در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major II

Major II

no avatar
130

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 19:29

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 37 پست

درخواست راهنمایی و کمک

توسط rahnema » پنج شنبه 27 شهریور 1393 02:30

با سلام خدمت دوستان عزیز

چند روزی هست یه دوربین سونی wx70 خریدم به همراه کابل hdmi که یه سرش hdmi mini type c هستش و به دوربین میخوره و طرف دیگه اش hdmi type a که به تلویزیون می خوره، تلویزیونم سامسونگ ال سی دی 32 سری 6 ساخت مالزی مدل la32650t1r هستش که anynet+ فعال داره، از روزی که خریدم هر کاری کردم به تلویزیون وصل نمیشه که نمیشه، کابل هم بردم مغازه ازش تست گرفتیم کاملا سالمه و روی تلویزیون ال سی دی سونی مغازه دار بالا اومد، ولی نمی دونم چرا با سامسنگ من بالا نمیاد، این دوربین از قابلیت bravia sync برای ال سی دی های سونی برخورداره ، که فکر کنم مثل همون قابلیت anynet+ برای سامسونگ باشه،من هر دو تای این قابلیت ها رو در تلویزیون غیر فعال کردم جواب نداد، مال تلویزیون رو فعال و دوربین رو غیر فعال کردم جواب نداد، مال دوربین رو فعال کردم و تلویزیون رو غیر فعال کردم بازم جواب نداد، فقط موقعی که دوربین رو خاموش می کنم روی تلوزیون می نویسه check the cable for signal و موقعی که دوربین رو روشن می کنم می نویسه no signal ، هر چی هم توی نت سرچ زدم چیزی پیدا نکردم فقط میگن bravia sync و anynet+ با هم کانفلیکت دارن

دوستان آیا راهی هست که بتونم راش بندازم؟ یکی هم اینک اگر نمیشه از این کابل استفاده کنم از چه کابلی استفاده کنم؟ آیا کابلی هست که از micro usb یا hdmi mini type c که دو تا درگاه این دوربین هستن تصویر رو بفرستم به ال سی دی؟

لطفا راهنماییم کنید

ممنون

یا علی