مهم‌ترین قابلیت‌های اندروید 5

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: دو شنبه 29 تیر 1394, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: مهم‌ترین قابلیت‌های اندروید 5

پست توسط tala joonn » دو شنبه 29 تیر 1394, 2:58 pm

خخوبه دیگه

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 982
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 2987 بار

اندروید M با شماره نسخه 5.2 به جای 6

پست توسط Hesam - 1994 » سه شنبه 30 تیر 1394, 12:53 pm

آیا اندروید M با شماره نسخه 5.2 به جای 6 ارائه خواهد شد؟

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

اندروید M

در حالت کلی، شماره نسخه‌ی جدید به معنای تغییرات بیشتری در بروزرسانی ارائه شده است. به عنوان مثال رفتن از شماره نسخه‌ی ۱.۵ به ۲ نوید تغییرات بیشتر و چشم‌گیرتری را نسبت به رفتن از شماره‌ی ۱.۵ به ۱.۶ می‌دهد. به نظر می‌رسد اندروید M نیز به جای شماره نسخه‌ی ۶ با شماره ۵.۲ ارائه خواهد شد.

در گذشته[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] با ارائه‌ی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کیت‌کت به شماره نسخه‌ی ۴.۴ پس از [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] با شماره ۴.۳، به نوعی این مژده را به هواداران خود داده بود که اندروید ۵ تغییرات محسوسی را به خود خواهد دید.
شایعات جدید منتشر شده خبر می‌دهند که اندروید M نیز به جای استفاده از شماره نسخه‌ی ۶ با شماره نسخه‌ی ۵.۲ ارائه خواهد شد. در زیر عکسی از گوشی و ویژگی مخصوص اندروید M به نام demo mode را می‌بینید. این ویژگی اعلانیه‌ها را پاک کرده، باتری را پر نشان می‌دهد و در واقع رابط کاربری را برای عکس گرفتن از گوشی به نمایش می‌گذارد. نکته‌ی قابل توجه و مهم عکس در واقع ساعت آن است که ۵:۲۰ را نشان می‌دهد.

 تصویر  تغییر یافتن ساعت معنای خاصی نداشته باشد، اما در گذشته نیز مشاهده کرده‌ایم که توسعه‌دهندگان همواره با نمایش ساعتی خاص، سعی در رساندن پیامی به عموم داشته‌اند و به این دلیل تصادفی بودن ساعت در عکس کمی دور از ذهن است. باید منتظر ماند و دید که در ماه‌های آینده گوگل چه رویه‌ای را در معرفی سیستم‌عامل جدید خود در پیش خواهد گرفت.

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 982
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 2987 بار

Re: مهم‌ترین قابلیت‌های اندروید 5

پست توسط Hesam - 1994 » چهار شنبه 7 مرداد 1394, 8:47 am

  [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]بالاخره اکسپریا Z2 پرچمدار سابق سونی،آپدیت نسخه 5.1.1 سیستم عامل اندروید را دریافت کرد.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]    گزارش   [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]     [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  ؛    معنبر سونی را با پشتبانی عالی و منحصر به فردش می‌شناسیم. یکی از دلخوشی‌های طرفداران سونی همین پشتیبانی خوب شرکت محبوبشان است.

اکسپریا Z2، به اندرويد 5.1.1 ارتقا يافت و به دنبال آن دارندگان اکسپریا Z2 Tablet هم باید خود را آماده دریافت آپدیت نسخه 5.1 سیستم عامل اندروید کنند. تصویر 


در درجه اول، کاربرانی که دارای مدل LTE هستند می‎‌توانند اکنون دستگاه خود را آپدیت کنند. در روزهای بعدی، آپدیت برای تمامی مدل‌ها منتشر خواهد شد.


 تصویر 

این اپدیت فعلا تنها منحصر به گوشی‌هایی با کد D6503 است. همچنین در درجه اول، گوشی‌های تحت قرارداد با اپراتور Vodafone آپدیت می‌شوند، اگرچه انتظار داریم که در همین هفته، آپدیت 5.1.1 برای تمامی گوشی‌های اکسپریا Z2 در دسترس قرار گیرد.

 تصویر 

ارسال پست

بازگشت به “Android App”