فعال کردن برنامه ها

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 31 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

فعال کردن برنامه ها

پست توسط s.s.n.s » دو شنبه 29 اردیبهشت 1393, 12:49 pm

سلام دوستان من چند روز پیش یه گوشی گراند 2 خریدم خیلی از برنامه هاش تو منو نبود. و فقط وقتی تو مدیر برنامه ها غیر فعال و بعد فعال کردم اومد تو منو برنامه هایی مثل: S VOCE , ماشین حساب و غیره اما برخی از برنامه ها مثل ضبط صدا اصلا غیر فعال نمیشه و بههیچ وجه همتو منو نمیاد .(با S VOICE باز میشه اما تو منو نیستش ). لطفا راهنمایی کنید.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: فعال کردن برنامه ها

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 3 خرداد 1393, 7:28 pm

.s.n. ,
ممکنه خيلي از اين برنامه‌ها به صورت سرويس باشند و الزاما نيازي نيست در منو باشند. البته برنامه‌هايي مثل ضبط صدا به نظر من بهتره با نمونه‌هاي بهتري مثل Hi-Q Mp3 Recorder جايگزين بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 31 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط s.s.n.s » یک شنبه 4 خرداد 1393, 12:14 pm

حرف شما متین من فقط خواستم بدونم راهی برای آوردنشون تو منو هست ؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 5 خرداد 1393, 6:46 am

.s.n. ,
اگر برنامه به اين شکل طراحي نشده باشه که ايکني در منو قرار بده، خير
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Android App”