در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1367

تشکر کرده: 2232 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

Re: پاداش بزرگ مسی به رژیم صهونیستی تایید شد!

توسط Java » شنبه 4 مرداد 1393 15:37

چند جا سوال کردم... ظاهرا" مسی یهودی نیست!!! اما خوب ظاهرا" علاقه زیادی به سفر به این سرزمین داره...

مهمترین باری که به اسرائیل سفر کرده سال 2004 بوده و در مراسم سالگرد قربانیان حادثه بمب گذاری آمیا شرکت کرده بوده ... مطلب دیگه ای در موردش پیدا نکردم!
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major

Major

نماد کاربر
598

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 دی 1386 12:47

پشت كامپيوتر !

آرشيو سپاس: 6417 مرتبه در 587 پست

Re: پاداش بزرگ مسی به رژیم صهونیستی تایید شد!

توسط nima-rad » شنبه 4 مرداد 1393 17:59

مسی حمایت از رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد/ نمی‌توان با دولتی که کودکان را می‌کشد، همدردی کرد             

«لیونل مسی » ستاره آرژانتینی تیم بارسلون اسپانیا، اخبار منتشر شده مبنی بر حمایت مالی وی از رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد.

به گزارش مشرق، روزنامه کمپتیتور (LeCompetiteur) فرانسه بر روی صفحه اجتماعی توییتر خود فاش کرد که « لیونل مسی » قصد شکایت از این روزنامه را دارد.

لیونل مسی تصریح کرد: این روزنامه فرانسوی با نشر اکاذیب مبنی بر کمک یک میلیون یورویی از سوی من به اسراییل به من تهمت زده است.

به گزارش ایرنا، روزنامه یادشده پیش از این از کمک یک میلیون یورویی لیونل مسی به رژیم صهیونیستی بخاطر صعود تیم آرژانتین به دیدار نهایی جام جهانی 2014 خبرداده بود. این خبر موجب خشم مسلمان بویژه در کشورهای عربی از لیونل مسی شد.

اما مسی همه این اخبار را تکذیب و تاکید کرد که از روزنامه فرانسوی به دلیل حتک حیثیت، شکایت خواهد کرد.  

به گزارش مشرق، مسی تصریح کرد: نمی‌توان با دولتی که کودکان را می‌کشد، همدردی کرد. من هرگز به رژیم صهیونیستی کمک نکرده ام و کمک های من فقط برای توسعه بیمارستان ها، مدارس و مردم فقیر جهان اختصاص دارد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

7 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

قبلي