در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
1572

تشکر کرده: 3450 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 بهمن 1392 11:40

آرشيو سپاس: 338 مرتبه در 72 پست

شبکه نمایش خانگی : پیشنهاد جدید

توسط bamn » يکشنبه 6 مهر 1393 11:58

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی . گفتم حالا که مدتی است در این سایت فعالیت می کنم کمی هم از آن سواستفاده نمایم!!! بنده فروشنده محصولات فرهنگی هستم (همان ویدئوکلوپ) بنابراین می خواهم با اجازه مدیران سایت در این مبحث عناوین جدیدی را که به نظر خودم ارزش تماشا دارند به شما دوستان عزیز معرفی نمایم . شاید با توضیحات بنده علاقه مند به تهیه آنها شدید و اینطوری کمک کوچکی شد به این سیستم به شدت بحران زده شبکه نمایش خانگی کشور .

پیشنهاد ایرانی : اولین پیشنهاد بنده فیلم "چ" ابراهیم حاتمی کیا است . فیلم درباره نقش شهید چمران در بحران پاوه و مبارزه وی با ضد انقلاب در این شهر می باشد . فیلم از نظر داستانی قابل اعتناست و سعی کرده تا حدود زیادی منطبق بر واقعیت باشد با ین حال چند گیر کوچک دارد . مثلاً بنا را بر این گذاشته که مخاطب از قبل درباره شهید چمران شناخت دارد و درباره شخصیت وی خیلی توضیح نمی دهد . یا درباره اینکه چرا ارتش برای نجات پاوه اقدام چندانی نمی کند موشکافی نمی نماید . در عوض کاراکترها و بازی های فیلم نقطه قوت آن است . در کنار فریبرز عرب نیا ، مریلا زارعی ، سعید راد و مهدی سلطانی که بخوبی از عهده نقش های خود برآمده اند ، بهترین بازی فیلم از آن بابک حمیدیان است در نقش شهید اصغر وصالی . فیلم از نظر جلوه های ویژه هم یک سر و گردن بالاتر از فیلم های مشابه است و بویژه سکانس سقوط هلی کوپتر آن در تاریخ سینمای ایران نظیر ندارد!

پیشنهاد خارجی :
در میان عناوین خارجی جدید ، فیلمی که می خواهم تماشایش را پیشنهاد بدهم "سحرگاه سرخ" (red dawn) نام دارد محصول 2012 آمریکا به کارگردانی دن بردلی . این فیلم درباره عده ای نوجوان آمریکایی است که پس از اشغال کشورشان توسط نیروهای کره شمالی!!!!!!! بصورت پارتیزانی علیه کره ای های اشغالگر و وطن فروشان متحدشان می جنگند . فیلم از نظر داستانی چندان قوی نیست و با در نظر گرفتن موضوعی هم که دارد کمی دچار جرح و تعدیل شده تا مجوز ورود به شبکه را دریافت نماید با این حال از نظر اکشن قابل توجه است ، چند کاراکتر دوست داشتنی دارد و فصل پایانی اش غافلگیرکننده و غیرکلیشه ای می باشد! بازیگران جوان و نوجوان فیلم هم اکثراً چهره های مشهور شناخته شده هستند . از کریس همسورث و جاش هاچرسون بگیرید تا کانر کروز (پسر خوانده سیاه پوست تام کروز)

پیشنهاد یدکی : پیشنهاد یدکی را گذاشته ام برای فیلم های قدیمی تر که اگر از پیشنهادهای جدید خوشتان نیامد یا آنها را دیده بودید ، فیلم های قدیمی تری را هم که ممکن است ندیده باشید امتحان کنید! پیشنهاد یدکی امروزم "اندرز گیم" است ، محصول 2013 آمریکا به کارگردانی گوین هود ، که تقریباً سه ماه قبل وارد شبکه شده . اندرز گیم درباره پسری است به نام اندرز ویگین (با بازی آسا بتلفیلد) که هوش و استعداد فراوانی در فرماندهی جنگی دارد . این پسر انتخاب شده تا فرماندهی جنگی را علیه یک نژاد مهاجم موجودات فضایی برعهده بگیرد و آموزش های او و هم دوره ای هایش بیشتر شبیه بازی های کامپیوتری است تا اینکه او متوجه می شود ... مجموعه رمان های اندرز گیم که فقط جلد اول آن در ایران ترجمه شده جزو مجموعه رمان های پرطرفدار علمی-تخیلی در آمریکاست با این حال فیلم پرهزینه ای که سال 2013 ساخته و اکران گردید نتوانست توجه مخاطبان را جلب کند و در گیشه شکست خورد تا ساخت دنباله هایش منتفی شود . شاید بیشترین چیزی که به فروش آن ضربه زده این است که فیلم داستانی یک سطح دارد و کارگردان نتوانسته فراز و فرود های داستان را خیلی هیجان انگیز درآورد . با این وجود دوبله کار فوق العاده است و مطمئناً کسانی که نسخه زبان اصلی این فیلم را دیده باشند متوجه خواهند شد که دوبله قوی انجام گرفته توسط شرکت قرن 21 تماشای فیلم را از زبان اصلی اش خیلی لذت بخش تر کرده است!

هفته آینده انشالله با پیشنهاد های دیگری خدمت خواهم رسید .

کانال تلگرام فروشگاه بنده :

https://t.me/hor_hamoon

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1572

تاريخ عضويت

Re: شبکه نمایش خانگی : پیشنهاد جدید

توسط bamn » دوشنبه 7 مهر 1393 10:39

دوستان عزیز ،اشتباه نشود . بنده این مبحث را فقط برای انحصار خودم ایجاد نکرده ام . شما هم اگر فیلم جالب و سرگرم کننده و آموزنده ای به تازگی دیده اید که دوست دارید لذت تماشای آن را با دیگران تقسیم نمایید در اینجا آنها را معرفی کنید . فقط لطفاً فراموش نشود به فیلم هایی اشاره کنید که به صورت مجاز و رسمی وارد شبکه نمایش خانگی کشور شده اند . فیلم های زبان اصلی و قاچاقی قبول نیست!

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

نماد کاربر
1879

تشکر کرده: 6269 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » دوشنبه 7 مهر 1393 19:41

bamn,  خیلی عالی بود :smile:
ممنون :razz:
امیدوارم ادامه دار باشه  :D
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain II

Captain II

نماد کاربر
709

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » دوشنبه 7 مهر 1393 22:10

پیشنهاد من از فیلمای جدید و قدیم
رنگ قرمز: اصلا ارزش دیدن نداره
رنگ زرد: بدک نیست
رنگ سبز: حرفی واسه گفتن دارن و ارزش دیدن

فیلم i frankenstein هم با اینکه از بزرگترین بازیگرا استفاده کردن اما محتوای کاملا مزخرفی داره
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1572

تاريخ عضويت

توسط bamn » سه شنبه 8 مهر 1393 18:50

Erratic نوشته است:

فیلم i frankenstein هم با اینکه از بزرگترین بازیگرا استفاده کردن اما محتوای کاملا مزخرفی داره

دوست عزیز بنده مگه نگفتم فقط فیلم های مجاز موجود در شبکه نمایش خانگی رو معرفی کنید؟ شما غیر از اینکه فیلم های قاچاق معرفی کرده اید تازه آدرس دانلود هم می دهید؟ بخدا حرف به حرف این کلماتی که تایپ می کنید حق الناس است! همین امسال دو تا از همکاران بنده که در فاصله کمی با هم بودیم تعطیل کرده و شغلشان را تغییر داده اند . تازه با این وجود مشتریان بنده هم تغییر چندانی نکرده اند چون اصلاً مشتری ای وجود ندارد!!!

Major I

Major I

no avatar
187

تشکر کرده: 77 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 23:07

آرشيو سپاس: 616 مرتبه در 101 پست

توسط Chaparral » سه شنبه 8 مهر 1393 21:25

درود بر شما ...

ببخشید . شما و همه دوستان فعال در شبکه نمایش خانگی که فیلمهای خارجی رو ، بدون رعایت کپی رایت و پرداخت حتی یک ریال به صاحب اثر ، میفروشید ، حق الناس به گردن ندارید ؟

Captain II

Captain II

نماد کاربر
709

تاريخ عضويت

توسط Erratic » سه شنبه 8 مهر 1393 21:33

bamn نوشته است:
Erratic نوشته است:

دوست عزیز بنده مگه نگفتم فقط فیلم های مجاز موجود در شبکه نمایش خانگی رو معرفی کنید؟ شما غیر از اینکه فیلم های قاچاق معرفی کرده اید تازه آدرس دانلود هم می دهید؟ بخدا حرف به حرف این کلماتی که تایپ می کنید حق الناس است! همین امسال دو تا از همکاران بنده که در فاصله کمی با هم بودیم تعطیل کرده و شغلشان را تغییر داده اند . تازه با این وجود مشتریان بنده هم تغییر چندانی نکرده اند چون اصلاً مشتری ای وجود ندارد!!!

سلام دوست گرامی
من مدتی توی کلوپ کار کردم
کاملا میدونم از چی صحبت میکنید
اما شما باید با یک حقیقت کنار بیاید
بازار محصولات فرهنگی در ایران مدت هاست که مرده
اگر مردم فیلم هاشونو از کلوپ تهیه میکردند ناچار بودند
صاحب کلوپی که درش کار میکردم dvd های زبان اصلی هم میاورد و من اونارو میفرروختم شاید باورت نشه اما حتی سه چهار نفر که از اماکن مغازه رو هر ازگاهی چک میکردند هم میومدن از من dvd میگرفتن حقیقت این هستش که فیلم 120 دقیقه ای هالیوود که دوبله میشه تو ایران به هیچ وجه ارزش دیدن نداره
فیلم 120 دقیقه ای رو میبریدن از سر و ته ش میشد89 دقیقه دوبله هم که شاهکار!!! کل داستان رو عوض میکردن به قول بچه ها قابلیت دوباره اکرانش وجود داشت و داره، چند سالی هستش که سرعت اینترنت ایران افزایش پیدا کرده ومردم فیلم هاشونو دیگه نمیخرن بلکه دانلود میکنند
اگر از من میشنوی صنفت رو عوض کن و یا خیلی اگر دوست داری تو همین صنف فیلم و محصولات فرهنگی باشی همین امروز یک سایت مثل imdb-dl راه اندازی 3 -4 تا سرور اجاره کن و فیلم هارو اینترنتی بفروش بهت قول میدم وقتی adsl کاملا همه گیر بشه تو ایران دیگه هیچکس برای ریختن موزیک و خریدن فیلم و کارتون به کلوپ مراجعه نمیکنه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain II

Captain II

نماد کاربر
709

تاريخ عضويت

توسط Erratic » سه شنبه 8 مهر 1393 21:35

Chaparel نوشته است:درود بر شما ...

ببخشید . شما و همه دوستان فعال در شبکه نمایش خانگی که فیلمهای خارجی رو ، بدون رعایت کپی رایت و پرداخت حتی یک ریال به صاحب اثر ، میفروشید ، حق الناس به گردن ندارید ؟

جالبیش هم اینجاست که درون مایه فیلم بیشتر موارد به کلی عوض میشه زیر تیغ سانسور و ازا ون جالبتر اینکه پشت پکیج فیلم میزنن کپی برداری حرام است و پیگرد قانونی داره
یکی نیست بگه شما که مظهرالعجایبید این حرفا دیگه چیه
والا وقتی یه شرکت میاد تو ایران مثل کینگ هزاران نرم افزار پریمیوم رو کرک شده و به قیمت دو کیلو میوه میفروشه انتظار دیگه ای نمیره

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1572

تاريخ عضويت

توسط bamn » چهارشنبه 9 مهر 1393 18:06

دوستان عزیز ، بنده همه این مواردی که مطرح کردید را می دانم اما چه اشکالی دارد که بجای تخریب اجازه بدهید این صفحه برای حمایت از این صنف فعال باشد؟مطمئن باشید هر صنفی جای ترقی و پیشرفت و هماهنگ کردن خودش با تحولات و تکنولوژی های جدید را دارد اما کاری که شماها می کنید یعنی نابودی کامل صنف .

اون دوست عزیزی که بحث کپی رایت محصولات خارجی را مطرح می کنید ، اولاً بعضی از شرکت های قدیمی فعال در شبکه به خرید کپی رایت محصولات خارجی پایبند هستند . آنهایی که می بینید بدون خریدن حق کپی رایت و با کیفیت نازل فیلم ها را توزیع می کنند عمدتاً شرکت های خلق الساعه ای هستند که فقط به فکر جیبشان بوده و با این عملکردشان تیشه به ریشه شبکه نمایش خانگی کشور می زنند و بعد دو-سه سال فعالیت هم بارشان را می بندند و برای پول پارو کردن به صنف دیگری رو می آوردند .

دوماً ایران لزوماً متعهد به پرداخت حق کپی رایت نیست چون عضو سازمان تجارت جهانی نیست . مطمئن باشید اگر ایران به عضویت سازمان تجارت جهانی در بیاید که فعلاً بخاطر برخی محدودیت ها ممکن نیست ، اولین جایی که درش تخته می شود همین سایت هایی هستند که با مبلغ کم و حتی رایگان فیلم ها را برای دانلود می گذارند .

اون دوست عزیزی که می گویید در کلوپی کار می کردید که فیلم زبان اصلی می فروخته ، مطمئن باشید اکثر کسانی که به این شکل فعالیت می کنند فاقد مجوزهای صنفی هستند چون اصولاً بنده و امثال بنده که دنبال مجوز و کار قانونی می رویم اهل این جور درآمدهای حرام هم نیستیم . این دو همکاری که می گویم تعطیل کردند اهل این برنامه نبودند اما چند سال قبل یک نفر در محله ما بود که فیلم های آنچنانی را دست بچه های 10-12 ساله می داد و فقط از رایت فیلم 300 چندصد هزار تومان کاسب شد بعد هم جمع کرد رفت یک گوشه شهر و با این پولی  که جمع کرده بود فروشگاه لوازم خانگی باز کرد! بنده خودم هم فیلم زبان اصلی نگاه می کنم اما فروشنده نیستم بلکه با یکی-دو واسطه از فروشندگانی که در منطقه جلفا اصفهان به راحتی فیلم های قاچاق و زبان اصلی می فروشند و کسی باهاشان کاری ندارد به دستم می رسد آن هم فیلم هایی مثل هانگرگیمز یا هابیت .

اما در مورد سانسور و دوبله و کیفیت ، قبول دارم ضعف هایی وجود دارد . بعضی سانسورها واقعاً بی مورد است و دوبله کردن بعضی از فیلم ها واقعاً بی مورد تر!!! مثلاً شنیده ام بزودی دوبله فیلم "خیابان جامپ پلاک 21" به شبکه می آید!!! دوبله ضعیف و کیفیت پایین فیلم ها هم که به همان موردی که در اول کار اشاره کردم بر می گردد . شما کی تا حالا دیده اید فیلم های شرکت تصویر دنیای هنر پرده ای باشد؟ یا دوبله فیلم های قرن 21 ضعیف باشد؟ متاسفانه یک اتفاقی هم که دو سال قبل افتاد و خیلی به شبکه آسیب زد این بود که یک تعدادی از همین شرکت های منفعت طلب و خلق الساعه آمدند و با پیچیدان معاونت نمایش خانگی وزارت ارشاد ، از معاونت نرم افزارهای چند رسانه ای مجوز گرفتند و بدون هیچ نظارتی ، بازار را پر کردند از فیلم ها و انیمیشن های بی کیفیت و آبروی شبکه را حسابی بردند .

حالا با همه این حرف ها ، بنده در اینجا فقط می خواهم فیلم هایی معرفی شود که با کیفیت مناسب تصویر و دوبله و جرح و تعدیل های کم و غیر آسیب رسان به داستان آن ، وارد شبکه نمایش خانگی شده و با حداقل هزینه برای دوستان قابل تهیه می باشد . مطمئن هم باشید فیلمی را که خودم ندیده باشم در اینجا الکی معرفی نمی کنم . همین حالا می توانم بگویم فیلم "کشتار با لطافت" که همزمان با "سحرگاه سرخ" و توسط همان شرکت توزیع شده آشغال است و ارزش تماشا ندارد . خب من چکارش کنم؟!

Major I

Major I

no avatar
187

تشکر کرده: 77 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 23:07

آرشيو سپاس: 616 مرتبه در 101 پست

توسط Chaparral » چهارشنبه 9 مهر 1393 18:25

درود دوباره ...

چون بحث حق الناس رو مطرح فرمودید عرض کردم .
محض اطلاعتون هیچ شرکت ایرانی ، به هیچ عنوان ، امکان عقد قرارداد برای خرید امتیاز فیلمهای آمریکایی رو نداره . تمام فیلمهای آمریکایی هم اطلاعیه لزوم رعایت کپی رایت رو در ایتداشون دارند . این یعنی کمپانی سازنده ، قطعا ، به هیچ عنوان راضی به تکثیر و فروش محصولش توسط هیچ فرد ، شرکت یا نهادی نیست .

با این وجود تمام شرکتهای مطرح و غیر مطرح ایرانی ، تمامشون (!!!) ، به گنجینه عظیم فیلمهای هالیوودی (!) ، به کرات ناخونک زده و نسخ مختلف اونها رو در شبکه نمایش خانگی ، با مجوز رسمی وزارت ارشاد جمهوری اسلانی ایران منتشر کرده اند . بنا به فرموده و تفکر شما ، همه مشمول حق الناس هستند !

این که امکان گرفتن اجازه از صاحب اثر رو نداریم ، دلیل و توجیهی برای استفاده از دسترنج اونها نمیشه . این که ایران قانون کپی رایت رو قبول نداره و رعایت نمیکنه دلایل خاص (!) زیاد داره . عملکرد ما در ایران ، در مباحث مختلف هنری و علمی و فرهنگی ، در بعد جهانی ، دقیقا مصداق سرقت اثره . این که چرا امکان پیوستن به این قانون مترقی و عالی برامون وجود نداره ، متاسفانه زیاد قابل بحث نیست .
در ضمن حق الناس ایرانی و آمریکایی نداره ... این که دیگران چه تفکر و عقیده ای دارند هم مجوزی برای ایراد خسارت مالی به اونها نیست .

همین ویندوزی که من و شما روی سیستمهامون داریم ، سرقتیه !
کار غلطی میکنیم . علتش برای خودمون توجیه شده . اما فکر نمیکنم هیچ کدوممون صلاحیت مطرح کردن "حق الناس" رو داشته باشیم !

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1572

تاريخ عضويت

توسط bamn » چهارشنبه 9 مهر 1393 19:04

Chaparel نوشته است:درود دوباره ...

چون بحث حق الناس رو مطرح فرمودید عرض کردم .
محض اطلاعتون هیچ شرکت ایرانی ، به هیچ عنوان ، امکان عقد قرارداد برای خرید امتیاز فیلمهای آمریکایی رو نداره . تمام فیلمهای آمریکایی هم اطلاعیه لزوم رعایت کپی رایت رو در ایتداشون دارند . این یعنی کمپانی سازنده ، قطعا ، به هیچ عنوان راضی به تکثیر و فروش محصولش توسط هیچ فرد ، شرکت یا نهادی نیست .

با این وجود تمام شرکتهای مطرح و غیر مطرح ایرانی ، تمامشون (!!!) ، به گنجینه عظیم فیلمهای هالیوودی (!) ، به کرات ناخونک زده و نسخ مختلف اونها رو در شبکه نمایش خانگی ، با مجوز رسمی وزارت ارشاد جمهوری اسلانی ایران منتشر کرده اند . بنا به فرموده و تفکر شما ، همه مشمول حق الناس هستند !

این که امکان گرفتن اجازه از صاحب اثر رو نداریم ، دلیل و توجیهی برای استفاده از دسترنج اونها نمیشه . این که ایران قانون کپی رایت رو قبول نداره و رعایت نمیکنه دلایل خاص (!) زیاد داره . عملکرد ما در ایران ، در مباحث مختلف هنری و علمی و فرهنگی ، در بعد جهانی ، دقیقا مصداق سرقت اثره . این که چرا امکان پیوستن به این قانون مترقی و عالی برامون وجود نداره ، متاسفانه زیاد قابل بحث نیست .
در ضمن حق الناس ایرانی و آمریکایی نداره ... این که دیگران چه تفکر و عقیده ای دارند هم مجوزی برای ایراد خسارت مالی به اونها نیست .

همین ویندوزی که من و شما روی سیستمهامون داریم ، سرقتیه !
کار غلطی میکنیم . علتش برای خودمون توجیه شده . اما فکر نمیکنم هیچ کدوممون صلاحیت مطرح کردن "حق الناس" رو داشته باشیم !

دوست عزیز ، شما با این قضیه حق الناس خیلی شخصی دارید برخورد می کنید! نکنه خودتون هم بله؟!
ببینید مسئله حق الناس که بنده می گویم حکمش را هم می دانم! بله ما بخاطر استفاده از ویندوز و نرم افزارهای غیر اورژینال حق الناس گردن مان است اما این حق الناسی است که طرف مقابل هم در ترویج آن نقش دارد! مایکروسافت خیلی راحت می تواند یک کرم در اینترنت منتشر کند تا تمام ویندوزهای کپی از روی کامپیوترهای متصل به وب پاک شود . اما چرا این کار را نمی کند؟ چون می داند همین نرم افزارهای کپی است که باعث توسعه تکنولوژی رایانه ای در ایران و سایر کشورهای جهان سوم می شود و از این طریق خود این صنعت جهانی شکوفا و پویا باقی می ماند . اما مسئله فیلم یک چیز دیگری است . فکر می کنید حق الناس گردن بنده است؟ بنده ای که به فیلم ها براساس مجوز صادر شده از سوی وزارت ارشاد جمهوری اسلامی اعتماد می کنم و به حرف مسئولان شرکت هایی که می گویند کپی رایت فیلم ها را از واسطه های اروپایی و لبنانی و اماراتی و ... می خرند . این حق الناس گردن بنده نیست بلکه گردن آن کسی است که احیاناً این وسط دروغ می گوید . اما مطمئن باشید آن فروشنده نامردی که آمریکن پای را به پسربچه 10-12 ساله می فروشد و زمینه انحراف وی را فراهم می سازد حتماً حق الناس گردنش است .
(در ضمن بنده مقلد آقای مکارم هستم و ایشان گفته اند استفاده از محصولات آمریکا و اسرائیل بدون رعایت کپی رایت جایز است! مقام معظم رهبری هم گفته اند رعایت قانون کپی رایت فقط در مورد کشورهایی واجب است که با آنها قرارداد داشته باشیم . هرکس می تواند در این خصوص به نظر مرجع تقلید خودش مراجعه نماید)

Captain

Captain

نماد کاربر
1362

تشکر کرده: 2197 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

توسط Java » چهارشنبه 9 مهر 1393 20:46

لطفا" معرفی فیلم ها رو ادامه بدین.....
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

بعدي