در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد
Major II

Major II

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 بهمن 1390 14:23

RASHT

آرشيو سپاس: 1181 مرتبه در 245 پست

سوال در مورد شیر کردن اینترنت بدون ف_*ل_ن*__ر

توسط mahdi2elve » پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393 20:11

سلام دوستان خسته نباشید
غرض از مزاحمت
میخاستم بدونم چجوری میشه اینترنت بدون ف_*ل_ن*__ر رو از طریق گوشی شیر کنیم تا بقیه استفاده کنن.
یعنی یه وی پی ان یا ساکس یا هر چی هست رو برو روی گوشی نصب کنیم و در عین حال همون اینترنت بدون ف_*ل_ن*__ر رو به بقیه گوشی ها بدیم؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
www.centralclubs.net/mahdi2elve

Major II

Major II

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

RASHT

Re: سوال در مورد شیر کردن اینترنت بدون ف_*ل_ن*__ر

توسط mahdi2elve » جمعه 12 اردیبهشت 1393 09:56

نبود؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3113

تشکر کرده: 2442 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 13 اردیبهشت 1393 22:51

سلام .
باید گوشیتون wifi router داشته باشه تا گوشیهای وای فای دار بتونند بهش وصل بشند و از اینترنت استفاده کنند .
اگر اون گوشی پروکـسی یا برنامه ی فـلتر شکـن داشته باشه اینترنتش بدون فیلـتر هست .
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
mahdi2elve, SMH

Major II

Major II

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

RASHT

توسط mahdi2elve » يکشنبه 14 اردیبهشت 1393 14:02

سلام خیلی ممنون ببخشید من سوالمو اشتباهی مطرح کردم.
من میخام اینترنت بدون ف_*ل_ن*__ر کامپیوترمو از طریق مودم وایرلسم ارائه بدم که دستگاهای وای فای دار بتونن از اون استفاده کنن.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi2elve تشکر کرده اند:
MOHAMMAD_ASEMOONI, SMH

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3113

تشکر کرده: 2442 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 11:39

mahdi2elve نوشته است:سلام خیلی ممنون ببخشید من سوالمو اشتباهی مطرح کردم.
من میخام اینترنت بدون فیـلتر کامپیوترمو از طریق مودم وایرلسم ارائه بدم که دستگاهای وای فای دار بتونن از اون استفاده کنن.

سلام .
اینجوری آسونتره .
کافیه با گوشی وای فای دار وصل بشین به راوتر .

اگر گوشیتون مرورگر پروکـسی دار داشته باشه ( مثل ope ra mini )  میتونه بدون فیلـترشکن یا پروکســی به نت وصل بشه و همه جا بره .
اگر مرورگر پروکـسی نداشته باشه باید از نرم افزارهای فیاترشکن یا پروکـسـی بستن روی تنطیماتِ اینترنتِ گوشی استفاده کنین .
با استفاده از سایتهائی که ip  رو نمایش میده میشه فهمید که فیلـترشکن یا پروکـسی کار میکنه یا نه .
اگر آی پیتون ایران باشه یعنی فیلـترشکن یا پروکـسی کار نمیکنه
این سایت آی پی هست
http://whatismyipaddress.com/
سایتهای اینجوری زیاده
کافیه توی گوگل بنویسید
what is my ip
برای کارهای حساس مثل عملیاتهای بانکی یا چک کردن ایمیل از فیلـترشکن یا پروکـسی استفاده نکنین چون تمام اطلاعاتِ رد و بدل شده و دانلودها و پاسووردها و یوزرها قابل کشف و ردیابی و ثبت و ضبط هست توسط سِروِری که به شما اینترنتِ بدونِ فیـلتر ارائه میده چون همه ی اطلاعات از زیر دستشون رد میشه
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
mahdi2elve