در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
87

تشکر کرده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 شهریور 1392 22:35

تهران

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 22 پست

مشکل لینک شدن بعضی از نوشته ها

توسط AMIIITIS » دوشنبه 2 تیر 1393 00:40

سلام و خسته نباشید  به دوستان عزیز

من بازم یه سوال دارم

جدیدا توی صفحه های مختلف نوشته های انگلیسی ای که اصلا لینک نیستن تبدیل به لینک میشن و وقتی که موس روشون قرار میگیره پیامی مثل عکس زیر نشون داده میشه...البته هر بار یه پیامی میده..چیزای بی ربط !

http://upload.tehran98.com/upme/uploads ... 0a8161.png

و گاهی اوقات توی یه صفحه هر یه خط در میون چند تا کلمه به این شکل لینک میشن و اصلا نمیشه موس رو روی صفحه حرکت داد مدام اینا باز میشن...
چطوری میتونم این مشکلو حل کنم؟
ممنون
قدر یاران قدیمی را بدان
                                                    فرش های قدیمی را گرانتر میخرند...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AMIIITIS تشکر کرده اند:
Emmanuel Rubenstein

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل لینک شدن بعضی از نوشته ها

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 2 تیر 1393 10:36

AMIIITIS,  
متاسفانه آپلود سنتري که تصوير رو در اون اپلود کرديد مشکل امنيتي داره و داره سعي ميکنه تروجان روي سيستم تزريق کنه
اما بر اساس چيزي که توضيح داديد، اين هم مانند تاپيک قبلي يک ويروس هست که adware رو سيستم دانلود کرده و داره با نمايش تبليغات درامد به دست مياره
اولين قدم نصب Kaspersky  و خلاصي از شر eset هست.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
sinaset, Emmanuel Rubenstein, AMIIITIS, MASTER

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
87

تاريخ عضويت

تهران

توسط AMIIITIS » دوشنبه 2 تیر 1393 13:29

با کاسپراسکای فول اسکن کردم دو تا مورد پیدا کرد و قرنتینه کرد . چیز دیگه ای غیر از کرک های نرم افزار هام پیدا نکرد و مشکل هنوز سر جاشه... :-(

راستی اینم لینک دیگه ای از عکس :
http://upcity.ir/images2/72670365134822603882.png
قدر یاران قدیمی را بدان

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
87

تاريخ عضويت

تهران

توسط AMIIITIS » دوشنبه 2 تیر 1393 14:16

مشکل قبلی سرجاشه و دسکتاپ کامپیوترم سیاه شد همه ی تم هایی که برای ویندوز سیو کرده بودم حذف شدن و ایکون هایی که به تسکبار پین کرده بودم از بین رفتن لایبری کامپیوترم هم خالی شده! هیستوری و کوکی و... اینا هم از بین رفتن .
فایرفاکس رو حذف کردم از نو نصب کردم...
مشکلی که برای لپتاپ دوستم پیش اومده بود الان برای منم پیش اومده! همینطوری انواع تبلیغاته که از صفحه مرورگر هام میادبیرون!!!
چرا اینطوری شد؟
البته من خودم یه اشتباه بزرگ کردم و چیزی به اسم Improved Search-toolbar B1 رو از کنترل پنل آنیستال کردم...بعد از یه ریستارت اینطوری شد.....
آنتی ویروس هم (کاسپراسکای) صداشم در نیومده...

راستی run سیستم رو هم نمیتونم پیدا کنم...جزو ایکون های پین شده به تسکبارم بود. حالا هرچی توی استارت منو ، run رو سرچ میکنم پیداش نمیکنه...
آخرين ويرايش توسط AMIIITIS در دوشنبه 2 تیر 1393 14:42, ويرايش شده 1 در کل.
قدر یاران قدیمی را بدان

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 5 تیر 1393 03:31

AMIIITIS,  
معمولا آنتي ويروسها تخريباتي که بعد از حذف ويروس باقي ميمونه رو نميتونند به طور کامل ترميم کنند، توصيه‌ي من اين هست که يکبار کامل با kapsersky سيستم رو اسکن کنيد و بعد از اون ويندوز رو از نو نصب کنيد (درايو c رو حتما فرمت کنيد) و اينبار دقيقا زمان نصب برنامه‌ها دقت کنيد که چه چيزي با اون داره نصب مبشه. متاسفانه تقريبا ميشه گفت هر چيزي که کلمه‌ي toolbar رو يدک ميکشه يک عامل مخرب هست و حتما بايد دقت کرد که به هيچ عنوان و توسط هيچ برنامه‌اي نصب نشه، ترجيحا اگر از منبع برنامه‌هايي که نصب ميکنيد اطمينان نداريد، قبل از هر چيزي kaspersky‌ رو نصب کنيد. به اين شکل فکر ميکنم دچار چنين مشکلاتي نخواهيد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
AMIIITIS, MASTER