سوال در مورد مشاهده مکالمات یاهو

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

سوال در مورد مشاهده مکالمات یاهو

پست توسط nina.s » جمعه 2 خرداد 1393, 4:34 pm

سلام
من توی یه بخشی از لپ تاپ یه فولدر به نام مسنجر دارم که توش آی دی افرادی که باهاشون چت شده وجود داره ولی وقتی روش کلیک میکنم یه یری حروف بی ربط و کد میاد
برنامه ای وجود داره که این فایل رو به مکالمه ای که شده تبدیل کنه؟

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 434 بار
سپاس‌های دریافتی: 553 بار

Re: سوال در مورد مشاهده مکالمات یاهو

پست توسط fereshteh blue » جمعه 2 خرداد 1393, 11:35 pm

سلام

چرا برای دیدن مکالمات از هیستری خود یاهو استفاده نمی کنید؟ خیلی ساده کل مکالماتتون رو دارید!
روی اسم کسی که می خواید مکالمه تون رو ببینید راست کلیک کنید conversation history رو انتخاب کنید چند خط پایانی براتون نمایش داده می شه اگر می خواید بیشتر ببینید show more messages رو از بالای صفحه انتخاب کنید.
فقط یه نکته ای که هست تمام ورژن مسنجر هایی که من استفاده کردم فقط مکالمه با سیستم رو ذخیره می کنن البته اگر همزمان با گوشی و لپ تاپ آن باشم هر دو ذخیره می کنن!

New Member

پست توسط nina.s » شنبه 3 خرداد 1393, 9:34 am

fereshteh blue نوشته شده:سلام

چرا برای دیدن مکالمات از هیستری خود یاهو استفاده نمی کنید؟ خیلی ساده کل مکالماتتون رو دارید!
روی اسم کسی که می خواید مکالمه تون رو ببینید راست کلیک کنید conversation history رو انتخاب کنید چند خط پایانی براتون نمایش داده می شه اگر می خواید بیشتر ببینید show more messages رو از بالای صفحه انتخاب کنید.
فقط یه نکته ای که هست تمام ورژن مسنجر هایی که من استفاده کردم فقط مکالمه با سیستم رو ذخیره می کنن البته اگر همزمان با گوشی و لپ تاپ آن باشم هر دو ذخیره می کنن!

متاسفانه نه پسوردش رو یادمه نه سوال امنیتی مربوط بهش رو
توی یکی از این مکالمات یه اطلاعاتیه که واقعا بهش نیاز دارم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70493 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 3 خرداد 1393, 6:53 pm

. ,
ببينيد با اين برنامه مشکلتون حل ميشه يا نه :razz:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”