پاداش بزرگ مسی به رژیم صهونیستی تایید شد!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8303 بار
سپاس‌های دریافتی: 12961 بار

Re: پاداش بزرگ مسی به رژیم صهونیستی تایید شد!

پست توسط Java » شنبه 4 مرداد 1393, 4:37 pm

چند جا سوال کردم... ظاهرا" مسی یهودی نیست!!! اما خوب ظاهرا" علاقه زیادی به سفر به این سرزمین داره...

مهمترین باری که به اسرائیل سفر کرده سال 2004 بوده و در مراسم سالگرد قربانیان حادثه بمب گذاری آمیا شرکت کرده بوده ... مطلب دیگه ای در موردش پیدا نکردم!
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: پشت كامپيوتر !
سپاس‌های ارسالی: 10734 بار
سپاس‌های دریافتی: 5976 بار
تماس:

Re: پاداش بزرگ مسی به رژیم صهونیستی تایید شد!

پست توسط nima-rad » شنبه 4 مرداد 1393, 6:59 pm

مسی حمایت از رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد/ نمی‌توان با دولتی که کودکان را می‌کشد، همدردی کرد   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]«لیونل مسی » ستاره آرژانتینی تیم بارسلون اسپانیا، اخبار منتشر شده مبنی بر حمایت مالی وی از رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]    به گزارش مشرق، روزنامه کمپتیتور (LeCompetiteur) فرانسه بر روی صفحه اجتماعی توییتر خود فاش کرد که « لیونل مسی » قصد شکایت از این روزنامه را دارد.

لیونل مسی تصریح کرد: این روزنامه فرانسوی با نشر اکاذیب مبنی بر کمک یک میلیون یورویی از سوی من به اسراییل به من تهمت زده است.

به گزارش ایرنا، روزنامه یادشده پیش از این از کمک یک میلیون یورویی لیونل مسی به رژیم صهیونیستی بخاطر صعود تیم آرژانتین به دیدار نهایی جام جهانی 2014 خبرداده بود. این خبر موجب خشم مسلمان بویژه در کشورهای عربی از لیونل مسی شد.

تصویر 
اما مسی همه این اخبار را تکذیب و تاکید کرد که از روزنامه فرانسوی به دلیل حتک حیثیت، شکایت خواهد کرد.

به گزارش مشرق، مسی تصریح کرد: نمی‌توان با دولتی که کودکان را می‌کشد، همدردی کرد. من هرگز به رژیم صهیونیستی کمک نکرده ام و کمک های من فقط برای توسعه بیمارستان ها، مدارس و مردم فقیر جهان اختصاص دارد.    
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”