سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain

Captain

no avatar
1225

تشکر کرده: 950 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

بزرگنمایی برای تصاویر ارسالی وجود ندارد

توسط shafagh 2 » دوشنبه 6 مرداد 1393 19:57

با سلام

اخیرا متوجه شده ام تصاویری را که با رزیولیشن بالا ارسال می کنم  به اندازه تصویر واقعی که ارسال شده قابل بزرگنمایی نیستند. من گاهی تصاویری را همراه با مقاله ارسال می کنم که اندازه ای  از 1000 پیکسل به بالا دارند که گاهی بنا به اهمیت تصویر اندازه ان تا 3000 پیکسل هم می رسد و برای انکه دوستان ان را بعنوان یک تصویر جالب سیو کنند مناسب است اما اخیرا تصاویری را که می فرستم در اندازه کادر صفحه فیکس می شود مثلا در حد اندازه 700 پیکسل و بزرگنمایی وجود ندارد دلیل این مشکل چیست ؟

با تشکر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: بزرگنمایی برای تصاویر ارسالی وجود ندارد

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 شهریور 1393 20:56

shafagh 2,  
تصاوير به صورت ريسپانسيو با سايز صفحه هماهنگ ميشوند تا دچار پيمايش عرضي نشه صفحه و به هم نريزه، اگر نياز به نمايش اندازه بزرگ دارند بايد لينک تصوير رو در صفحه ديگري باز کنند. همچين ميتونيد از اپلود سنترهايي که tumbnial رو پشتيباني ميکنند استفاده کرده و تصاوير بند انگشتي رو قرار بديد تا با کليک روي اونها در سايز اصلي باز بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند