کارشناسی ناپیوسته به کارشناسی پیوسته؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 203 بار
سپاس‌های دریافتی: 219 بار
تماس:

کارشناسی ناپیوسته به کارشناسی پیوسته؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

پست توسط ze_ca » یک شنبه 16 شهریور 1393, 5:54 pm

سلام
من کارشناسی ناپیوسته برق قدرت دارم
ولی میخوام کارشناسی کامپیوتر (نرم افزار ) پیوسته بگیرم
میخوام بدونم پیش دانشگاهی رو چه طور باید بگیرم؟
کسی میدونه باید چه کار کنم؟
یا مراحلش چجوریه؟
کلا یه سری اطلاعات میخواستم.
برای ظهور حضرت مهدی (عج) صلوات

| [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  |

Captain II
Captain II
محل اقامت: کرمان
سپاس‌های ارسالی: 1522 بار
سپاس‌های دریافتی: 1169 بار
تماس:

Re: کارشناسی ناپیوسته به کارشناسی پیوسته؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

پست توسط SA@M » یک شنبه 16 شهریور 1393, 6:44 pm

تا جایی که بنده اطلاع دارم فوق دیپلم شما به عنوان پیش دانشگاهی مورد قبول قرار میگیره و اصطلاحا معادل پیش دانشگاهی محسوب میشه! (فکر کنم پیش دانشگاهی ریاضی هم حساب بشه که بتونید هر رشته ای رو که میخوایید امتحان بدید)
 اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70493 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

Re: کارشناسی ناپیوسته به کارشناسی پیوسته؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 17 شهریور 1393, 11:33 pm

,
به راحتي ميتونيد در كنكور كارداني به كارشناسي شركت كنيد و بعد از ورود برخي دانشگاهها، ممكنه چند واحد (بين 6 تا 20 واحد) به افرادي كه پيش دانشگاهي نداشتن اضافه ميكنند و در كل يك ترم اضافه ميشه حدودا
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “کنکور و دانشگاه”