در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

چرا سهمیه موتور سیکلت من سوخت؟

توسط Present » شنبه 10 خرداد 1393 09:26

سلام
دیروز در کمال ناباوری بعد از یک یا دو هفته رفتم بنزین بزنم در حالی که 200 لیتر بنزین 400 تومانی در کارت سوخت موتور سیکلت خودم داشتم دیدم همش شده 700 تومانی ، این یعنی چه ؟ مگه نگفتند فقط مال تاکسی ها و وانت ها می سوزه ؟
خیلی جالبه که 170 لیتر بنزین 400 تومانی وانت مزدا رفیقم هم سوخته !!
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
56

تشکر کرده: 30 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 مرداد 1388 22:49

آرشيو سپاس: 115 مرتبه در 30 پست

Re: چرا سهمیه موتور سیکلت من سوخت؟

توسط mahdybadrykoohi » شنبه 10 خرداد 1393 09:57

این تدبیر دولته فخیمه هست تا امید شما بیش از پیش اول به خدا بعدا به خودتان باشد!
اگر تو نمی توانی باور کنی ،برای کسی که باور دارد همه چیز امکان پذیر است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdybadrykoohi تشکر کرده اند:
A3eman, drs_mehry, KH.I.A.2500, Present, abbas.m.k

Major II

Major II

no avatar
135

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 19 مهر 1392 12:46

آرشيو سپاس: 661 مرتبه در 135 پست

توسط netwet » شنبه 10 خرداد 1393 14:03

Present نوشته است:سلام
دیروز در کمال ناباوری بعد از یک یا دو هفته رفتم بنزین بزنم در حالی که 200 لیتر بنزین 400 تومانی در کارت سوخت موتور سیکلت خودم داشتم دیدم همش شده 700 تومانی ، این یعنی چه ؟ مگه نگفتند فقط مال تاکسی ها و وانت ها می سوزه ؟
خیلی جالبه که 170 لیتر بنزین 400 تومانی وانت مزدا رفیقم هم سوخته !!

احتمالآ موتورسیکلت شما مدل 83 به پایین هست و اسقاطی محسوب میشه.

Major

Major

no avatar
663

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 شهریور 1386 14:02

آرشيو سپاس: 1755 مرتبه در 488 پست

توسط ramin-am » شنبه 10 خرداد 1393 15:25

نه موارد اسقاطی سهیمه طعلق نمیگیره از ماه قبل تمام سهیمه 400 تومنی سوخته منم توی کارت ماشین یه 10 لیتری 400 تومنی باقی داشتم دیدم کلا از بین رفته  :grin:
به رویاهایت بی اندیش ..........

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ramin-am تشکر کرده اند:
Present, KH.I.A.2500

Captain

Captain

no avatar
2736

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Present » شنبه 10 خرداد 1393 22:55

پس لقب دولت راستگویان برازنده ای این دولت است واقعا !چون دقیقا من یادمه که گفتند مال تاکسی ها و وانت ها از ماه قبل شارژ شد ولی مال شخصی ها نشد و گفتند هر کی از قبل 400 تومانی داشته ذخیره می شه به غیر از وانت ها و تاکسی ها !!
خدا لعنتشون کنه اگر می فهمیدم می رفتم همش رو داخل دبه 20 لیتری ذخیره می کردم تو خونمون یا می دادم بچه های خواهرم با قایق موتوریشون برند دریا باهاش چندر قاز در آمد داشته باشند !
دلم خوش برای مسافرت بنزین 400 تومانی ذخیره کرده بودم !
:-O  :-O  :-O  :-P  :-P  :-P  ::sa  ::sa  ::sa  :-( :sad:  :sad:  :sad:

امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

KH.I.A.2500

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » شنبه 10 خرداد 1393 23:59

Present نوشته است:پس لقب دولت راستگویان برازنده ای این دولت است واقعا !چون دقیقا من یادمه که گفتند مال تاکسی ها و وانت ها از ماه قبل شارژ شد ولی مال شخصی ها نشد و گفتند هر کی از قبل 400 تومانی داشته ذخیره می شه به غیر از وانت ها و تاکسی ها !!
خدا لعنتشون کنه اگر می فهمیدم می رفتم همش رو داخل دبه 20 لیتری ذخیره می کردم تو خونمون یا می دادم بچه های خواهرم با قایق موتوریشون برند دریا باهاش چندر قاز در آمد داشته باشند !
دلم خوش برای مسافرت بنزین 400 تومانی ذخیره کرده بودم !
:-O  :-O  :-O  :-P  :-P  :-P  ::sa  ::sa  ::sa  :-( :sad:  :sad:  :sad:

ولی به نظر من بنزینت هنوز 400 تومنیه...سوادت نمیکشه فرق بین 400 تومنی و 700 تومنی رو تشخیص بدی احتمالا...و اگر نه عمو حسن و چه به این حرف ها؟؟؟؟

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب esijoon تشکر کرده اند:
شیرافکن, KH.I.A.2500, Present, A3eman

Major

Major

no avatar
663

تاريخ عضويت

توسط ramin-am » يکشنبه 11 خرداد 1393 08:21

کازی به دولت ندارم تا الانش چه گلی بهتر از دولت قبلی زدن به سرمون جز اینکه گرونی رو قابل تحمل کردن تا الان که دو بار با نامزدم عقد کرده خودم بهم گیر دادن بیرون  :::P (بیچاره مامور رو آی خراب کردم خدا از سر تقصیرم بگذره ) از بی بنزینی پمپ انژکتور ماشینم خراب شد :دی خوبه گاز داره ماشین
ولی یه چیزی هم بگم تقصیر خود ما هستش
همون روزهایی که هنوز بنزین گرون نشده بود توی پمپ ها رو باید میدیدن
چرا بی خودی اشتباهات خودمون رو میندازیم سر دولت ؟ خب ما گرونی دوست داریم تا تقی به توقی میخوره میریزم و ازدهام میکنیم که مثلا 20 لیتر بنزین ارزون بزنیم اون موقع هم آتو میدیم دست دولت
عوض اینکه با اولین شیده ها اصلا ماشین و متور رو بذاریم کنار یه مدت بنزین نزنیم همه ریخیتم توی پمپ ها که خدایی نکرده از این خان نعمتی که داره جمع میشه بهم دیگه نرسه
من همون موقع 400 تومنی هم آزاد میزدم و هر ماه 60 لیتر رو همون اول سعی میکردم تموم کنم گاز هم خدا رو شکر با تنظیم درست و خوبی که یکی از دوستانم براش انجام داده بود بهتر از گاز روی ماشین من عمل میکرد (اکتان cng 130 خیلی عالی هستش )

Present, esijoon, Ghost Rider

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
252

تشکر کرده: 167 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 مرداد 1392 17:43

آرشيو سپاس: 767 مرتبه در 157 پست

توسط شیرافکن » يکشنبه 11 خرداد 1393 10:32

بازهم بی سوادها و راننده تاکسی ها و بخصوص افراطی ها که از این حرفها سود میبرن امدن و در مورد کارهای دولت محترم اصلاح طلب حرف های مغرضانه زدن!!!!حتما یک چیزی میدونستن که این تصمصم را گرفتن.حالا انشاءالله وقتی مرحله سوم و در نهایت چهارم یارانه را هم اجرا کردن طوریکه مثل مرحله دوم که یک یک قرونی به یارانه هاتون اضافه نشد و در عوض علاوه بر بنزین اب و برق و گاز و .....رفت بالا اونوقت همه ما متوجه میشیم چجوری باید اقتصاد را اداره کرد.مهم اینه که داریم با غرب تعامل میکنیم و مشت محکمی بر دهان تندروها و افراطی های مخالف تعامل سازنده با جهان البته منظور غرب میزنیم!!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب شیرافکن تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, esijoon, Present

Major

Major

no avatar
663

تاريخ عضويت

توسط ramin-am » يکشنبه 11 خرداد 1393 13:18

مشکل ما یه عده محدود نیست همه ما مقصریم
چه افراطی ها چه اونایی که به زور مایخوان ما رو بفرستن بهشت چه اونایی که میخوان ما برین با غرب رو بوسی کنیم
مدیریت درستی نداریم سوبسید سوخت از اول هم اشتباه هست
مدریت توضیع سوخت باید انجام بشه نه اینکه همه رو با یه چوب بزنیم
مثلا سالهاست ما عوض اینکه بریم سمت استفاده از سوختهای پاک و مقرون به صرفه گیر بنزین و گازوئیل هستیم
این همه مزرعه کلزا کی میدونه ماشین گازوئیلی میتونه روغن مایع خوراکی رو هم بسوزونه ؟
الکل حرام محض است پس بزن تو سرش تولید نشه آخه برارد گرامی من اتانول یکی از بهرتین سوختهای طبیعی و تجدید پذیر هستش پس کمک کن تولیدش با این همه تفاله نیشکر و جغندرذ قند رونق بگیره
اینها همش برمیگرده به فرهنگ به مدریت فرهنگی بحث زیاده منم گرما اعصابم رو به هم زده دوستای گلم بنزین کشور ما هنوزم ارزونتر از اطراف هست فقط مشکل ما اینه که زیاد وابسطه اون شدیم

Ghost Rider, Present

Captain

Captain

no avatar
2736

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Present » دوشنبه 12 خرداد 1393 00:09

والا من به جیب خودم نگاه می کنم، منم یاد گرفتم فوری تا بنزین گرون شد رو از شکم ملت کشیدم بیرون، دست مزد خودم رو بردم بالا، در واقع گوش بریدن رو یاد گرفتم، همه گوش من رو ببرند من فقط بسپارم به خدا؟ خدا هم گفته از تو حرکت از من برکت! دیگه اون کسی که موقع دست مزد گرفتن تعارف قابل نداره و حالا باشه رو می گفت الان جوری شده که با همون تعارف اول پول رو گرفتم و بای! نه اینکه گرون بگیرم ولی خدایش از یک پیچ و. .. که به کار می برم هم نمی گذرم و دقیقا می شمارم و به تعداد حساب و کتاب می کنم! قبلا اگر یک کار اضافه در حین کارم انجام می دادم ممکن بود تخفیف بدم ولی. ... به هر حال باید این دویست لیتر بنزین جبران بشه!
اصلا چرا جای دور می ریم مگه همین دولت نبود که گاز رو به مدت ده یا دوازده روز کرد 652 تومان بعدش کردش 600 این یعنی چه؟ یعنی توهین به شعور من، یعنی خودت رو بزن خریت،  بگو نفهمیدم یک جایی دولت کسری داشت از شکم مردم در اورد؟ !

شیرافکن

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » دوشنبه 12 خرداد 1393 03:45

Present نوشته است:والا من به جیب خودم نگاه می کنم، منم یاد گرفتم فوری تا بنزین گرون شد رو از شکم ملت کشیدم بیرون، دست مزد خودم رو بردم بالا، در واقع گوش بریدن رو یاد گرفتم، همه گوش من رو ببرند من فقط بسپارم به خدا؟ خدا هم گفته از تو حرکت از من برکت! دیگه اون کسی که موقع دست مزد گرفتن تعارف قابل نداره و حالا باشه رو می گفت الان جوری شده که با همون تعارف اول پول رو گرفتم و بای! نه اینکه گرون بگیرم ولی خدایش از یک پیچ و. .. که به کار می برم هم نمی گذرم و دقیقا می شمارم و به تعداد حساب و کتاب می کنم! قبلا اگر یک کار اضافه در حین کارم انجام می دادم ممکن بود تخفیف بدم ولی. ... به هر حال باید این دویست لیتر بنزین جبران بشه!
اصلا چرا جای دور می ریم مگه همین دولت نبود که گاز رو به مدت ده یا دوازده روز کرد 652 تومان بعدش کردش 600 این یعنی چه؟ یعنی توهین به شعور من، یعنی خودت رو بزن خریت،  بگو نفهمیدم یک جایی دولت کسری داشت از شکم مردم در اورد؟ !

خو عزیزم وقتی ابوالمشاغل دولت (جناب ترکان) میاد بعد از یک سال دولت قبل رو متهم میکنه به فساد خودرویی و غیره اونوقت توقع داری ملت رو ---- فرض نکنند؟؟؟؟؟دلت خوشه ها همشهری

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب esijoon تشکر کرده اند:
شیرافکن

Major II

Major II

نماد کاربر
336

تشکر کرده: 363 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1390 21:47

روبروی شما

آرشيو سپاس: 1457 مرتبه در 253 پست

توسط Ghost Rider » دوشنبه 12 خرداد 1393 10:45

Present نوشته است:والا من به جیب خودم نگاه می کنم، منم یاد گرفتم فوری تا بنزین گرون شد رو از شکم ملت کشیدم بیرون، دست مزد خودم رو بردم بالا، در واقع گوش بریدن رو یاد گرفتم، همه گوش من رو ببرند من فقط بسپارم به خدا؟ خدا هم گفته از تو حرکت از من برکت! دیگه اون کسی که موقع دست مزد گرفتن تعارف قابل نداره و حالا باشه رو می گفت الان جوری شده که با همون تعارف اول پول رو گرفتم و بای! نه اینکه گرون بگیرم ولی خدایش از یک پیچ و. .. که به کار می برم هم نمی گذرم و دقیقا می شمارم و به تعداد حساب و کتاب می کنم! قبلا اگر یک کار اضافه در حین کارم انجام می دادم ممکن بود تخفیف بدم ولی. ... به هر حال باید این دویست لیتر بنزین جبران بشه!

دوست عزیز و برادر گرامی، گرانی فقط تو این دولت که عمرش به 1سال هم نرسیده نیست، تو دوران قبلی هم بود. حالا بگذریم از این که تو این دولت گرانی کم تر هم شده (اگه موج گرانی رو تو دوران قبلی به یاد داشته باشید و با دوران حاضر مقایسه کنید، البته به غیر از گرانی حامل های انرژی و آب و برق که طبق قانون باید اجرا می شد)
این که شما دستمزد کارتون رو چه جوری حساب کنید بر میگرده به خودتون چون هر کسی رو تو قبر خودش می خوابونن (البته بگذریم از این که همفکر هاتون کباده دین و آخرت میکشن!)
حالا من از شما و دوستاتون یه سوال دارم:
شماها چرا تو دولت قبلی که تورم سر به فلک می کشید و هر وقت به خرید میرفتی با یه قیمت جدید مواجه میشدی ساکت بودید و مثل حالا به دولت بد و بیراه نمی گفتید؟ یا نکنه مثل مرشدتون اوس محمود بقالی محلتون همه چیز را ارزون میداد؟
The only easy day was yesterday

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ghost Rider تشکر کرده اند:
sand_fighter, ASHKAN95

بعدي