در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
56

تشکر کرده: 30 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 مرداد 1388 22:49

آرشيو سپاس: 115 مرتبه در 30 پست

مستند جنجالی: من روحانی هستم

توسط mahdybadrykoohi » شنبه 13 اردیبهشت 1393 21:32

سلام بر دوستان گرامی     به گزارش تسنیم، "من روحانی هستم" نام مستندی است که این روزها بسیار حاشیه‌ساز شده است؛ مستندی تاریخی که گزیده‌هایی از نقاط برجسته زندگی انقلابی، سیاسی، اجرایی و ... حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران را روایت می‌کند.  این مستند که توسط «گروه چندرسانه‌ای شفق» تولید شده است، براساس کتاب خاطرات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و کتاب خاطرات حجت‌الاسلام حسن روحانی، مصاحبه با مسئولان وقت، مصاحبه با فعالان سیاسی، منابع مکتوب، مصاحبه با سران اروپایی و جراید و سایر منابع ساخته شده است
بنا بر اعلام «گروه چندرسانه‌ای شفق»، کتاب خاطرات حسن روحانی 44 درصد، کتاب خاطرات هاشمی رفسنجانی 20 درصد، مصاحبه با فعالان سیاسی 12 درصد، منابع مکتوب شامل کتاب‌های "مک‌فارلین با چشم باز" و "چهل تدبیر" 8 درصد، مصاحبه با مسئولان وقت 7 درصد، مصاحبه با سران اروپایی 5 درصد و جراید 4 درصد منابع مورد استفاده در ساخت مستند "من روحانی هستم" را تشکیل می‌دهند
زندگی شخصی و مبارزاتی حسن روحانی ازجمله بخش‌های مستند "من روحانی هستم" است. این بخش از زندگی حسن روحانی بر اساس کتاب خاطرات حسن روحانی، روزنامه شرق و مصاحبه‌های تصویری و فیلم‌های آرشیوی حسن روحانی روایت می‌شود.
این مستند به روایت دوران ریاست حسن روحانی بر شورای نظارت بر صدا و سیما براساس کتاب خاطرات هاشمی رفسنجانی (سال 62) می‌پردازد و همچنین ماجرای مربوط به مخالفت 99 نفر از نمایندگان وقت مجلس با نخست‌وزیری میرحسین موسوی و نقش حسن روحانی در این زمینه را براساس آرشیو روزنامه مردم‌سالاری و روزنامه ابتکار روایت می‌کند.
نقش حسن روحانی در ماجرای "مک‌فارلین" نیز بر پایه کتاب خاطرات هاشمی رفسنجانی، کتاب مک‌فارلین با چشم باز، مصاحبه‌های تصویری هاشمی رفسنجانی، کتاب چهل تدبیر و روزنامه النهار روایت شده و ماجرای «مجمع عقلا» هم براساس مصاحبه‌های تصویری حسن روحانی، هاشمی رفسنجانی و محسن رضایی بازخوانی می‌شود.
فتنه 18 تیر 78 نیز در این مستند بازخوانی می‌شود. این بخش نیز مستند به مصاحبه‌های تصویری حسن روحانی، علیرضا زاکانی، محمدعلی ابطحی و سیدمرتضوی نبوی است.
بخش دیگر این مستند روایتی است از مذاکرات هسته‌ای در دولت خاتمی که ریاست تیم ایرانی به‌عهده حسن روحانی قرار داشت. مستند «IRAN & WEST» تولید بی‌بی‌سی انگلیسی، مصاحبه‌های تصویری سیدمحمد خاتمی، محمدجواد ظریف و حسین موسویان و نیز فیلم‌های آرشیوی حسن روحانی منابع استفاده شده در این بخش هستند.
آغازگر مستند، ماجرای "مک‌فارلین" است؛ مشاور عالی امنیت ملی رئیس جمهور وقت آمریکا که 4 خرداد سال 65 در رأس یک هیئت دیپلماتیک آمریکایی و با پاسپورت جعلی ایرلندی و با یک هواپیمای اروپایی که خدمه‌ای ایرلندی داشت، وارد تهران پایتخت ایران شد.
مک‌فارلین به‌همراه خود کیکی با نماد «کلید» و انجیلی را که توسط «ریگان» رئیس جمهور وقت آمریکا امضا شده بود، به‌عنوان هدیه آورده بود و هواپیمای وی نیز حامل سلاح‌هایی بود که گویا مورد نیاز آن روزهای جمهوری اسلامی ایران بود    و...........       
برای دانلود این مستند میتوانید به سایت گروه شفق یا سفیر فیلم مراجعه کنید (قیمت خیلی کمی داره)                                      امیدوارم دوستان ما را با نظراتشان  سرافراز کنند
اگر تو نمی توانی باور کنی ،برای کسی که باور دارد همه چیز امکان پذیر است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdybadrykoohi تشکر کرده اند:
zadhoosh, امام قلي خان, KH.I.A.2500, SMH, SA@M, كيارش

