عدم تعادل در ارتباط با گوش

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
محل اقامت: کرمانشاه
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار
تماس:

عدم تعادل در ارتباط با گوش

پست توسط lilipak » سه شنبه 13 خرداد 1393, 1:17 pm

سلام.
از اسفند 90مشکل سرگیجه من شروع شد، سرگیجه به معنای حرکت من در فضا یا چپ یا راست یا حتی بالا،بیشتر حس بود تا واقعیت، در واقعیت دیگران شکر خداعدم تعادلی رو ندیدن،شکر خدا از دیوار یا کسی کمک نگرفتم، اما راحتتر هستم وقتی دست کنار دستیمو بگیرم،هوا رو داخل گوشم حس میکردم شبیه سوار ماشین شدن یا هواپیما بیشتر گوش چپ،بدنم داغ میشد،و خوابم بیشتر شده بود.داروی betaserc8رو استفاده کردم اثر چندانی ندیدم اما کل دستگاه گوارشمو زیرو رو میکنه،اسهال ،تهوع نسبتا شدیدو حالتی شبیه سو هاضمه،که استرس هم سراغم میاد،کولیت عصبی هم دارم!بنابر این استفاده نکردم.داروی اعصاب و حتی دیازپام تجویز شد که سرگیجه رو بیشتر کرده به طبع آن اضطراب بیشتر! دارو رو کنار گذاشتم.سینوسا مشکل نداشت،چشم مشکل نداشت،علایم میگرن نداشتم،تست گوش در دو زمان متفاوت مشکل نداشت، سی تی انحراف بینی رو تشخیص داد البته زیاد نه،ام آر چیزی رو نشون نداد،آزمایشها چربی لب مرز، کمی کم کاری تیرویید که مدت کوتاهی دارو مصرف کردم وضعیتم بدتر شد ،کنار گذاشتم،جالب اینکه این وضعیت رو تحمل کردم به مرور وضعیتم بهتر شد،هوای گوشم خیلی کمتر شداما زمانهایی عود میکرد مثلا با سرماخوردگی یا خوردن ماست یا ترشی!علایم تغییر کرد،درد دو گوش مخصوصا چپ و سردرد در سمت گوش چپ،درد حدقه چشم، سوزش چشم، گاهی حتی درد فک و دندان در سمت چپ،درد مبهم در بالای سر در گونه ها،اما باز آزمایش عفونتی رو در بدنم نشون نمیداد،خلاصه در طی این مدت بسیار افسرده شدم،وزنم خیلی پایین اومد . الان وزنم به حالت قبل از بیماری رسیده از نظر روحی بهترم،اما وقتی عود میکنه اذیت میشم.در شنوایی خللی وارد نشده و در حافظه و قدرت تفکرم هم شکر خدا. مشکل الانم همون منگی ، گیجی هست و گاهی درد سر و گوش.43سالمه،متاهلم و دبیر جغرافیا.
به مشکلم میگن منیر.شما نظرتونو بگیدو راه درمانی وجود داره؟ چیکار کنم؟ گاهی کارم گریه س!ممنون.

ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”