درخواست کمک

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

درخواست کمک

پست توسط خرمدین1 » سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 11:18 am

سلام دوستان خوبم من یه فلش 8 گیگ دارم که زدم رو کامپیوتر فرمات خواست که من نذاشتم قرمات بشه دیگه هنگ کرده فرمات نمیشه انواع نرم افزار دانلود نمودم ووصل کردم باز نشناختش و فرمات نشد با چندسیستم دیگه آزمایش کردم بازم نتونستم فرمات کنم وقی روی سیستم وصل میکنم چراغ قرمزی که داره روشن میشه اما فرمات نمیشه چکارش کنم لطفا راهنمایی کنید متشگرم

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8870 بار
سپاس‌های دریافتی: 3058 بار

Re: درخواست کمک

پست توسط SMH » سه شنبه 6 خرداد 1393, 5:26 pm

, با سلام دوست عزیز لطفا سوالتون رو در تاپیک مربوطه مطرح بفرمایید :D
در ضمن این کار رو روی یک سیستم دیگر دست کنید احتمالا به نتیجه خواهید رسید :D
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3826 بار
سپاس‌های دریافتی: 7669 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » سه شنبه 6 خرداد 1393, 7:42 pm

سلام .
این مشکل برای بنده پیش اومده قبلاً
فلاش سوخته و قابل تعمیر هم نیست .
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70848 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: درخواست کمک

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 8 خرداد 1393, 9:59 am

,
اگر فلش شناسايي ميشه و در فرمت مشکل داره، اين برنامه‌ي Phison PS22xx Formatter با انجام Low Level Format بسياري از مشکلات فلش‌ها رو حل ميکنه
پيشنهاد ميکنم تست کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”