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
56

تاريخ عضويت

Re: مستند جنجالی: من روحانی هستم

توسط mahdybadrykoohi » شنبه 13 اردیبهشت 1393 21:37

جنجالی که پخش مستند «من روحانی هستم» به دنبال داشت، علاوه بر اینکه واکنش برخی مسئولین کشوری (مانند آقای لاریجانی) را برانگیخت، در سطح رسانه های بین المللی نیز بازتاب داشت. اما در این میان تحلیل بی بی سی از این مستند و از واکنش هایی که به آن داده شده در نوع خود جالب توجه است.

در حالیکه دولتی ها و طرفداران شخص دکتر روحانی عمده ی گلایه های خود را متوجه به کذب بودن بخشی از این مستند می دانند اما بی بی سی در این رابطه می نویسد: «در واقع علت [پنهان] نگرانی و ناراحتی حامیان گفتمان اعتدال این است که در مستند من روحانی هستم، چهره ای از روحانی به نمایش در آمده است که بر خلاف چهره ی کنونی اش، اثری از اعتدال در آن دیده نمی شود. به عنوان مثال او در این مستند اقرار می کند که دستور داده است زنان ارتشی بالاجبار حجاب داشته باشند! همچنین اعتراف می کند در سال ۱۹۹۹ زمانی که دبیر شورای امنیت ملی بود دستور سرکوب دانشجویان معترض را صادر کردم.ی بی سی یکی دیگر از علل ناراحتی حامیان دکتر روحانی را این می داند که در گوشه ای از این مستند، روحانی ِ اعتدال گرا و احمدی نژاد ِ افراطی عضو یک گروه سیاسی نشان داده شده اند! به اقرار بی بی سی این مسئله باعث می شود حامیان و رای دهندگان وی در پیشینه و حال حاضر روحانی تردید کنند.

بی بی سی همچنین با اشاره به ادبیات خاص روحانی در برخورد با منتقدین خود نوشت: «نگرانی وی، بسیار عمیق تر از آن است که نشان می دهد. به نظر می رسد مستند «من روحانی هستم» او را به این نتیجه رسانده که گروه هایی صاحب پول و قدرت در ایران تلاش دارند حکومت وی را تضعیف کنند!»

چندی پیش دکتر روحانی با نسبت دادن انتقادات به «جریان های خاص» از منتقدین خود درخواست کرد به جای پنهان شدن پشت مردم، با شناسنامه انتقاد کنند که تحلیل اخیر بی بی سی ناظر به همین رفتار ایشان است!

SMH, SA@M

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
211

تشکر کرده: 65 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 آذر 1388 11:38

آرشيو سپاس: 443 مرتبه در 117 پست

توسط apple2009 » شنبه 13 اردیبهشت 1393 21:56

لطفا بزار دانلود کنیم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب apple2009 تشکر کرده اند:
SMH, Present

Major I

Major I

نماد کاربر
149

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 اردیبهشت 1392 23:44

آرشيو سپاس: 441 مرتبه در 122 پست

توسط zadhoosh » يکشنبه 14 اردیبهشت 1393 03:23

نصفه ی اولش که چیزی نداشت و حتی بیشترش هم در تایید روحانی (البته با معیار های ما مردم و نه معیارهای غربزده های فراری) بود!
ولی اونجایی که ظریف داره به عنان التماس می کنه آدم می خواد خودشو جر بده :-?  شاید در بعضی موارد کم اهمیت بشود با نشان دادن یک طرف نزدیک یه غرب و یک طرف ضد غرب امتیازی گرفت ولی نه همیشه و نه هرجا. در حالی که خود این حرکت از سر ضعف و منافقانه است و اساسا دوپاره نشان دادن ساختار قدرت یک مملکت خیانت سیاسی بزرگیست.
ولی ثمره ی تاریخ عبرت است.
چیزی که من امروز می بینم زنده شدن همون مجمع به اصطلاح عقلا(!!!)ییست که با خالی کردن کردستان و تقدیم اون به بعثی ها اون هم در اوج قدرت ؛ عدم حمایت و تاخیر عمدی در ارسال و اعزام تجهیزات و نفرات برای پشتیبانی از فاو و ارائه ی صحنه ای از اشغال غرب مشابه روزهای اول جنگ ؛ امامی که به کمتر از آزادی عراق و محاکمه ی صدام راضی نبود را قانع کردند تا قطعنامه را بپذیرد!
امروز همان شرایط با جنجال خزانه ی خالی آن هم در آستانه ی مذاکرات ، نمایش صف های طولانی سبد کالا ، تکرار مکرر واژه های «ما نمی توانیم» «تحریم» «فشار» و ... ، بلند شدن زمزمه های واردات بنزین همراه با بستن واحد های تولید بنزین و ... جریان مشابهی می رود تا به جبهه ی استکبار ستیزی هم آتش بس بدهد و حقوق قانونی ایران را هم در زمینه ی هسته ای در معاملاتی نسیه تعلیق کند! مذاکراتی که نه تنها نتیجه بلکه صرف انجام آن بر سر حقوق قانونی عین نقض استقلال است.
حتی اگر نظر بنده را صددرصد هم قبول ندارید دست کم بپذیرید که ما این جاده ی یک طرفه ی بن بست را یک بار با رانندگی همین آقایان رفته ایم و آزموده را آزمودن خطاست.
پیامبر (ص)  فرموده اند: مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود.

ولا تتبعوا خطوات الشیطان
با شیطان بزرگ طرح گام به گام نریزید
!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب zadhoosh تشکر کرده اند:
mikaeil, Present, mahdybadrykoohi, Mohammad.Jafar, SMH, SA@M, كيارش

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
56

تاريخ عضويت

توسط mahdybadrykoohi » يکشنبه 14 اردیبهشت 1393 12:00

apple2009 نوشته است:لطفا بزار دانلود کنیم
لینک مستقیم نداره خریدش آسونه به فروشگاه سفیر فیلم مراجعه کنید.

SMH, كيارش, Present

Captain II

Captain II

نماد کاربر
386

تشکر کرده: 604 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 14:15

کرمان

آرشيو سپاس: 1113 مرتبه در 163 پست

توسط SA@M » يکشنبه 14 اردیبهشت 1393 18:19

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  حجم: 100Mb

کیفیت این نسخه پایین است! (به دلیل درخواست سفیر فیلم فقط نسخه بی کیفیت آن در سایت ها منتشر شده)
اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SA@M تشکر کرده اند:
SMH, كيارش, morteza tomcat, Present

Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

توسط pedmehr » يکشنبه 14 اردیبهشت 1393 20:43

zadhoosh نوشته است:نصفه ی اولش که چیزی نداشت و حتی بیشترش هم در تایید روحانی (البته با معیار های ما مردم و نه معیارهای غربزده های فراری) بود!
ولی اونجایی که ظریف داره به عنان التماس می کنه آدم می خواد خودشو جر بده :-?  شاید در بعضی موارد کم اهمیت بشود با نشان دادن یک طرف نزدیک یه غرب و یک طرف ضد غرب امتیازی گرفت ولی نه همیشه و نه هرجا. در حالی که خود این حرکت از سر ضعف و منافقانه است و اساسا دوپاره نشان دادن ساختار قدرت یک مملکت خیانت سیاسی بزرگیست.
ولی ثمره ی تاریخ عبرت است.
چیزی که من امروز می بینم زنده شدن همون مجمع به اصطلاح عقلا(!!!)ییست که با خالی کردن کردستان و تقدیم اون به بعثی ها اون هم در اوج قدرت ؛ عدم حمایت و تاخیر عمدی در ارسال و اعزام تجهیزات و نفرات برای پشتیبانی از فاو و ارائه ی صحنه ای از اشغال غرب مشابه روزهای اول جنگ ؛ امامی که به کمتر از آزادی عراق و محاکمه ی صدام راضی نبود را قانع کردند تا قطعنامه را بپذیرد!
امروز همان شرایط با جنجال خزانه ی خالی آن هم در آستانه ی مذاکرات ، نمایش صف های طولانی سبد کالا ، تکرار مکرر واژه های «ما نمی توانیم» «تحریم» «فشار» و ... ، بلند شدن زمزمه های واردات بنزین همراه با بستن واحد های تولید بنزین و ... جریان مشابهی می رود تا به جبهه ی استکبار ستیزی هم آتش بس بدهد و حقوق قانونی ایران را هم در زمینه ی هسته ای در معاملاتی نسیه تعلیق کند! مذاکراتی که نه تنها نتیجه بلکه صرف انجام آن بر سر حقوق قانونی عین نقض استقلال است.
حتی اگر نظر بنده را صددرصد هم قبول ندارید دست کم بپذیرید که ما این جاده ی یک طرفه ی بن بست را یک بار با رانندگی همین آقایان رفته ایم و آزموده را آزمودن خطاست.
پیامبر (ص)  فرموده اند: مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود.

اتفاقا باید گفت که این معیار ها و تفکرات دگماتیک شما دوستان به اصطلاح ارزشی نسل دو و سه هست که سالها قبل آزموده شد و نتایجش هم که امروز کاملا عیان هست بعد از سی و چندی سال .

قطعنامه را نمیپذرفتیم، خب بعد ؟؟‌ البته شما عزیزان قاعدتا هنوز هم در این فکرید که راه قدس از کربلا بود ...
در روح و جان من میمانی ای وطن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pedmehr تشکر کرده اند:
Ghost Rider, Immortal King, sand_fighter, ASHKAN95, RaAmIiN, sailor, ATABACKAN, vahid_kh, morteza tomcat

Major I

Major I

نماد کاربر
149

تاريخ عضويت

توسط zadhoosh » دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 01:17

اتفاقا به شهادت تاریخ هرکجا و هرزمان روند اجرایی ما به آرمان ها و هویت اسلامی ایرانیمان نزدیک تر شده موفقیت هایی غیر قابل تصور داشته ایم.
تا وقتی پا در راه قدس داشتیم خاک عراق زیر چکمه رزمندگان بود در حالی که بعد از بازی هایی که برای پذیرش قطعنامه انجام و نهایتا آتش بس انجام شد نه تنها عراق باز هم حمله کرد بلکه تا زمان اشغال کویت همچنان بخش هایی از خاک ایران در تصرف بعثی ها بود! و تا امروز هم یک سنت غرامت بابت صدها میلیارد دلار خسارت جنگ دریافت نکرده ایم. :-?
در همین مستند نتیجه ی اعتماد آقایان حقوق دان به قول رئیس آژانس را  می بینیم و تسلیم در برابر یک فریاد وزیر خارجه ی آلمان را مشاهد می کنیم!
این نتیجه ی بازی در زمین دشمن و له له زدن برای عضویت فعال در سازمان هاییست که اساسا بر مبنای تبعیض  و در جهت ادامه ی استیلای زورمداران بر دنیا تاسیس شده اند.
اصلا همه ی حرف های بنده مردود ؛ شما بفرمایید همان 598 با امتیازات نیم بندش نسبت به قطعنامه های آبکی قبلی نتیجه ی خون چند صد هزار شهید بود؟ و اگر ادامه می دادیم نتیجه می توانست چه باشد؟
و با آن عبرت ، بفرمایید نتیجه ی عقب نشینی قبلی ما در توافق نامه ی سعد آباد چه بود که امروز نتایج حاصل از ژنوچای را تحمل کنیم؟!

ولا تتبعوا خطوات الشیطان
!

كيارش, mikaeil, Present

Major II

Major II

نماد کاربر
336

تشکر کرده: 363 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1390 21:47

روبروی شما

آرشيو سپاس: 1457 مرتبه در 253 پست

توسط Ghost Rider » دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 10:32

zadhoosh نوشته است:اتفاقا به شهادت تاریخ هرکجا و هرزمان روند اجرایی ما به آرمان ها و هویت اسلامی ایرانیمان نزدیک تر شده موفقیت هایی غیر قابل تصور داشته ایم.
.
.
.
اصلا همه ی حرف های بنده مردود ؛ شما بفرمایید همان 598 با امتیازات نیم بندش نسبت به قطعنامه های آبکی قبلی نتیجه ی خون چند صد هزار شهید بود؟ و اگر ادامه می دادیم نتیجه می توانست چه باشد؟

موفقیت های غیر قابل تصور همفکر های شما رو تو 8 سال گذشته مشاهده کردیم که با درآمدی نجومی اقتصادی رکودی تحویل دادند...
اگه ادامه می دادیم با توجه به شرایط فرسایشی جنگ برای ما و این که ارتش عراق فارغ از هر مشکل داشت تجهیزاتشو به روز میکرد (به عنوان مثال میتونید به آمار تلفات نیروی هوایی در اوایل و اواخر جنگ مراجعه کنید) نتیجه می تونست این باشه که الان مادرهای بیشتری در سوگ جوون هاشون بودن،بچه های بیشتری یتیم میشدن، مملکت خسارت بیشتری می دید و ...
The only easy day was yesterday

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ghost Rider تشکر کرده اند:
moeen s m, sailor, Immortal King, SMH, sand_fighter, ASHKAN95, morteza tomcat

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
71

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 1 بهمن 1390 21:51

آرشيو سپاس: 225 مرتبه در 49 پست

توسط Immortal King » دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 11:21

از بزرگان دینیمان بیاموزیم

پیامبر اسلام با یهودیان و مشرکان مکه قرارداد صلح بستند.

امام حسن برای حفظ جان مسلمین با معاویه قرارداد صلح بستند

امام حسین در زمان معاویه دست به سلاح نبردند ولی در زمان  یزید شرایط عوض شد.

چرا فکر میکنیم همیشه شرایط یکسان است و ما باید همیشه آرمانی و انقلابی عمل کنیم؟

متاسفانه ما ایرانیها نسل در نسل جنگیده ایم و در 5000 سال گذشته هرکسی هوس کشور گشایی کرده

از ایران هم رد  شده (اسکندر مغول تیمور و جنگ های جهانی اول و دوم) برای همین احساس میکنیم نمیتونیم

در شرایط آرامش زندگی کنیم و باید همیشه دشمن داشته باشیم.

