در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
46

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 19 آبان 1392 10:29

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 15 پست

راهمنمایی.مشکل اسکای

توسط mehdihassani55 » چهارشنبه 4 تیر 1393 14:41

دوستان خواهش راهنمایی کنید.
گوشی اسکای دوال کور .
اندرید 4.0.4
kernel  3.0.13
baseband version maul.11amd.w12.22sp.v5.2012/07/25
build number sky 20130403-160330
و روت شده.
مشکل اوپرا ورژن بالاتر از 6.5 هست که موقع کار کردن تو بعضی سایت های فارسی برنامه خارج میشه.
اوپرا 6.5 چون فارسی ساپورت نمیکنه و کلمات فارسی رو نشون نمیده بیرون نمیاد و خوب کار میکنه.
واسه فارسی نشون دادنش من فونت
DroidSansFallback  رو ریختم تو پوشه فونت فارسی رو هم نشون داد و بیرون هم نیومد.

هالا تو ورژن های 7.5.2 فارسی رو خودش نشون میده بدون وجود اون فونت .ولی مثلا سرچ به فارسی تو گوگل زدی تو یه سایت فارسی میخوای بری
میاد بیرون
هالا تو خود برنامه تو کادر ادرس وقتی بزنی opera:config  یه منو باز میشه تنظیمات اوپراس گزینه اخر رو اگه  بزاری  yes انگار دیگه بیرون نمیاد ولی صفحات رو بد نشون میده یه کم و دیرتر باز میکنه.

use bitmap fonts for complex scrips
if enable text written with complex scrips will be rendered on the server instead of in your device
دوستم که g4 nfc  داره همون برنامه 7.5.2 به خوبی کار میکنه من پوشه فونت خودم رو پاک کردم و کامل فونت اون رو ریختم ولی درست نشد.
و همچنین فایل های به نام system_fonts  و fallback_fonts که تو پوشه etc بود

فریمور جی 4 رو دارم ایا با جا به جا کردن فایل درست میشه؟
دوستانی که اسکای دارند واسه اونها هم همین جوری هست؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: راهمنمایی.مشکل اسکای

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 5 تیر 1393 02:58

mehdihassani55,  
رندر انجين قديمي اپرا که در opera mini هم استفاده ميشه ديگه تاريخش به سر اومده و اغلب تکنولوژي‌هايي که طي حداقل يکسال گذشته به وب اضافه شده رو پشتيباني نميکنه و طبيعي هست که صفحات رو درست نشون نده، همچنين اين نسخه با يک سرور ميانجي کلود کار ميکنه و صفحات اول اونجا رندر ميشه و بعد از کم شدن حجم تصاوير و محتوا، به گوشي منتقل و در مرورگر نشون ميده. پس عملا چون رندر روي گوشي نيست، در مورد اين موضوع اساسا چيزي دست شما هم نيست که بخواهيد اون رو اصلاح کنيد (حتي با داشتن سورس کد opera mini)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 آبان 1392 07:07

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط bohlol » شنبه 17 آبان 1393 04:24

باسلام
من بدون اینکه هیچ اتفاقی برای گوشیم بیافته وقتی میزنمش به شارژر
شارژنمیشد روشن هم نمیشد
فقط قسمت بالای گوشی داغ میشد
بردمش نمایندگی بابل20تمن گرفت درستش کرد
ولی حالاگزینه رفع عیب یواس بی تیکش روهم میزنم
به کامپیوتروصل نمیشه.
فقط شارژمیشه
درصورتی که قبلاوصل میشدوحتی فلش هم کرده بودمش ولی حالا........وقتی گوشی رو به رایانه متصل میکنم در notifaction bar گزینه ایجاد نمیشه واصلاگزینه ای نمیاددرصورتی که قبلامی اومد
فکتوری ریست هم کردم.
بازم فقط شارژمیشه!
قبل ازاینکه دوباره ببرمش نمایندگی{چون بایدبرم یه شهردیگه}
به نظرشماچیزی میرسه؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 2 آذر 1393 15:15

bohlol,  
فريمويرتون رو بررسي كنيد چه نسخه‌اي هست و بعد فريمويري با اون نسخه يا بالاتر رو از انجمن دانلود و فلش بزنيد، احتمالا مشكلتون حل خواهد شد. ضمنا حتما بعد از فلش، فكتوري ريست هم انجام بديد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 آبان 1392 07:07

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط bohlol » سه شنبه 4 آذر 1393 01:38

بردمش نمایندگی بابل میگن دفعه قبل که اوردی مامشگل شارژشوحل کردیم واینویکسره کردیم حالافقط شارژمیشه ودیگه به کامپیوتروصل نمیشه!
گفتم راهش چیه میگن بایدبردش عوض بشه80تمن!بدون اینکه به من چیزی بگن اینکاروکردن .گفتم حالاچجوری فلش کنم؟گفتن بیارپیش مادوباره
لحیمش وبازکنیم وفلش بزنیم ودوباره لحیم کنیم.همش حرفهای الکی وبیمعنی ودروغ واسه اینکه ازآدم پول مفت بگیرن.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 10 آذر 1393 13:31

bohlol,  
متاسفانه نمايندگي‌هاي GLX خوب برخي موارد خوب عمل نميكنند و اختيار و توانايي كافي در حل مشكلات رو ندارند، توصيه ميكنم به شركت بفرستيد، انشاالله مشكل رو حل ميكنند، فقط قبل از اون يك نامه از نمايندگي بگيريد كه گوشي در اون نمايندگي باز و اين مشكل براش پيش اومده

bohlol از این پست سپاسگزاري کرده است