در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: فلش زدن ریکاوری در در محیط گوشی // درخواست راهنمایی

توسط Mahdi1944 » شنبه 3 خرداد 1393 21:44

mojtaba13721372,  
آيا قبل از اين اطمينان داريد که اين نام u30 ميزد زمان اتصال يا نه؟ ممکنه فريموير مربوط به همين سري باشه، اما در اين قسمت اين رو بنويسه، چون اين صرفا يک متن ساده هست که از فايلهاي کانفيگ گوشي قابل تغيير هست
اما هر چه که باشه، نبايد مشکلي در فلش زدن و يا آپديت جديد نصب کردن داشته باشه. مشکل شما فکر ميکنم دقيقا به همين خود فايل آپديت مربوطه، اگر فريمويري که در اون سايت هست جايي ديديد مربوط به گوشي خودتون هست، شايد تست اون بد نباشه، اما قبل اون از فريموير فعلي بکاپ تهيه کنيد که اگر مشکلي داشت بتونيد برگردونيد به حالت فعلي
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SMH, CAPTAIN PILOT

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تشکر کرده: 6248 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » يکشنبه 4 خرداد 1393 10:27

Mahdi1944 نوشته است:mojtaba13721372,  
آيا قبل از اين اطمينان داريد که اين نام u30 ميزد زمان اتصال يا نه؟ ممکنه فريموير مربوط به همين سري باشه، اما در اين قسمت اين رو بنويسه، چون اين صرفا يک متن ساده هست که از فايلهاي کانفيگ گوشي قابل تغيير هست
اما هر چه که باشه، نبايد مشکلي در فلش زدن و يا آپديت جديد نصب کردن داشته باشه. مشکل شما فکر ميکنم دقيقا به همين خود فايل آپديت مربوطه، اگر فريمويري که در اون سايت هست جايي ديديد مربوط به گوشي خودتون هست، شايد تست اون بد نباشه، اما قبل اون از فريموير فعلي بکاپ تهيه کنيد که اگر مشکلي داشت بتونيد برگردونيد به حالت فعلي

سلام
بله اقا مهدی تقریبا مطمئن هستم ، و از این بایت مطمئن هستم که خودم هم این کار رو انجام ندادم و عوضش نکردم

در مورد ریکاوری هم باید بگم که من یه فایل زیپ ساین شده واسه نصب supersu هم دانلود کردم که از ریکاوری نصب کنم که اون هم متاسفانه نصب نشد و همین مشکل رو بازم داشتم و وسط نصب abored میده
دیگه این گوشی خستم کرده
روزی 1 یا 2 بار حداقل ریست می کنم گوشی رو

گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 5 خرداد 1393 05:45

mojtaba13721372,  
اگر اين هم abort ميده پس ريکاوري مشکل داره، چون اين پکيج‌ها استاندارد هستند و روي تمام گوشي‌ها تقريبا قابل نصب هستند. ريکاوري ديگه‌اي رو تست کنيد شايد مشکل حل شد
اما کلا نظر من هم اينه که اصلا انتخاب مناسبي براي خريد گوشي نداشتيد، متاسفانه شرکت huawei هم از سياست بسته پيروي ميکنه و نه فريموير و آپديت‌ها رو به شکل قابل قبولي منتشر ميکنه و نه سورس اونها، روي اکثر گوشي‌ها هم لاک ميگذاره ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » دوشنبه 5 خرداد 1393 11:17

Mahdi1944,  
با سلام و خسته نباشید اقا مهدی
منم فکر می کردم که مشکل از ریکاوری باشه
اقا مهدی مراحل کارم اینطوریه که انجام می دم :
اول با استفاده از framaroot گوشی روت کردم
بعدش ادامه ی کار رو با mtkdroid tool همونطور که اقای سید نور عزیز فرمودند انجام دادم
بعدش از اونجا یک بار بصورت اتوماتیک ریکاوری ساخت و فلش زد که بازم نتونستم رام و نصب کنم
بعدش که گشتم و یه ریکاوری مخصوص همین گوشی از نت پیدا کردم که زبانش هم چینی هست ، اونو هم با همین نرم افزار فلش زدم ، بازم رفتم رام رو عوض کنم که متاسفانه نشد !!!
الان فکر دیگه ای به ذهنتون می رسه؟!!!!
می دونید مشکل از کجاست ؟!!

حالا می خوام اون رام میویی رو دانلود کنم اونو تست کنم ببینم چطوری میشه
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » دوشنبه 5 خرداد 1393 18:38

Mahdi1944,  اقا مهدی
بالاخره تموم شد   
یک دنیا تشکر از شما که در تمامی مراحل من رو همراهی کردید
اصلا اون فایلی که از سرور هواوی دانلود کرده بودم قابل نصب از طریق ریکاوری نبود
نمی دونم چرا ولی نمی شد
اما حالا که رام میویی رو نصب کردم تازه بوت شده
در حال بررسی و پیدا کردن باگ هاش هستم
امیدوارم که باگی نداشته باشه و بتونم بدون مشکل ازش استفاده کنم
در ضمن میشه کمکم کنید که رام اصلی گوشی رو هم پیدا کنم و در مواقع لزوم از اون استفاده کنم؟
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SMH تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 6 خرداد 1393 11:17

mojtaba13721372,  
خوب تبريک ميگم
MIUI خيلي بهتر از رام اصلي هست معمولا
اما در مورد رام اصلي يا بايد به صورت رسمي گذاشته باشه، يا اينکه از سايتهايي مثل needrom نسخه‌ي قابل فلش با کامپيوتر يا ريکاوري رو پيدا کنيد

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » سه شنبه 6 خرداد 1393 16:21

Mahdi1944,  
مرسی اقا مهدی ، تشکر
فقط اینکه اون فایلی که رو سرور خود هواوی بود و من دانلود کردم اون چیه؟!!!!
در مورد این رام هم باید بگم من تا حالا هیچ باگی توش پیدا نکردم
در مورد رام باید بگم از لحاظ امنیتی هم فوق اعاده هست و هر نرم افزاری که نصب میکنی بعدش می تونی پرمیشن های اون رو تنظیم کنی که دقیقا به چه قسمتی دسترسی داشته باشه و به کدوم قسمت دسترسی نداشته باشه ( مثلا استفاده از اینترنت موبایل ، وای فای ، استفاده از کانتاکت و .... )
اما یه سری معایب داره
1- مهمترین عیب اون هم سنگین بودنش هست که باعث میشه همش مقدار خیلی زیادی از رم پر باشه و گوشی توی بازی لگ میزنه
2- اینکه کیفیت دوربینش کم شده ( رام اصلی فیلم برداریش 720p بود ولی این رام 480p و کیفیت عکس هم کاهش پیدا کرده ولی روشناییش خیلی افزایش پیدا کرده که خیلی خوبه )
3- زبان انگلیسی رو داره و زبان چینی ولی زبان شیرین فارسی رو پشتیبانی نمی کنه متاسفانه ( دارم تلاشم و می کنم که بتونم فارسیش کنم ، انشالله که بتونم )
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 8 خرداد 1393 09:26

mojtaba13721372,  
اون هم احتمالا رام اين گوشي‌هست، اما فکر ميکنم اسکريپت نصب اون مشکل داره بر اساس چيزي که در فرومهاي روسي ديديم
در مورد اين رام عجيبه که کندتر هست، شايد اگر BloatWare ها رو حذف کنيد مشکل بهتر بشه

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » پنج شنبه 8 خرداد 1393 10:21

Mahdi1944,  سلام اقا مهدی می خوام بدونم چرا نمی شه از این فروم روسی چیزی دانلود کرد؟!!!
هر چیزی رو می خوام دانلود کنم می گه فایل از روی سرور حذف شده !!!!!
یعنی حتما باید عضو بشم ؟!!!
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 8 خرداد 1393 12:14

mojtaba13721372,  
بله، حتما نياز به عضويت داره و عضويت هم فعلا طبق چيزي که در بالاي صفحه ثبت نام نوشته "This menu has been disabled" فعلا امکان‌پذير نيست

SMH

New Member

no avatar
7

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 11 خرداد 1391 16:11

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 6 پست

توسط atlantis14188 » پنج شنبه 8 خرداد 1393 19:29

با  سلام خدمت شما دوستان گرامی ،
میخواستم بگم که اون فایل های سایت هواوی مشکلی ندارند چون اگر فایل zip  زیپ را باز میکردید دستور العمل فلش اپدیت درون خود فایل موجود هستش برای استفاده از فایهای UPDATE.APP ، ابتدا فایل را در پوشه dload در مموری انتقال بدید سپس با فشار همزمان ولوم +و- و بعد کلید پاور در وضیعیت فلش اپدیت قرار میگیرید و گوشی بعد از اتمام کار ریستارت میشه . اگر در هنگام  فلش خطایی ایجاد شده بیشتر مربوط به region lock بوت میباشد که با انتخاب فایل فلش درست و یا انلاک بوت این مشکل هم قابل رفع هستش .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب atlantis14188 تشکر کرده اند:
SMH

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » پنج شنبه 8 خرداد 1393 19:55

atlantis14188,  با سلام دوست عزیز
در جواب حرف شما باید بگم که :
1- فایل اصلا UPDATE.APP نیست و UPDATE.ZIP است
2- حتی پوشه ی dload هم ساختم و تست کردم ، اما باز هم جواب نداد و موفق نشدم و بین راه abored می شد و تکمیل نمی شد
3- در ضمن من گوشی رو فلش نزدم و گوشی رو با نرم افزار MTKDROID TOOLS تونستم روش ریکاوری نصب کنم
4- این فایل زیپ احتمالا مربوط به فلش تولز هست که متاسفانه من هنوز نتونستم گوشی رو به حالت دانلودینگ مود ببرم که بتونم گوشی رو فلش بزنم
5-  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد [/URL]

این هم یه اسکرین شات از محتویات فایل update.zip

گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

atlantis14188

قبليبعدي