کمک فوری

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

کمک فوری

پست توسط rampal » جمعه 16 خرداد 1393, 12:14 pm

[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]والله داداش من همیشه رام رسمی داشتم هی میریختم رو اس دی کارت و از ستوریج نصب میکردم چند روز چیش کاستومو زدم الان دیگه اون گذینه ها رو نداره اون کاستوم رام رو میگم نمیدونم چیکار   

خواهشا کمک کنید چطور رام رسمی رو از نو فلش کنم؟؟
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]داداش بزرگی کن کمکم کن خدا خیرت   
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]

[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]

[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]imei سیم کارت هامم پریده گزینه cds information هم خاموشه الان کلا انتن ندارم خواهش میکنم 3 روزه بی گوشی هستم کمکم کنید خواش میکنم چیکار کنم؟  

New Member
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

Re: کمک فوری

پست توسط 123mn » شنبه 4 مرداد 1393, 1:47 am

سلام دوست عزیز.مدل گوشی شما چیست؟شما کاستوم ریکاوری نصب کردید؟
اگر کاستوم ریکاوری نصب کردید و در فلش زدن کاستوم رام مشکل دارید حتما کاستوم رامش با گوشیتون سازگار نیست و یا اشتباه دانلود کردید.
اما اگر گوشیتون هنگ کرده و می خواهید دوباره همان رام اصلی را نصب کنید و ایتدا کارت اس دی (رم) به گوشیتون متصل کنید و در آن یک پوشه به نام dload ایجاد کنید و فایل update.app (همان رام رسمی گوشیتون) توی ان پوشه بریزید.سپس گوشی را خاموش کرده و باتری را به مدت 5 ثانیه از گوشی خارج کنید و دوباره جا بزنید.
حالا دکمه کم کردن صدا و زیاد کردن صدا را فشرده وهمزمان دکمه پاور (روشن کردن) را نگه دارید.منتظر بمانید تا کار گوشی تمام شود.شما موفق شدید.

New Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط adelstorm » دو شنبه 6 مرداد 1393, 2:36 am

سلام
خسته نباشید
لطفا در مورد کوشی G610 راهنمایی کنید که چه جور گوشی هست چه مزایایی داره و چه معایب های داره و بعد از روت مشگلی پیش میاد یا نه کابل OTG ساپورت میکنه یا نه ایدیت داره و کلن شما چه پیشنهادی به من میکنید بخرم یا نخرم
ممنون میشم که راهنمای کنید
با تشکر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70848 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 شهریور 1393, 1:46 pm

,
اين لينک اطلاعات کامل اين گوشي رو ميتونيد ببينيد
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
متاسفانه OTG رو ظاهرا پشتيباني نميکنه
در مورد هواوي عموما در ارائه فريموير و پشتيباني مشکل دارند و به همين دليل توصيه نميکنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”