سوال:خرید مستقیم از سایت های خارجی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 160 بار
سپاس‌های دریافتی: 30 بار

سوال:خرید مستقیم از سایت های خارجی

پست توسط ABCABC » پنج شنبه 9 مرداد 1393, 8:51 am

سلام دوستان

من قصد خرید تعدادی گوشی از سایت های موبایل چینی و پرداخت بوسیله paypal رو داشتم و هنگام سفارش نام کشور ابران در لیست موجود هست ولی میخواستم بدونم ایا محصول برای من فرستاده میشه؟به دلیل تحریم های بین المللی مشکلی در سفارش برای من بوجود نمیاد؟
لطفا کامل توضیح دهید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72546 بار
سپاس‌های دریافتی: 31544 بار
تماس:

Re: سوال:خرید مستقیم از سایت های خارجی

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 شهریور 1393, 10:03 pm

,
به هيچ عنوان با پيپال هيچ محصولي به Billing Address يا Shipping آدرس ايران داره خريد نکنيد، چون هم اکانت شما بسته ميشه و هم کالا به دليل تحريم و يا ريفاند و بلوکه کردم مبلغ توسط پيپال به شما نخواهد رسيد، به طور کلي در خريدهاي اينترنتي با حسابهاي بين المللي هيچ نشاني از ايران در اون وجود نداشته باشه. وگرنه بلوکه خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”