ما نمیگیم امریکا دوست ماست ولی چرا باید بجای میدان سیاست میدان جنگ  انتخاب شود؟؟؟

اگه تا همین الان با عراق در حال جنگ بودیم چه چیزه بیشتری گیرمون میومد؟

و باید همواره به این سوال پاسخ دهیم که بازی برد برد بهتر است یا باخت باخت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Immortal King تشکر کرده اند:
Ghost Rider, SMH, ASHKAN95, كيارش, sailor

Major I

Major I

نماد کاربر
149

تاريخ عضويت

توسط zadhoosh » دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 12:49

موفقیت های دوره ی گرامیداشت برخی از آرمان ها را همه با هم دیدیم ولی شاید شما دوست ندارید که بخشی از آن را یاد کنید و نه حتی خاکستری بلکه به کل سیاه نگاه می کنید!
دیدیم که به جای التماس کردن به رئیس آژانس برای پذیرش تعلیقی در حد تزریق نکردن گاز به سانتری فیوژ آن هم برای 5 درصد ، آن ها به التماس افتادند که سوخت 20 درصد بیشتری تولید نکنید.
دیدیم که به جای پرکردن جیپ شرکت های نفتی کشورهایی که در برابر منافع و استقلالمان ایستاده اند می توان روی جوانان خودمان حساب کرد و پول بی زبان را به جای ریختن در جیب شِل و شرکا برای گازرسانی به روستاها مصرف کرد. روستاییانی که به اندازه ی بنده و شما ایرانی هستند و به جای له شدن لای چرخ توسعه ی اقتصادی یا نابود کردن دین و فرهنگشان با شعار توسعه ی سیاسی باید حقشان را عادلانه پرداخت.
در مذاکرات پیش از جنگ صدام با فرماندهانش می خوانیم که بافت معماری روستاهای ایران را مسخره  می کنند و از عقب ماندگی ما به این نتیجه می رسند که ایران را توان مقابله نیست! آیا دولت های پیشین اساسا نگاهی به روستاها و جمعیت 50 درصدی حاضر در آن ها داشتند که بخواهیم با خدمات گسترده ی دولت قبل مقایسه اش کنیم؟
در زمان شاه که از حمایت های ویژه امریکا برخوردار بود سال های 53 و 56 تورم بالای 15% و 26% را دیدیم و دوران حاکمیت کارگزاران سازندگی نیز تورم های بالای 20%، 22%، 23%، 25%، 49% و 23% را که میانگین آنها تورم بالای 27% نشان می‌دهد که به تعبیر عباس عبدی تورم دوران دولت هاشمی حتی از جنگ جهانی دوم نیز فراتر رفته است. در دوره حاکمیت مدعیان اصلاحات نیز تورم فراتر از 17%، 18%، 20%، 15%، که دولت احمدی نژاد در سال های 84 و 85 به 12% درصد رساند و 86 به 17 درصد رسید.
قصد دعوا و تکرار مکررات ندارم ولی انصاف هم بد نیست.
در مورد جنگ هم دوبار عوض شدن نیروی هوایی بعثی ها را دیدیم! با این حال بصره در آستانه ی سقوط قرار گرفت و کردستان عراق دست ایران بود. اگر راه خرید و سفارش باز بود ساخت موشک و پهپاد که هیچ همان هواپیماهای کنترلی اسباب بازی را هم به جبهه راه نمی دادند پس به جای ضد ارزش دانستن ذاتی جنگ کمی هم به عمق فرمایش حکیمانه ی امام (ره) فکر کنید که «جبهه ها دانشگاه انسان سازی است.» و «ما در جنگ انقلابمان را به جهان صادر کردیم» ولی گذشته از این حکمت ها آن هایی که سنگ خانواده ی شهدا و مشکلات جانبازان را بیشتر از خودشان به سینه می زدند و به دنبال صلحی موهوم بودند امروز باید با همان نگاه دنیاخواهانه به همه ی ما جواب بدهند که غرامت جنگ چه شد؟!
----------
بله از بزرگان دینیمان بیاموزیم.
پیامبر (ص)با یهودیان در زمانی پیمان بستند که در موضع قوت و اقتدار بودند. و معاهده ی با مشرکان برای توافق بر سر حج گزاری مسلمین عین تحقیر آنان بود. نه اعتماد سازی یک طرفه و امتیاز دهی پیشاپیش.
امام حسن روحی فداه نه برای حفظ جان مسلمین بلکه برای حفظ اسلام و پس از مشاهده ی حماقت مسلمان نما ها و نافرمانی از دستوراتشان صلحی را تنظیم کردند که خود پیروزی بود و خود نقشه ی راه انهدام جبهه ی مقابل بود.
آرمان ها چراغ راه و نشانه های تشخیص راهند و زاویه گرفتن از آن ها همان چیزیست که دشمن می خواهد. انجام اراده ی دشمن تمام آن چیزیست که در تقابل مورد هدف است و زاویه گرفتن از جهت درست یعنی نزدیک شدن به راه دشمن!
قطعا ما برد دشمن را حتی به قیمت برد خودمان هم نمی خواهیم چه آن که تقویت او دقیقا شکست و عقب نشینی ماست و به کار گیری واژه ی «برد» تنها نشانگر غفلت از تخاصم آشکار و ثابت شده ی آن ها در دهه های گذشته است. تمام ارزش تاریخ تنها در عبرت هایش خلاصه می شود. ما همواره دیده ایم که یک قدم عقب نشینی ما ده قدم پیشروی طرف مقابل را در پی داشته و بالعکس. لااقل از تاریخ معاصر و دست کم از تجربه ی همین چند ساله یا حداقل از وقایع همین چند ماهه عبرت بگیرید و بپذیرید که آن ها به چیزی کمتر از بردگی و تسلیم ما راضی نمی شوند.
سیاستی که ما تا امروز از دولت حاضر دیده ایم امتیاز نقد در برابر قول نسیه است و مذاکره کنندگان منتخب آنها تا بحال رنگ چشمه را هم ندیده اند چه رسد به آن که تشنه برگردند!
----------
در ضمن قیمت خرید مستند 3000 تومان بود و در کیفیت پایین(البته اسمش پایینه ولی خوب بود) توانستم با حجم کمتر از 400 mb دانلودش کنم.

ولا تتبعوا خطوات الشیطان
!

mikaeil, esijoon, شیرافکن, كيارش

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
56

تاريخ عضويت

توسط mahdybadrykoohi » دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 19:02

Ghost Rider نوشته است:
zadhoosh نوشته است:اتفاقا به شهادت تاریخ هرکجا و هرزمان روند اجرایی ما به آرمان ها و هویت اسلامی ایرانیمان نزدیک تر شده موفقیت هایی غیر قابل تصور داشته ایم.
.
.
.

موفقیت های غیر قابل تصور همفکر های شما رو تو 8 سال گذشته مشاهده کردیم که با درآمدی نجومی اقتصادی رکودی تحویل دادند...
اگه ادامه می دادیم با توجه به شرایط فرسایشی جنگ برای ما و این که ارتش عراق فارغ از هر مشکل داشت تجهیزاتشو به روز میکرد (به عنوان مثال میتونید به آمار تلفات نیروی هوایی در اوایل و اواخر جنگ مراجعه کنید) نتیجه می تونست این باشه که الان مادرهای بیشتری در سوگ جوون هاشون بودن،بچه های بیشتری یتیم میشدن، مملکت خسارت بیشتری می دید و ...
                    اگه آقایون به اصطلاح متفکر تمام تلاششون رو برای جنگ میزاشتن جنگ توی سه سال اول به نفع ایران تموم میشد (با پیشروی های پی در پی) ولی بعضی مسولین متاسفانه هی چوب لای چرخ میزاشتن همین آقایون بودن که چهار سال جنگ رو بیخودی طول دادن و هی به دنبال صلح بودن وگرنه جنگ بعد از فتح خرمشهر تموم شده بود برای بهتر فهمیدن این موضوع میتونید مستند زیر رو مشاهده کنید   http://www.aparat.com/v/Cf4W6

zadhoosh, كيارش, SMH, sailor

بعدي