مشکل در اجرای بازی مبارزه در خلیج عدن

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

مشکل در اجرای بازی مبارزه در خلیج عدن

پست توسط 4422112 » جمعه 23 خرداد 1393, 12:52 pm

سلام.
من بازی مبارزه در خلیج عدن رو تهیه کردم.
سر دو عدد رایانه هم نصب شد.
ولی وقتی سر رایانه سوم نصبش کردم ، بازی اجرا میشود ، اما فقط فیلم ابتدای بازی میاد و دیگه نمیره!!تصویر
حتی دو ساعت هم نشستم پاش و هر کلیدی که بگید رو امتحان کردم.
اما انگار نه انگار این بازیه و نه فیلمش!!
کسی میدونه دلیلش چیه؟تصویر
تصویرتصویرهر کس میدونه لطفا جواب بده.تو رو خدا کمکککککککککککککککککککک کنیییییییییدتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
<!-- google_ad_section_end -->
<!-- / message -->   

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70724 بار
سپاس‌های دریافتی: 31282 بار
تماس:

Re: مشکل در اجرای بازی مبارزه در خلیج عدن

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 25 خرداد 1393, 9:34 pm

,
مشکل ميتونه به سيستم عامل و يا مدل و درايور کارت گرافيک يا صدا مربوط باشه، همچنين DirectX آخرين نسخه رو هم نصب کنيد و مجددا تست کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1320 بار
سپاس‌های دریافتی: 2338 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad » دو شنبه 26 خرداد 1393, 6:38 pm

نمیدونم شما چطور تونستید این بازی رو روی دوتا سیستم نصب کنید!!!!!!!؟ :-O
موقعی که بازی رو ارتش برای فروش تونمایشگاه بازیهای کامپیوتری(حدود3 سال پیش) عرضه کرد من دی وی دیش رو خریدم، خود فروشنده بهم گفت که این بازی فقط روی یک سیستم نصب میشه!!! :? خب بخاطر قانون کپی رایت!
من بعدش خواستم بازی رو تو لپ تاپ داداشم نصب کنم، هر چی سعی کردم نشد( اصلا" دی وی دی بازی رو لود نمیکرد، چه برسه به اینکه نصب کنه!روی یه سیستم دیگه هم امتحان کردم اصلا" نصب نشد(آخر سر مجبور شدم بازی رو تو فلش بریزم و انتقال بدم به یه سیستم دیگه) :sad:
اما بازم تو مرحله فعال سازی به مشکل برخوردم!!!من کدهایی رو که برای اون سیستم اول که بازی روش اجرا شد و بازی کرده بودم روکپی کردم. اما بازهم نشد
کلا" هر ترفندی داشتم انجام دادم بازم نشد :-(
بازم شما خیلی کار کردید تونستید این بازی رو تو دوتا سیستم نصب کنید تصویر
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » سه شنبه 27 خرداد 1393, 11:23 pm

با سلام

من هم خلیج عدن را روی دو تا سیستم نصب کردم و روی هر دو سیستم هم اجرا می شود ولی DVD بازی حتماً باید درون DVD ROM باشد تا بازی اجرا شود. با این حساب یعنی این بازی عملاً در آن واحد فقط روی یک سیستم اجرا می شود.

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”