در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار هوانيروز ايران به بحث بپردازيد
Major

Major

no avatar
670

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 شهریور 1386 14:02

آرشيو سپاس: 1755 مرتبه در 488 پست

Re: مشاهده یه هلیکوپتر مشکوک در پنها

توسط ramin-am » يکشنبه 22 آذر 1394 09:35

دوستان یه چیزی که میگم شاید ناراحت کننده باشه ولی این هلیکوپتری که عکسش رو به عنوان شاهد 216 گذاشتن خیلی خیلی شبیه -kazan Ansat 2rcهستش
http://cdn-www.airliners.net/aviation-p ... 907086.jpg
به رویاهایت بی اندیش ..........

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 خرداد 1395 07:45

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط bimmer » يکشنبه 2 خرداد 1395 08:01

rad2000 نوشته است:با سلام و عرض ادب
من دقیقا نمی دونم کی بود ولی چند ماهی بیشتر نمیشه یعنی از یکسال تجاوز نمیکنه با چشمای خودم پرواز این پرنده رو دیدم چهار پره داشت و صداش هم نرم بود و آزار دهنده نبود
دقیقا شبیه ماکت پایینی
محل رویت این پرنده که من دیدم کنار ساحل بندرعباس نزدیک محله نخل ناخدا که فرودگاه بندرعباس هم در همون نزدیکیها قرار دارد بوده

سلام دوست عزيز .اوني كه شما ديدي اگوستا a109 بوده. اون هليكوپتر كاملا دمونتاژ شده و قرار شد كه از قطعاتش براي ساخت هليكوپتر صبا ٢٤٨ استفاده بشه. مثل موتور،گيربكس،اويونيك، مجموعه سيستمهاي دايناميك مثل main rotor hub,tail rotor hub,blades و.....
كه البته اونم هنوز به جايي نرسيده.متاسفانه برخي از مسئولين در جو كنوني حيا را قورت داده و به شدت در جامعه دروغ پراكني ميكنند. بالگرد هما ديگر وجود خارجي ندارد!صبا هم فقط بدنه فايبر گلاس ان ساخته شده.تنها شاهد موجود و پروازي انهم با مشكلات عديده ،شاهد ٢٧٨ هست. بقيه انواع شاهد وجود خارجي ندارند. سوالي بود در خدمتم

New Member

no avatar
10

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 خرداد 1395 02:48

bandareabas

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط masy1987 » جمعه 1 اردیبهشت 1396 22:31

bimmer نوشته است:
rad2000 نوشته است:با سلام و عرض ادب
من دقیقا نمی دونم کی بود ولی چند ماهی بیشتر نمیشه یعنی از یکسال تجاوز نمیکنه با چشمای خودم پرواز این پرنده رو دیدم چهار پره داشت و صداش هم نرم بود و آزار دهنده نبود
دقیقا شبیه ماکت پایینی
محل رویت این پرنده که من دیدم کنار ساحل بندرعباس نزدیک محله نخل ناخدا که فرودگاه بندرعباس هم در همون نزدیکیها قرار دارد بوده

سلام دوست عزيز .اوني كه شما ديدي اگوستا a109 بوده. اون هليكوپتر كاملا دمونتاژ شده و قرار شد كه از قطعاتش براي ساخت هليكوپتر صبا ٢٤٨ استفاده بشه. مثل موتور،گيربكس،اويونيك، مجموعه سيستمهاي دايناميك مثل main rotor hub,tail rotor hub,blades و.....
كه البته اونم هنوز به جايي نرسيده.متاسفانه برخي از مسئولين در جو كنوني حيا را قورت داده و به شدت در جامعه دروغ پراكني ميكنند. بالگرد هما ديگر وجود خارجي ندارد!صبا هم فقط بدنه فايبر گلاس ان ساخته شده.تنها شاهد موجود و پروازي انهم با مشكلات عديده ،شاهد ٢٧٨ هست. بقيه انواع شاهد وجود خارجي ندارند. سوالي بود در خدمتم

بالگردد صبا رونمایی شده دیگه نمیتونید بگید وجود خارجی نداره بالگرد صبا248 انصافا خیلی زیباست و نسبت به قبل خیلی پیشرفته شدیم داخل کابین هم خیلی زیباست

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/new ... 37_953.jpg
m@soudy1987

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

قبلي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان