در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Posterنماد کاربر
پست ها

42

تشکر کرده: 9 مرتبه
تشکر شده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 12 دی 1388 20:55

محل سکونت

اصفهان

آرشيو سپاس: 437 مرتبه در 39 پست

تصاویری از اقدام به خودکشی در خیابان یکم نیروی هوایی

توسط mahdiss » جمعه 26 اردیبهشت 1393 14:36

نمی‌دانیم کسانی که از هر فضایی برای شوخی کردن استفاده می‌کنند، اگر فضا غمبار شود، واکنش‌شان چیست اما مگر فرقی هم دارد؟
ساعاتی پیش از خیابان اول نیروی هوایی تهران خبر رسید که جوانی قصد خودکشی دارد و این اقدام او محله را به هم ریخته است؛ خیابان مسدود شده، نیروهای امدادی آن را غرق کرده‌اند و هر آن احتمال رویدادی غمبار می‌رود که اگر شکار دوربین‌ها شود، واویلایش تا هفته ها و ماه‌ها ول کن جامعه نخواهد بود.

مسدود شده است. سه دستگاه ماشین آتش نشانی در حالی که چادرهای پلاستیکی نجات خود را باز کرده‌اند، در محل حضور دارند. پلیس 110 نیز در محل حاضر است. جمعیت زیادی با تعجب به طبقه چهارم ساختمانی که در مقابل آنها قرار دارد نگاه می‌کنند و هر یک چیزی می‌گوید. برای قرار گرفتن جوانی است که در بالای پنجره ایستاده است و قصد پرتاب خود از طبقه چهارم منزل مسکونی اش را دارد.
این جمعیت از ساعاتی پیش در حالی برای تماشای خودکشی جوانی در خیابان اول نیروی هوایی گرد آمده‌اند که هدف جوان از این اقدام معلوم نیست. به گفته شاهدان عینی، این جوان تهدید کرده که هر کس قصد نزدیک شدن به وی را داشته باشد، خودش را به پائین پرت خواهد کرد.
نکته حائز اهمیت در این ماجرا واکنش های جمعیت بیننده است که به نظر می‌رسد بیشتر مایل به خودکشی جوان بودند!
اظهار نظرهای برخی از عابران حاضر در این صحنه حکایت از این دارد که گویی آنها سرگرمی دیگری نداشته و ندارند و این ماجراجویی جوان، برای آنها نوعی تفریح و سرگرمی محسوب می‌شود. «هر چه زودتر خودت را به پائین پرت کن»، «خسته شدیم زود باش دیگر» و «یک چایی برایش بیاورید تا گلویی تازه کرده و بعد خودکشی کند» از این دست جمله های حاضران در محل خیابان اول نیروی هوایی بود!
خوشبختانه این جوان خودکشی نکرد اما حیف که در کانون توجهات قرار گرفت تا احتمالا قصدش از این اقدام مورد بررسی قرار گرفته و مشکلش، ولو سطحی، ریشه یابی شود؛ از این رو می‌گوییم حیف که بخش مهم تر ماجرا در سایه اقدام آن جوان ندید می‌ماند و هرگز کسی بررسی نخواهد کرد اخلاق در کجا مرده، چه کسانی آن را کشته‌اند و مجازاتشان چیست؟!

تصاویر: افشین اورکی
تابناک
رابطه ای رو که مرده ، هر ۵ دقیقه ۱ بار نبضشو نگیر
دیگه مرده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdiss تشکر کرده اند:
Emmanuel Rubenstein, Present, SMH, Ghost Rider, رضاخان, Mahdi1944, Abdoll@h, امام قلي خان, Warlock051, hermes_PERSIAN, mz15

Major II

Major IIno avatar
پست ها

103

تشکر کرده: 190 مرتبه
تشکر شده: 110 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 18 اردیبهشت 1389 19:53

آرشيو سپاس: 137 مرتبه در 40 پست

Re: تصاویری از اقدام به خودکشی در خیابان یکم نیروی هوایی

توسط حسين لاويو » شنبه 27 اردیبهشت 1393 11:41

و متاسفانه همه این قصه ها برمیگرده به فقر اجتماعی به نوع مختلفش و سردرگمی و دغدغه این مردم برای  کسب حداقل معیشت نتیجه کاروکار و نبود تفریح و سرگرمی که عکس العملی اینچنین بروز پیدا میکنه ...اخیرا اکثرا ماها از اینهمه بی مسولیتی انگشت حیرت بارها بدهن گرفتیم  ماجرای تماشاچی بودن ملت تو اعدامها..سعادت اباد و غیره...
که به جد باید اسیب شناسی بشه..خدا بدادمون برسه چی بودیم و چی شدیم!!!!!!!
یاحق

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب حسين لاويو تشکر کرده اند:
SMH, رضاخان


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان