟

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 27 فروردین 1393, 7:24 am

,
هميشه بهترين منبع سايت رسمي خود اين زبانها هست. بهترين آموزشها و کاملترين مثال‌ها رو داره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “برنامه نويسي”