در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1367

تشکر کرده: 2232 مرتبه
تشکر شده: 3512 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

Re: صهيونيست ها يك نوجوان فلسطيني را به شهادت رساندند

توسط Java » دوشنبه 16 تیر 1393 23:11

oweiys نوشته است:
FREE MAN نوشته است:دست صهیونیستها درد نکنه که یکی دیگه از این بی صفت های نمک نشناس رو از صفحه روزگار محو کردن.


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

این برادر فلسطینی عزیز به صفوف مجاهدان پیوستن تا صفویها رو از بین ببرن اونم با عملیات انتحاری....
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

9 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

1607

تشکر کرده: 305 مرتبه
تشکر شده: 401 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

Re: صهيونيست ها يك نوجوان فلسطيني را به شهادت رساندند

توسط oweiys » سه شنبه 17 تیر 1393 17:30 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد نوجوان فلسطینی زنده سوزانده شد
          
      لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
            
      لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
  

مادر نوجوان فلسطینی

__________________________________

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1367

تشکر کرده: 2232 مرتبه
تشکر شده: 3512 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

Re: صهيونيست ها يك نوجوان فلسطيني را به شهادت رساندند

توسط Java » سه شنبه 17 تیر 1393 19:05

آلان جناب اویس این پست شما چه چیزی رو ثابت کرد!!!؟؟؟

همه خلق الله می دونن که فلسطین سال هاست تحت اشغال و ظلم صهیونیست هاست! همه می دونن که شیعیان بخصوص شیعیان ایران و لبنان تنها حامیان واقعی آرمان فلسطین طی سال های گذشته بوده اند!!!

حالا سوال اینجاست که برادران فلسطینی و گروه حماس و ... حامیانشان در نقشه آل سعود و دولت ترکیه جهت قتل عام شیعیان چه نقشی دارند!!؟؟

کسی نگفت این جنگ شیعه و سنی است! بحث من سر قدر نشناسی و حروم لقمگی این جماعت فلسطینی است!!! ظاهرا" شما حاضر به پذیرفتن این خوی در فلسطینیان نیستید!!!
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

6 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

340

تشکر کرده: 371 مرتبه
تشکر شده: 138 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1390 21:47

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 1457 مرتبه در 253 پست

Re: صهيونيست ها يك نوجوان فلسطيني را به شهادت رساندند

توسط Ghost Rider » سه شنبه 17 تیر 1393 21:41

دوستان در همه جای دنیا آدم های خوب و بد، قدر شناس و قدر نشناس وجود دارند. فلسطین هم یک نمونش که البته با توجه به کمک های مادی و معنوی ایران انتظار ازشون بیشتر میره ولی همون طور که عرض کردم همه جا آدم های نمک نشناس وجود دارند و نکته اینجاست که که آیا همه ی فلسطینی ها نمک نشناسن؟
The only easy day was yesterday

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1632 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: صهيونيست ها يك نوجوان فلسطيني را به شهادت رساندند

توسط shafagh 2 » چهارشنبه 18 تیر 1393 01:08

دوستان و برادران گرامی، قرن ها و سال های قبل با روزگار امروز فرق دارد. مردم اکثرا سواد نداشتند و روستا نشین و حاشیه نشین بودند و عده کمتری در شهرها زندگی می کردند. برای رسیدن یک نامه یا یک خبر از شهری به شهر دیگر چندین روز و یا هفته طول می کشید تازه اگر فرستنده خبر ادم درستی بود و اگر انتشار دهندگان خبر هم ادم های درستی بودند و خبر را انطور که بود پخش می کردند. اکثر اطلاعات مردم گوشی بود و اطلاع دهندگان هم همین دشمنانی بودند که هستند. از شیعه چیزهایی می ساختند و به ان مردمان بی علم و اطلاع می گفتند که انها فکر می کردند شیعیان بدعت گذار هستند و اصلا ایمان به خدا و قران ندارند بویژه ایرانیان را که هزار و چند سال مسلمان بودند مجوس و امثال ان لقب می دادند.
این حکایت همان حکایت مولای متقیان (ع) است که زمانی که ان حضرت در مسجد کوفه و هنگام نماز جماعت به شهادت رسیدند و این خبر به بعض شهرهای شام رسید بعض ادم ها با تعجب می پرسیدند " علی در مسجد کشته شد؟ مگر علی نماز می خواند؟" عمق فاجعه ی بی خبری و تبلیغات سوء را در می یابید؟ در مورد ان وارث علوم وحی الهی و حجت حق در زمین مردم بلاد اسلامی عهد و زمانه چه می دانستند و چه اطلاع داشتند؟  یعنی نه تنها از امام زمان اشان خبری نداشتند بلکه هرچه را هم که در ذهنشان بود همان  اخبارهای ساختگی، توصیفات کذب و تبلیغات مسمومی بود که بنی امیه بر علیه خاندان و وارثان پیامبر بعد از پیامبر(ص)در بین مسلمانان منتشر می کردند.  
ان زمان تبلیغات و انتشارات و رسانه های امروزی نبود و مردم اکثرا از احوال و اوضاع روزگار و سایر مردم خبر نداشتند.
البته بواقع شیعه نسبت به سایر ملل اپدیت تر بوده و علم و اطلاع بیشتری از حوادث و مسائل دوران داشتند زیرا که علماء دین و وعاظ و سخنرانان در مجامع و محافل عمومی و بر طبق تفسیر صحیح قران و همچنین  احادیث معتبر و واقعی از پیامبر و ال بیت مطهرش مردم را روشن و بیدار می کردند. اما با این وجود بدلیل عدم وجود اسباب و امکانات ارتباطی امروز توده مردم ان طور که باید و شاید با اخبار روز و مسائل مختلفه اشنا نبودند.
یکی دیگر از این مسائل، معرفت و نور بینش و یقینی بود که محرم و عاشورای حسینی به دل شیعیان می تاباند. حدیث کربلا حدیث حقانیت و شناخت حق و باطل بود و مردم شیعه از همین طریق صاحب عقل والا ، شناخت بد و خوب و ظالم و مظلوم شده بودند. متاسفانه کسانی که خارج از عالم تشیع بودند، بی خبری اشان الی ماشا... بود. همین الان هم اگر یک مسلمان افریقایی و یا حتی همین حواشی کشور خودمان را ملاقات کنید فکر می کنید از مسائل ناب اسلامی، فقه و سیاست و احکام و غیره و غیره چقدر می داند؟ مطمئنا بعضی هایشان هیچ.
اسلام ناب هزار و سیصد سال در زیر غبار ظلم و استبداد مستور بود و هنوز هم به هر نحو نمی گذارند این خورشید به تمامی موجودیت خود متجلی شود. عوام مردم را با اخبارهای سر دستی و مسائل نازله ای که بیشتر خوش ایند انان است مشغول می کنند.
چطور یکنفر مثل سرکرده داعش پیدا می شود و می گوید من امیرالمومنین دوره جدید هستم دست بیعت به من بدهید. از اطرافیان وی کسی می پرسد تو کی هستی ؟ پدرت کیست، مادرت کیست، سوادت چقدر است سوابق تاریخی تو و خاندانت چیست، قبلا کجا بودی که حالا یکدفعه پیدایت شده ؟ مثلا اگر در مورد همین اقا تحقیقات شود می بینید یکی از پدر بزرگان دورش  تعلبند یا کارگر اصطبل دربار یکی از همان حکمرانان جائر بوده. ولی انهایی که فرمان این فرد را می پذیرند به این سوالات که سوالات عقلی است می اندیشند؟ اخر ان نادانی که به فرمان این شخص مزور بمب به خودش می بندد و می رود خودش را در بین یک عده مردم بیگناه اعم از مرد و زن و کودک و حتی طفل شیرخواره منفجر می کند فکر نمی کند که ان شخص امیر المومنین نیست بلکه یک محارب علیه خدا و مردم است؟
بهر حال وقتی یک مسلمان بیدار شود و با چشم باز حق و باطل و ظالم و عادل را بشناسد از عقاید غلطی که از روی جهل  ممکن است قبلا با ن سرو کار داشته جدا می شود و به جبهه حق می پیوندد.
مردم فلسطین مردم بیچاره و ظلم کشیده و ستم چشیده ای هستند که سال های سال اسیر ظلم و جنایت اسراییلی ها بوده اند عزیزانشان کشته و خودشان اواره یا محبوس در اردوگاه های رقت بار صهیونیسم بوده اند. واقعا مردم خوب و صبوری هستند جوانان خوب و برومندی دارند و شعار مقاومت اشان در برابر تانک و زره پوش های اسراییلی " الله اکبر" و " لا اله الا لله " است و این شعار هار ا با ایمان توام با عقل و بصیرت می گویند. این ها بواقع مظلوم هستند و وظیفه سایر ملل مسلمان است که از انها حمایت کنند. البته باید دانست که گروه های محارب وهابیت در انجا هم سعی می کنند در بین بعض مسلمان فلسطینی نفوذ کرده و انها را  به جرگه خود بکشانند البته نه برای مبارزه با اسراییل بلکه برای ملحق کردن انها به داعیان حکومت شام و عراق!
آخرين ويرايش توسط shafagh 2 در چهارشنبه 18 تیر 1393 18:29, ويرايش شده 1 در کل.

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

320

تشکر کرده: 17 مرتبه
تشکر شده: 39 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اسفند 1389 15:44

آرشيو سپاس: 1694 مرتبه در 292 پست

Re: صهيونيست ها يك نوجوان فلسطيني را به شهادت رساندند

توسط SHAHABESAGEB » چهارشنبه 18 تیر 1393 03:58

تماس تلفنی نتانیاهو با پدر محمدابوخضیر
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، با پدر "محمد ابوخضیر" جوان فلسطینی که به دست یهودیان تندرو کشته شده بود تماس تلفنی برقرار کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک تماس تلفنی با پدر محمد ابوخضیر جوان فلسطینی که به طرز وحشیانه‌ای در شهر قدس کشته شد ابراز همدردی کرد و گفت: ما هرچه سریعتر اقدامات لازم را برای یافتن عاملان این جنایت اتخاذ می‌کنیم و آن‌ها را برای مجازات به دادگاه تحویل خواهیم داد و هرگونه عمل وحشیانه‌ای از این قبیل را محکوم می‌کنیم.
وی در پایان گفت‌وگوی خود اظهار کرد: قتل فرزند شما اقدامی پست و نادرست است که هیچ انسانی آن را نمی‌پذیرد.
http://www.donya-e-eqtesad.com/news/813510/


------------------------------------------------------------------------------------------------

چند وقت پیش تو یکی از سایت های ایرانی یه مطلبی  رو دیدم که عنوانش بود This Is Gaza و زیر این عنوان یه سری تصاویر قرار داشت که ادعا میشد اینها مربوط به غزه هستن و تصاویر پخش شده از تلوزیون ایران مناطق فقیر غزه (یا پائین شهر) رو نشون میده ! نکته جالبش این بود که مشخص شد این تصاویر نه غزه بلکه مربوط میشن به شهر حیفا در فلسطین اشغالی ! حالا باید دید که چه نیت و انگیزه ای در پشت این دروغگویی هاست؟ برای چی باید در ذهن مخاطب ایرانی ( که زیر فشار اقتصادی قرار داره) از غزه یه حیفا ساخته بشه؟

تعدادی از این تصاویر (که مربوط میشه به اماکن فرقه بهائیت) هم تو اون لینک قرار داشتن:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... 801-11.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _front.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ardens.JPG

آیا راضی بودن به گناه دیگران گناه است با این که ما خود در آن گناه مشارکت نمی کنیم؟
راضی نبودن و کراهت داشتن از گناه ، لازمه ی ایمان است . برخی همین ناخرسندی از گناه به هنگام رویارویی با گناه را پایین ترین مرحله ی امر به معروف و نهی از منکر شمرده اند و اگر کسی به عمل ناپسند گناه کار راضی باشد ، خود از جمله ی گناهکاران به شمار می رود . از همین رو ، خداوند در آیه ۹۱ سوره بقره ، قتل پیامبران را به یهود دوران پیامبر نسبت می دهد و آنان را به دلیل ارتکاب این عمل زشت نکوهش می کند با این که این عمل را بنی اسرائیل در گذشته انجام داده بودند : « قُل فَلِمَ تَقتُلونَ أنبِیاءَ اللهِ مِن قَبلُ إن کُنتُم مَؤمِنین » . در آیه ۱۸۱ و ۱۸۳ آل عمران نیز کشتن پیامبران را به یهودیان معاصر پیامبر نسبت داده است . این نسبت از آن رو بود که این یهودیان به عمل پیشینیان خود راضی بودند.(۱)
در روایات اهل بیت علیهم السلام نیز ، کسی که به گناه راضی است ، شریک گناه کار شمرده شده(۲) و تأکید شده است که اگر کسی در مشرق کشته شود و شخصی در مغرب از این کار رضایت داشته باشد ، این شخص شریک قاتل به حساب می آید.(۳)
پی نوشت ها :
۱٫ مجمع البیان ، ج ۱ ، ص ۳۱۶ و تفسیر قرطبی ، ج ۲ ، ص ۲۲ .
۲٫ همان ، ص ۴۰۹ .
۳٫ وسائل الشیعه ، ج ۱۱ ، کتاب الامر بالمعروف و النهی عن المنکر ، ج ۴
http://rmarof.com/fa/?p=9041

حضرت امام صادق (ع) فرمودند :هركس مي‌خواهد از اصحاب قائم (علیه السلام) باشد، می بایست که منتظر باشد وبر اساس ورع و محاسن اخلاق عمل نماید در حالی که منتظر است.  
« من سره ان يكون من اصحاب القائم فلينتظرو ليعمل بالورع و محاسن الاخلاق و هو منتظر » (مجلسي ج 52 / ص 140)
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا بهم

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

386

تشکر کرده: 604 مرتبه
تشکر شده: 131 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 14:15

محل سکونت

کرمان

آرشيو سپاس: 1113 مرتبه در 163 پست

Re: صهيونيست ها يك نوجوان فلسطيني را به شهادت رساندند

توسط SA@M » پنج شنبه 19 تیر 1393 14:30

ما باید قبول کنیم که تنها حمایت ما از فلسطین و مردم اون دلایل سیاسی داره و نه دینی!
یهودیان در اون گوشه چندین سال به خوبی حواس این دشمنان شیعه رو به خودشون معطوف کرده بودند و شیعیان مدتی نفس راحتی کشیدند. بعد از جنگ های اعراب و اسرائیل، اسرائیل به خوبی درون اینها نفوذ کرد و الان داره نتیجه ی کارش رو میچینه و داعش و بقیه رو برگردونده به خود اعراب و البته دشمن تاریخی خودش یعنی تشیع و در نهایت ایران! پس ما فعلا باید گروه هایی از فلسطین رو تقویت کنیم که سر جنگ با اسرائیل دارند. و کلا دوتا از دشمن های اصلی خودمون رو درگیر هم کنیم. نه اینکه فقط مردم فلسطین دشمن ما باشند، بلکه به این دلیل که اعراب فلسطینی ها رو از خودشون میدونند، با این کار کل اعراب درگیر جنگ با اسرائیل میشوند.
در صورت نبود اسرائیل هم احتمالا جنگ 8 ساله ما هنوز ادامه داشت و همه ی اعراب متحد الشکل تر علیه ما جبهه میگرفتند!

فکر میکنم ما نه باید جو گیر این تبلیغات بشویم و نه کاسه ی داغتر از آش که سنگ یک جبهه رو به سینه بزنیم. داستان فلسطین هم مثل چچن هست، چقدر حمایت کردیم؟ چقدر به دولت روسیه و شوروی سابق نفرین فرستادیم؟ و در آخر چه کسانی سر شیعیان رو بریدند توی سوریه و عراق؟

بنده به شخصه این قضیه رو حمایت خدا از جبهه ی خودش میدونم و انشاءالله تا ظهور آقا هم این حمایت ادامه خواهد داشت.
اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

قبلي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 12 مهمان