آیا می توان رم گوشی اندروید را افزایش داد؟

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

آیا می توان رم گوشی اندروید را افزایش داد؟

پست توسط 123mn » شنبه 4 مرداد 1393, 2:55 am

سلام دوستان عزیز کسی میدونه میشه رم گوشی اندروید را افزایش داد البته نرم افزار ram expander را امتحان کردم ولی به کارم نیومد اگر میشه کاری کرد که مثلا جای رم را با حافظه داخلی عوض کرد.مثل محل ذخیره سازی که میشد جای sd card را حافظه ی داخلی عوض کرد و بازی ها و نرم افزار ها را در sd card نصب کرد.لطفا راهنماییم کنید اگر بشه همچین کاری کرد خیلی عالی میشه چون در اجرای بازی های سنگین مشکل دارم و رم کم میارم آخه گوشیم وای300 و رمش 391 است.آقا مهدی اگر چیزی در این باره میدونید لطفا بگید یا هرکدام از دوستان اگر میدونن بگن ممنونشون میشم.

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3053 بار

Re: آیا می توان رم گوشی اندروید را افزایش داد؟

پست توسط SMH » چهار شنبه 15 مرداد 1393, 12:46 pm

, با سلام دوست عزیز شما می تونید با گشتن توی سایت نید رام دنبال رام با مشخصات مورد نظر خودتون بگردید :D
تا اونجایی که من می دونم گوشی های هواوی قابلیت سواپ رو دارن و مشکلی با این موضوع ندارن و برای این کار شما می تونید از نرم افزار ram manager استفاده کنید
در مورد اخری هم باید بگم که شما می تونید دیتای همه ی نرم افزار ها رو به کارت SD خودتون انتقال بدید :D
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

New Member
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط 123mn » شنبه 18 مرداد 1393, 12:38 pm

جیلی ممنون از راهنمایی شما.
من چند وقت پیش داشتم با گوشیم کار میکردم گوشی هنگ کرد. گفتم ریبوت کنم تا درست شه ولی دیگه روشن نشد بردم تعمیرات میگند ic آن مشکل پیدا کرده آیا شما میدونید میشه یه جوری این گوشی را تعمیر کرد؟
هرکی این سوال را پاسخ بده واقعا مدیونش میشم....

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 شهریور 1393, 1:33 pm

,
خوب با توجه به توصيف شما، من هم فکر ميکنم مشکل سخت افزاري باشه. اما به هر حال نديده نميشه در اين مورد نظر داد. اما اگر IC مشکل داشته باشه، احتمالا کل بورد نياز به تعويض داره و IC ها معمولا قابل تعويض نيستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”