در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

کمک فوری

مديران انجمن: SMH, شوراي نظارت

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 14 خرداد 1393 07:38

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

کمک فوری

توسط rampal » جمعه 16 خرداد 1393 11:14

والله داداش من همیشه رام رسمی داشتم هی میریختم رو اس دی کارت و از ستوریج نصب میکردم چند روز چیش کاستومو زدم الان دیگه اون گذینه ها رو نداره اون کاستوم رام رو میگم نمیدونم چیکار کنم

خواهشا کمک کنید چطور رام رسمی رو از نو فلش کنم؟؟
داداش بزرگی کن کمکم کن خدا خیرت بده

imei سیم کارت هامم پریده گزینه cds information هم خاموشه الان کلا انتن ندارم خواهش میکنم 3 روزه بی گوشی هستم کمکم کنید خواش میکنم چیکار کنم؟

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 مرداد 1393 08:05

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: کمک فوری

توسط 123mn » شنبه 4 مرداد 1393 00:47

سلام دوست عزیز.مدل گوشی شما چیست؟شما کاستوم ریکاوری نصب کردید؟
اگر کاستوم ریکاوری نصب کردید و در فلش زدن کاستوم رام مشکل دارید حتما کاستوم رامش با گوشیتون سازگار نیست و یا اشتباه دانلود کردید.
اما اگر گوشیتون هنگ کرده و می خواهید دوباره همان رام اصلی را نصب کنید و ایتدا کارت اس دی (رم) به گوشیتون متصل کنید و در آن یک پوشه به نام dload ایجاد کنید و فایل update.app (همان رام رسمی گوشیتون) توی ان پوشه بریزید.سپس گوشی را خاموش کرده و باتری را به مدت 5 ثانیه از گوشی خارج کنید و دوباره جا بزنید.
حالا دکمه کم کردن صدا و زیاد کردن صدا را فشرده وهمزمان دکمه پاور (روشن کردن) را نگه دارید.منتظر بمانید تا کار گوشی تمام شود.شما موفق شدید.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
9

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 فروردین 1392 13:37

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط adelstorm » دوشنبه 6 مرداد 1393 01:36

سلام
خسته نباشید
لطفا در مورد کوشی G610 راهنمایی کنید که چه جور گوشی هست چه مزایایی داره و چه معایب های داره و بعد از روت مشگلی پیش میاد یا نه کابل OTG ساپورت میکنه یا نه ایدیت داره و کلن شما چه پیشنهادی به من میکنید بخرم یا نخرم
ممنون میشم که راهنمای کنید
با تشکر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 شهریور 1393 12:46

adelstorm,  
اين لينک اطلاعات کامل اين گوشي رو ميتونيد ببينيد
http://gadgets.ndtv.com/huawei-g610-1042
متاسفانه OTG رو ظاهرا پشتيباني نميکنه
در مورد هواوي عموما در ارائه فريموير و پشتيباني مشکل دارند و به همين دليل توصيه نميکنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند