قالب جديد انجمن رونمايي شد

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

قالب جديد انجمن رونمايي شد

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 16 خرداد 1393, 12:49 am

با سلام خدمت دوستان عزيزم :D
بعد از مدتها و تاخير فراوان، امروز قالب جديد انجمن به صورت اوليه به سايت اضافه شد و از طريق مرکز کنترل کاربري قابل انتخاب هست. اين قالب البته هنوز تمام امکانات سايت رو پشتيباني نميکنه، اما نماي کلي اون تکميل شده، از دوستان عزيز درخواست ميکنم قالب جديد (CentralClubs Yellow) رو از پيکر بندي انجمن در لينک زير انتخاب نموده و بررسي بفرماييد :D
ucp.php?i=169

منتظر نظرات شما دوستان عزيز هستم :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12642 بار

Re: قالب جديد انجمن رونمايي شد

پست توسط hani1459 » جمعه 16 خرداد 1393, 3:15 am

با سلام و درود :razz: قالب بسیار زیبا و حرفه ای طراحی شده تبریک میگم وبنده لازم میدونم نظر شخصی خودمم رو هم بیان کنم امیدوارم که مفید واقع بشه در تقسم بندی رنگ ها رنگ ها رو به دو گروه اکرو ماتیک و کروماتیک تقسم میکنند اکرو ماتیک شامل رنگ های خنثی(سیاه سفید خاکستری و..) و کروماتیک مابقی رنگ ها رو شامل میشه در طراحی باید این رو در نظر بگیریم که اگر بخواهیم رنگ کروماتیک درخشش داشته باشه نباید از رنگ های اکروماتیک در ان استفاده بکنیم رنگ سیاه بسیار شاخص و گاها مهاجم جلوه میکنه و همین رنگ مشکی از درخشش رنگ زرد متمایل به نارنجی کم میکنه نوشته های سفید در قالب این انجمن به دلیل درخشش و روشن بودن رنگ زرد متمایل به نارنجی بسیار محو هستند در ضمن که با ترکیب کردن این طیف رنگ های اکرومات با کرومات میشه به رنگ بهتری دست یافت یا بهتره از قانون همنشینی رنگ ها که بهترین پیشنهاد ها رو میده استفاده بشه البته این پیشنهاد ها در هر جایی کاربرد ندارد و باید در این مورد نوع کاربری محیط رو هم در نظر گرفت ولی رعایتش به زیبایی و جذابیت بصری کمک میکنه اما در مورد لوگو بدلیل اینکه در فضای انجمن رنگ متمایل به سفید رنگ اصلی در نظر گرفته شده و رنگ زرد متمایل به نارنجی در زمینه روشن عقب تر جلوه میکنه و همرنگ بودن لوگو با نوار زرد رنگ جلوه بصری لوگو رو بسیار کم کرده یادمون نره برای جاگذاری لوگو بهتر از تقسیمات طلایی استفاده بشه جای گذاری لوگو در گوشه از دید بنده اصلا درست نیست چون نماد و نشانه سایته و به حاشیه رفته در ضمن دکمه سپاس فعال نیست و همینطور لینک هایی که به مطالب داده شده ظاهر شدن و قالب یک مقدار سنگینه در کل قالب سایت و چیدمانش بسیار عالی طراحی شدن و جا داره از اقا مهدی بابت این انقلاب بزرگ در انجمن یک تشکر وژه و فراتر از سپاس داشته باشم و در نهایت هم باید بگم تمام اینها نظر شخصی بنده است و بنا به تجربه خودم در رشته تخصصی خودم اینها رو بیان کردم شاید این موضوعاتی که بیان شد در این نوع طراحی به کار نیاد .
با ارزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون برای شما و جامعه سنترال
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9184 بار
سپاس‌های دریافتی: 21045 بار
تماس:

پست توسط sinaset » جمعه 16 خرداد 1393, 11:29 am

با عرض سلام و خسته نباشید.
فکر میکنم تحول خیلی خوبی باشه،ولی جایی کار بیشتری داره،بخصوص در ترکیب رنگ ها،انجمن باید روشنایی و زنده بودنش رو از الانشم بیشتر کنه.امیدوارم دوستان عزیز این نکته رو مد نظر داشته باشند.
با تشکر از زحمات دوستان. :razz:
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 16 خرداد 1393, 1:02 pm

سلام دوستان عزيز
ضمن تشکر از ابراز لطف و همچنين نظرات دقيق و خساب شده‌‌ي دوستان

همانطور که گفته شد اين قالب نسخه‌ اوليه هست و قطعا در نسخه‌ي نهايي رنگ‌بندي به همون شکل چشم نواز قالب فعلي سايت خواهد و با طراحي و کيفيت بسيار بالاتر خواهد بود. ديشب صرفا خود قالب بارگزاري شد تا دوستان تست کنند.

مرحله‌ي بعدي کار که امروز در حال انجام هست، اضافه کردن امکانات سايت در قالب جديد هست که فعلا کليد سپاس (البته ايکن اون چندان مناسب نيست)، تبليغات، کاربران 24 ساعت گذشته و پاسخ سريع به قالب اضافه شده که عملا قابل استفاده هست :D

بعد از اتمام اين مرحله، به هم ريختگي‌هاي احتمالي قالب اصلاح خواهد شد تا قالبي تميز و منظم داشته باشيم و در نهايت هم رنگ بندي اون اصلاح و به نظر سنجي گذاشته خواهد شد و در پايان به عنوان قالب اصلي انجمن قرار خواهد گرفت لازم به ذکر هست که قالب فعلي انجمن هم که به نوعي شناسنامه 8 سال فعاليت سايت هست، همچنان به عنوان قالب کلاسيک انجمن قابل دسترسي و انتخاب توسط کاربران خواهد شد تا آزادي عمل وجود داشته باشه

:razz:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8870 بار
سپاس‌های دریافتی: 3058 بار

پست توسط SMH » جمعه 16 خرداد 1393, 1:27 pm

Mahdi1944 :
با اجازه ی صاحب نظران من نظرات خودم رو عرض می کنم
1- فارسی را پاس بداریم ( از اصطلاحات فارسی استفاده بشود به جای کلید tanx و remove tanx و به جای کلمه user از کلمه ی کاربر استفاده بشه )
2- اطلاعات کاربری رو بصورت پراکنده نشون می ده و این یکم باعث سردرگمی کاربر می شه .....
3- همون طوری که دوستان در موvد رنگ بندی گفتند .... من دیگه چیز خاصی ندارم بگم ، فقط اینکه یخورده رنگ روشن زیاد استفاده شده و بهتره کمی از رنگ های تیره بیشتر استفاده بشه .
4- به نظر شخصی بنده بهتر است که گزینه های دسترسی های سریع که در بالا و سمت چپ قرار دارد به صورت ثابت قرار گیرد و با حرکت به سمت پاینن این گزینه همچنان در دسترس باشد ( و اینکه می توان این گزینه را نیز مثل گزینه های نواری بالای سایت کوچک کرد و در گوشه قرار داد )

در اخر باید ذکر کنم خیلی زحمت کشیدید و از مهمترین پیشرفت هایی که داشته افزایش کیفیت پاسخ سریع است که به نظرم خیلی بهتر شده
در کل کار خوبی از اب در اومده و امیدوارم روز به روز پیشرفت بیشتری داشته باشه
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

پست توسط free love » جمعه 16 خرداد 1393, 2:51 pm

با سلام و خسته نباشید خدمت شما :razz:

خیلی ممنون بابت طراحیتون . خیلی خلاقانه طراحی شده . اما خب باز هم جای کار داره که منتظر نسخه های بعدی هستیم :-)

انشالله همیشه موفق و رو به اوج باشید :razz:

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21529 بار
تماس:

پست توسط sokuteasemuni » جمعه 16 خرداد 1393, 9:28 pm

ضمن تشکر از آقا مهدی عزیز و همه دست اندرکاران احتمالی این حرکت مهم، چند مورد به نظرم رسید که عرض کنم:
* امکان مخفی کردن بخش هایی از انجمن که مورد علاقه کاربران نیست فراهم بشه
* در صفحه اصلی، بخش هایی از انجمن که در اونها ارسال جدیدی انجام شده رنگ متفاوتی داشه باشن مثلا 3-4 رنگ بندی برای بازه های مختلف زمانی
* به نظرم رنگ تیره ای که استفاده شده هر چند شبیه همین رنگ تیره قالب فعلی هست اما چون حالت سایه دار قالب فعلی رو نداره به نظرم چندان دلپسند نیست
* مشخصات افراد که ذیل آواتار اونها نمایش داده میشه هم اغلب دو خطی شده که ممکنه از تنظیمات نمایشگر بنده باشه اما اگر کلا اینطوری شده که جالب نیست
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
* اگر تعداد کاربرانی که از هر ارسال تشکر کردند رو هم محاسبه کرده و نمایشم بدیم خوبه به نظرم که البته در قالب فعلی هم وجود نداره
* اگر میشد جدیدترین موضوعاتی که ارسالی در اونها شده در زیرانجمن ها هم نمایش داده بشه و به روزرسانی خودکار هم فقط روی اون بخش اعمال بشه مفیده به نظرم یا اگر کاربری تمایل داره این امکان رو برای خودش فعال کنه یا موضوعاتی که علاقه داره به روزرسانیشون رو ببینه در ستونی سمت چپ صفحه که خالی هم هست الان نمایش داده بشه
* شماره ارسال های هر مبحث در همون ارسال نمایش داده بشه به نظرم مفیده
* اگر میشد برای تشکر صفحه به روز رسانی نشه خیلی خیلی خوب میشد البته از فواید این به روز رسانی هم آگاه هستم اما اذیت کننده هست
* ابزارهای ویرایشی متن هم قبلا دارای تصویر بودن که جذابتر بود و یکسری از امکانات هم که دیده نمیشه مثل راست چین کردن متن و ...
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3021 بار
سپاس‌های دریافتی: 4752 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi » جمعه 16 خرداد 1393, 10:42 pm

آقا مهدی قالب خیلی عالی شده. مثل ویندوز 8 حالت فلت پیدا کرده و در عین سادگی خیلی زیباس.
فقط یه پیشنهاد. به نظرم یکم ساید بار سمت چپ کوچیک تر باشه بهتره..به نظر یکم پهن باشه.
میشه منوی پستهای دیده نشده و آخرین پست ها و .... به گوشه بالا و یا مثلا همون نوار بالا اضافه بشه یا اینکه کمی عرضش کمتر بشه تا ساید بار هم کمی باریک تر بشه و فضای پست ها بیشتر.
اما دستتون درد نکنه. قالب قشنگی شده :razz:
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » شنبه 17 خرداد 1393, 3:10 am

قالب جدید زحمت مهدی جان هست و در حال کار روش هستند و همانطور که شرح داده اند این نمونه اولیه است.

بنده پیشنهادات خودم را در مورد این قالب به صورت مفصل ارائه خواهم کرد. تا اینجا که طرح و استیل قالب کاملا مورد پسند من هست.

به امید خدا به زودی کامل شده و قالب پیش فرض انجمن شود و امید که بابی شود برای تازه تر شدن خود محتوا انجمن و حرکت بحث های کاربران به سمت علم محوری بیشتر.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 572 بار
تماس:

پست توسط IrIsT » شنبه 17 خرداد 1393, 10:06 am

سلام و درود.
چندتا نکته با اجازه ادمین
سرعت لود خیلی میاد پایین.سایت دیر باز میشه
وقتی یه پست رو نگاه میکنی,خیلی تو در تو و شلوغ شده و متن از شکل و قالب جدا نیست
عکس ها دیر لود میشه
قسمت امضا,اصلا از متن جدا نیست
دکمه ها مثلا سپاس اصلا مشخص نیست
قسمت اطلاعات کاربر که در پست هستش با امضا یکی شده.اگه بالای متن باشه خیلی بهتره

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 126 بار

پست توسط astara » شنبه 17 خرداد 1393, 12:39 pm

با سلام دوستان نظرشان را در مورد قالب جديد انجمن گفتند ولي من فكر مي كنم گرافيك قالب جديد يه جورايي مكانيكي هست و ميان آيكن ها و بخش هاي مختلف پيوستگي وجود نداره لااقل من نتونستم با اون ارتباط برقرار كنم.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 19 خرداد 1393, 12:51 pm

سلام دوستان عزيز :D
از نظرات ارزشمند همه‌ي دوستان سپاسگزارم :razz:
مشكلاتي كه در مورد رنگ بندي و به هم ريختگي مطرح شده كاملا به جا هستند و همانطور كه اعلام شد هنوز رنگ بندي و نظم قالب تكميل نشده. اما مواردي كه در حوزه‌ي سرعت لود مطرح شده ربطي به اين قالب نداشته و مربوط به سرور و سرعت عملكرد عمومي سايت هست كه در حال بررسي و بهينه سازي اون هستيم

بخشهايي كه به هم ريخته بود تا حد زيادي اصلاح و باگهاي قالب رفع شده. بعد از تكميل اين فرايند و اضافه شدن كامل امكانات روي قالب جديد، رنگ بندي نيز اصلاح خواهد شد :razz:

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”