در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

سوال

مديران انجمن: SMH, شوراي نظارت

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 14 خرداد 1393 07:38

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

سوال

توسط rampal » چهارشنبه 14 خرداد 1393 18:54

سلام توروخدا کمک دیشب مشغول رام زدن اینا بودم یوهو انتنم پرید رامم عوض کردم اما نتنم برنگشته چیکار کنم؟؟

الان با یه کاستوم رام بالا اومده گوشی فقط انتنم چریده و نمیدونم چطوری رام رسمیرو فلش بزنم رامو ریختم ریستارت کردم ولومارو گرفتم نمیره واسه نصب تو این کاستوم رام هم اون قسمت نصب از ستوریج وجود نداره ای خدااااااااااااااااااااا کمک کنید توروخدا گیرم عجیب

Major II

Major II

نماد کاربر
52

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 خرداد 1393 22:45

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 17 پست

Re: سوال

توسط unixman » جمعه 16 خرداد 1393 22:02

سلام الان انتن داری ؟ کدوم رام هستی ؟ واسه انتن اقا مجتبی یه مطلب گزاشته که چطوری درس میشه
والا اینطوری که من فهمیدم همه رفتن به رام اصلی مشکل دارن خودم تا حالا تصمیم نگرفتم برم رام اصلی تا ببینم چی به چیه اما احساس میکنم فایل زیپ اپدیت رام رو با ریکاوری فلش زد نصب شه

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب unixman تشکر کرده اند:
SMH

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تشکر کرده: 6248 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

Re: سوال

توسط SMH » پنج شنبه 22 خرداد 1393 17:59

rampal,  با سلام دوست عزیز
شما ابتدا بفرمایید روی دارید از کدوم رام استفاده می کنید ؟!!
اگه از رام لوا استفاده کنید که برای رفتن به ریکاوری هیچ مشکلی ندارید ، چون وقتی می خواید گوشی رو reboot کنید گزینه recovery وجود داره که با انتخاب اون به راحتی می تونید وارد ریکاوری بشید و اقدام به نصب رام کنید ( چون وقتی که از همون قسمت استوریج هم بخواهید اقدام به نصب رام کنید باز هم شما رو وارد محیط ریکاوری می کنه ) و اگه رام 4.4.2 fake رو هم داشته باشید هم برای اون هم توی تنظیمات دولوپر اپشن فکر کنم می تونید وارد ریکاوری بشید و در نهایت اگه هیچ کدوم از این کارها رو هم انجام ندادید می تونید از نرم افزار Nandroid.Manager.Pro انجام بدید
تمام این گزینه ها رو تست کنید و جواب رو اعلام بفرمایید
در ضمن همون طور که دوست عزیزمون
  unixman,  هم فرمودند من هم از اول با رام اصلی مشکل داشتم و وقتی نتونستم اونها رو نصب کنم رو اوردم به کاستام رام ، حالا شما این موارد رو تست کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه انشالله
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SMH تشکر کرده اند:
unixman, Mahdi1944