در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Captain

Captain

نماد کاربر
1863

تشکر کرده: 5911 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

رفع مشکل باز نشدن بعضی از سایت ها

توسط SMH » سه شنبه 27 خرداد 1393 16:05

با سلام دوستان عزیز
الان چند روز هست که همین سایت سنترال و اون یکی سنترال برای من باز نمی شد
یعنی نه ف_*ل_ن*__ر بود و نه بالا می اورد ( ولی با استفاده از قند شکن هر دو تا سایت رو بالا می اورد )
فقط می نوشت server not fund یکم که پرس و جو کردم ، متوجه شدم که مشکل از DNS ها هست .
دوستانی که مثل بنده چنین مشکی دارند می تونند با تغییر DNC پیش فرض  سیستم خودشون به DNS گوگل از این مشکل فارغ بشوند

ابتدا نرم افزار زیر را دانلود کنید .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

DNS Jumper 1.0.6 Final نرم افزار مفید، کم حجم و رایگانی است که به کاربران این امکان را میدهد تا با یک کلیک بین معروفترین DNS های دنیا حرکت کنند و به راحتی و بدون طی مراحل پیچیده DNS خود در ویندوز را تغییر دهند. DNS مخفف عبارت Domain Name Service می باشد. وظیفه این سرویس تبدیل نام دامنه به یک IP می باشد. کاربرد DNS زمانی مشخص می شود که شما نام دامنه ای نظیر Soft98.ir را صفحه مرورگروب خود وارد می کنید نام این دامنه به IP متناظر آن تبدیل شده و پس از یافتن سروری که این IP به آن اشاره دارد، دامنه Soft98.ir برای شما نمایش داده می شود. علاوه بر این برای هر دامنه اطلاعات DNS نگهداری میشود بدین صورت که برای هر دامنه حداقل یک DNS Server  تعریف می شود که اطلاعات مربوط به دامنه در آن سرور ذخیره شده و هر زمان که DNS  بخواهد نام دامنه را به IP  تبدیل کند باید اطلاعات مربوط به دامنه را از DNS server هایی که برای دامنه تعریف شده است درخواست نماید .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

همون طور که توی تصویر هم مشخص هست DNS سیستم خودتون رو به DNS گوگل تغییر بدید و برای اطمینان یک بار سیستم رو ریست کنید و می بینید که مشکلتون حل میشه ....

در ضمن دوستان اگه کسی برای تغییر DNS موبایل ( با سیستم عامل اندروید ) هم راهکاری داره لطفا ارائه بده تا دوستان استفاده کنند .

با تشکر
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SMH تشکر کرده اند:
serat&mersad, Mahdi1944, Ghost Rider, ne13, morteza tomcat, sinaset, Emmanuel Rubenstein

Major II

Major II

no avatar
748

تشکر کرده: 400 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 مهر 1389 02:18

تهران

آرشيو سپاس: 3323 مرتبه در 703 پست

Re: رفع مشکل باز نشدن بعضی از سایت ها

توسط morteza tomcat » چهارشنبه 28 خرداد 1393 20:33

با سلام چند روزی هست که منم مشکل وارد شدن به سایت رو پیدا کردم که فقط با ف.....ی.....ل.....ت....ر شکن امکان پذیر میشه به توصیه شما هم برای تغییر dns هم فایده ای نداشته اگر میشه راهنمایم  کنید چطور مشکل رو حل کنم.ممنون و متشکر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب morteza tomcat تشکر کرده اند:
MASTER

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 28 خرداد 1393 20:54

morteza tomcat,  
متاسفانه مشکل ربطي به سرور و ما نداره، مشکل شبکه داخل ايران هست که بايد منتظر حل کامل اون باشيم، براي خود من هم اين مشکل وجود داشت که بعد از چند ساعت حل شد. اما هنوز بسياري مناطق به سايت دسترسي ندارند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SMH, sinaset, Present, CAPTAIN PILOT, Emmanuel Rubenstein, MASTER, Ali$amir

Captain

Captain

نماد کاربر
1863

تاريخ عضويت

توسط SMH » چهارشنبه 28 خرداد 1393 21:21

morteza tomcat, با سلام دوست عزیز شما DNS رو روی google public DNS ست کردید؟!!!
مشکل من با این تغییر کاملا رفع شده
اگه از این گزینه جواب نگرفتید اون رو روی norton DNS ست کنید و کش مرورگر رو پاک کنید و سیستم رو ریست کنید ، امیدوارم مشکلتون حل بشه  :D
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SMH تشکر کرده اند:
Mahdi1944, morteza tomcat, Emmanuel Rubenstein, MASTER

Major II

Major II

no avatar
748

تشکر کرده: 400 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 مهر 1389 02:18

تهران

آرشيو سپاس: 3323 مرتبه در 703 پست

توسط morteza tomcat » چهارشنبه 28 خرداد 1393 22:53

mojtaba13721372 عزیز سفارش شمارو انجام دادم ولی تغییری نکرد و دوباره ِDNS رو به حالت اولیه برگردوندم و  دوباره سیستم رو ریست کردم و فعلا مشکل حل شده و فکر کنم حرف آقا مهدی رو باگوش کنیم و مدتی صبر کنیم شاید مشکل به صورت کامل رفع بشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب morteza tomcat تشکر کرده اند:
Mahdi1944, SMH, Emmanuel Rubenstein

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 29 خرداد 1393 20:40

براي ايرانسل و همراه اول که با ورود به سايت مشکل دارند با ست کردن اين DNS ها براي من مشکل رفع شد
4.2.2.1
4.2.2.2
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Present, CAPTAIN PILOT, SMH, Emmanuel Rubenstein, MASTER

Captain

Captain

نماد کاربر
1863

تاريخ عضويت

توسط SMH » شنبه 7 تیر 1393 09:38

با سلام دوستان

واسه کسانی که آشنایی زیادی با سیستم عامل اندروید ندارند و مشکل باز نشدن سایت رو دارند ترفند زیر مشکلشون رو حل می کنه :

اول این نرم افزار رو از لینک زیر دانلود می کنید و نصب می کنید ( واسه گوشی های اندروید )

بعد از نصب کردن وقی وارد بشید می تونید DNS رو طبق گفته ی اقا مهدی  ست کنید و یا اون رو روی DNS های پیش فرضی که توی نرم افزار هست تغییر بدید تا مشکلتون برطرف بشه
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد