در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 مرداد 1393 08:05

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

آیا می توان رم گوشی اندروید را افزایش داد؟

توسط 123mn » شنبه 4 مرداد 1393 01:55

سلام دوستان عزیز کسی میدونه میشه رم گوشی اندروید را افزایش داد البته نرم افزار ram expander را امتحان کردم ولی به کارم نیومد اگر میشه کاری کرد که مثلا جای رم را با حافظه داخلی عوض کرد.مثل محل ذخیره سازی که میشد جای sd card را حافظه ی داخلی عوض کرد و بازی ها و نرم افزار ها را در sd card نصب کرد.لطفا راهنماییم کنید اگر بشه همچین کاری کرد خیلی عالی میشه چون در اجرای بازی های سنگین مشکل دارم و رم کم میارم آخه گوشیم وای300 و رمش 391 است.آقا مهدی اگر چیزی در این باره میدونید لطفا بگید یا هرکدام از دوستان اگر میدونن بگن ممنونشون میشم.

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تشکر کرده: 6248 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

Re: آیا می توان رم گوشی اندروید را افزایش داد؟

توسط SMH » چهارشنبه 15 مرداد 1393 11:46

123mn,  با سلام دوست عزیز شما می تونید با گشتن توی سایت نید رام دنبال رام  با مشخصات مورد نظر خودتون بگردید  :D
تا اونجایی که من می دونم گوشی های هواوی قابلیت سواپ رو دارن و مشکلی با این موضوع ندارن و برای این کار شما می تونید از نرم افزار ram manager استفاده کنید
در مورد اخری هم باید بگم که شما می تونید دیتای همه ی نرم افزار ها رو به کارت SD خودتون انتقال بدید :D
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 مرداد 1393 08:05

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط 123mn » شنبه 18 مرداد 1393 11:38

جیلی ممنون از راهنمایی شما.
من چند وقت پیش داشتم با گوشیم کار میکردم گوشی هنگ کرد. گفتم ریبوت کنم تا درست شه ولی دیگه روشن نشد بردم تعمیرات میگند ic آن مشکل پیدا کرده آیا شما میدونید میشه یه جوری این گوشی را تعمیر کرد؟
هرکی این سوال را پاسخ بده واقعا مدیونش میشم....

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 شهریور 1393 12:33

123mn,  
خوب با توجه به توصيف شما، من هم فکر ميکنم مشکل سخت افزاري باشه. اما به هر حال نديده نميشه در اين مورد نظر داد. اما اگر IC مشکل داشته باشه، احتمالا کل بورد نياز به تعويض داره و IC ها معمولا قابل تعويض نيستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است