بزرگنمایی برای تصاویر ارسالی وجود ندارد

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
سپاس‌های ارسالی: 2643 بار
سپاس‌های دریافتی: 4940 بار

بزرگنمایی برای تصاویر ارسالی وجود ندارد

پست توسط shafagh 2 » دو شنبه 6 مرداد 1393, 8:57 pm

با سلام

اخیرا متوجه شده ام تصاویری را که با رزیولیشن بالا ارسال می کنم به اندازه تصویر واقعی که ارسال شده قابل بزرگنمایی نیستند. من گاهی تصاویری را همراه با مقاله ارسال می کنم که اندازه ای از 1000 پیکسل به بالا دارند که گاهی بنا به اهمیت تصویر اندازه ان تا 3000 پیکسل هم می رسد و برای انکه دوستان ان را بعنوان یک تصویر جالب سیو کنند مناسب است اما اخیرا تصاویری را که می فرستم در اندازه کادر صفحه فیکس می شود مثلا در حد اندازه 700 پیکسل و بزرگنمایی وجود ندارد دلیل این مشکل چیست ؟

با تشکر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71069 بار
سپاس‌های دریافتی: 31338 بار
تماس:

Re: بزرگنمایی برای تصاویر ارسالی وجود ندارد

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 شهریور 1393, 9:56 pm

shafagh 2,
تصاوير به صورت ريسپانسيو با سايز صفحه هماهنگ ميشوند تا دچار پيمايش عرضي نشه صفحه و به هم نريزه، اگر نياز به نمايش اندازه بزرگ دارند بايد لينک تصوير رو در صفحه ديگري باز کنند. همچين ميتونيد از اپلود سنترهايي که tumbnial رو پشتيباني ميکنند استفاده کرده و تصاوير بند انگشتي رو قرار بديد تا با کليک روي اونها در سايز اصلي باز بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”