سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 دی 1390 11:34

آرشيو سپاس: 52 مرتبه در 14 پست

مشکل عدم نمایش تصاویر

توسط chainsaw » يکشنبه 5 مرداد 1393 08:25

با سلام خدمت دوستان و مسئولین گرامی...
.
حدود 2 سال هست که من در این سایت هستم و از همه نظر محتواش خوبه
اما مشکلی که از روز اول داشتم عدم نمایش یا ماندگاری تصاویر بود
حالا سوال دارم چرا این سایت که سرویس میزبانی هم داره جایی برای آپلود عکس نمیزاره؟
من متوجه شدم عمر مفید هر پست تو این سایت بیشتر از 2-1 روز نیست که این خیلی آزار دهندست
اگه هزینه داره این کار بهتر نیست بر حسب تجربه هاست عکس رایگان معرفی بشه؟
اگه مدیر اجازه بده من یه آدرس رو معرفی کنم...( البته مال خودم نیست و تو گوگل پیدا کردم )

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مرداد 1393 22:35

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: مشکل عدم نمایش تصاویر

توسط سرباز اريايي » پنج شنبه 9 مرداد 1393 13:05

باسلام بنده تازه عضو شدم مثل اينكه برخي تصاوير هم ف_ * ل*_ ت ر شده!
براي من هم تصاوير ماندگاري ندارد!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل عدم نمایش تصاویر

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 شهریور 1393 21:09

متاسفانه همواره اين موضوع وجود داره، اما با سياست‌هاي فعلي که در مورد نظارت بر فضاي مجازي وجود داره و همچنين افراد مغرض، مديريت يک آپلود سنتر بسيار بسيار مشکل و هزينه بر هست. براي مثال يکي از کاربران انجمن آپلود سنتري داشتند که چند سال کار ميکرد. اما يک گروه رقيب به يکباره تصاوير مستجن در سايت آپلود و خود هم اونها رو گزارش کرده بود و سايت ف_ * ل*_ ت ر شد و کل زحمات ايشون به باد رفت. همچنين هزينه‌ي نگهداري اون سايتها هم به دليل نداشتن محتوا بالا هست و تمامي اين سايتها يا بايد به پاپ آپ و سرقت اطلاعات روي بيارند و يا نابود شوند. پس تنها راه استفاده از آپلود سنترهاي شخصي هست. براي مثال روي يک هاست مجاني، اپلود سنتر تصوير با استفاده از CMSهايي مانند MultiHost نصب بشه. مانند همين کاري که Captain Pilot عزيز کردند (البته هاست ايشون مجاي نيست و از يک شرکت بسيار معتبر هاست تهيه کردند). پس به دوستان ديگه هم توصيه ميکنم چنين کاري انجام دهند. چون تقريبا تنها راه قابل اعتماد و قابل کنترل هست ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند