در اين بخش انواع خودروها معرفي مي‌شوند
Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

سوال درباره خرید رانا یا سورن !

توسط Sami 1993 » شنبه 19 مهر 1393 15:55

به نام خدا

و با عرض سلام خدمت سنترالی های عزیز  

بعد از حدود ده سال امروز ، پژو آردی که داشتیم رو فروختیم و حالا به فکر جایگزینش هستیم ، البته باید بگم هستم چون اگر خدا بخواد ماشین من خواهد بود !

خرید به صورت ثبت نامی از کارخانه خواهد بود !

خود من بیشتر روی سورن و رانا نظر دارم ، البته اولویتم با سورن ( با توجه به امکاناتی که داره ) هست !

اولین سوالی که داشتم این هست که آیا از عزیزان یا نزدیکانشون طی امسال سورن یا رانا صفر 93 خریداری کرده اند ؟!؟

وضعیتشون به چه شکلی هست ؟!؟

از قراری سری های قبل یا اول یه سری مشکلاتی داشته اند که گفته می شه در سری های جدید تا حدودی مرتفع شده ، این موضوع تا چه حد صحت داره ؟!؟

به ویژه موتور EF7 سورن ، آیا درسته که در سری های جدید مشکلاتی که قبلا بوده مرتفع شده ؟!؟!؟

به غیر این دوستان کدوم رو پیشنهاد می کنند ؟!؟!

سورن یا رانا ؟!؟!

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major II

Major II

no avatar
103

تشکر کرده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 18 اردیبهشت 1389 19:53

آرشيو سپاس: 137 مرتبه در 40 پست

Re: سوال درباره خرید رانا یا سورن !

توسط حسين لاويو » يکشنبه 20 مهر 1393 23:34

عزیز جان باید ببینی چه انتظاری از ماشین داری ..من خودم رانا دارم زمان انتخابش که خرداد امسال بود بین سمند ef7  و رانا tu5 و پرشیا مردد بودم نهایتش با توجه به قیمتش و قابلیتهای فنیش رانا رو انتخاب کردم البت اختلاف قیمت هم برام مهم بود..خدا رو شکر فوق العادست ..هم اسپرت خورش خوبه و هم توان موتور و بیصداییش...البته موتور tu5 هم اصطحلاک بالایی نسبت به ef7 داره ولی مزایای بیشتری هم داره..بعدشم گیریبکس محشر راناست که باعث شده شتاب وحشتناکی نسبت به تولیدات معمول داره به نوعی اس دی رو میخوره..اخرش اینکه اگه پولت نقده بیرون کاردکس ارزونتر از کارخونه برات در میاد...امید دارم انتخاب خوبی داشته باشی

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
103

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 12 مهر 1387 19:36

آرشيو سپاس: 322 مرتبه در 69 پست

توسط drs_mehry » دوشنبه 21 مهر 1393 00:07

حسين لاويو نوشته است:عزیز جان باید ببینی چه انتظاری از ماشین داری ..من خودم رانا دارم زمان انتخابش که خرداد امسال بود بین سمند ef7  و رانا tu5 و پرشیا مردد بودم نهایتش با توجه به قیمتش و قابلیتهای فنیش رانا رو انتخاب کردم البت اختلاف قیمت هم برام مهم بود..خدا رو شکر فوق العادست ..هم اسپرت خورش خوبه و هم توان موتور و بیصداییش...البته موتور tu5 هم اصطحلاک بالایی نسبت به ef7 داره ولی مزایای بیشتری هم داره..بعدشم گیریبکس محشر راناست که باعث شده شتاب وحشتناکی نسبت به تولیدات معمول داره به نوعی اس دی رو میخوره..اخرش اینکه اگه پولت نقده بیرون کاردکس ارزونتر از کارخونه برات در میاد...امید دارم انتخاب خوبی داشته باشی

استهلاک درسته برادر عزیز.یه کلمه 7 حرفی را شما با سه غلط نوشتی.

موتور  tu5 جزء کم استهلاک ترین موتور های موجود در ایرانه و اصلا قابل مقایسه با موتور پر استهلاک ef7 نیست.روغن ریزی ماژول، سوختن مکرر واشر سر سیلندر و ... از جمله ایرادات  
متداول ef7 هستش.خواهشمندم از  اصطلاحاتی مثل اینکه ماشین من فلان ماشین را میخوره خودداری کنید. مگه ما بوگاتی را با 206 مقایسه می کنیم فرق شتابشون در حد 8-9 ثانیه هستش.
از طریق این وب گاه به کودکان سرطانی کمک کنید:
http://www.mahak-charity.org/payment
باور کنیم که آنها منتظر ما هستند.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
71

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 1 بهمن 1390 21:51

آرشيو سپاس: 225 مرتبه در 49 پست

توسط Immortal King » دوشنبه 21 مهر 1393 00:38

الان ماشین تو بازار قیمتش مناسبه. ثبت نام کنی با 2  3 ماه تاخیر میدن.
bama.ir

میتونی تو خودروهای صفر ارزون ترینارو انتخاب کنی فقط حواست باشه بیمش زیاد نگذشته باشه

به نظر من 206 sd  تو این قیمتا بهتره. تو خود مرکز فروش ایران خودرو  تو کیلومتر 14 جاده قدیم زیاد از رانا تعریف نمی کردن. در کل به نظر من خط تولید 206 و خود ماشینش تو ایران جواب داده.

khashayar1 از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
10

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 15 مهر 1395 19:55

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط H1986 » يکشنبه 9 آبان 1395 23:50

به نظر من رانا بهتره ولی میتونی برای اطلاعات بیشتر به این سایت هم سر بزنی. میتونه مفید باشه.
http://www.hamrah-mechanic.com/carrevie ... a-LX-1395/