نرگس محمدی و جنجال در زرین دشت

در اين قسمت مي‌توانيد فرهنگ هنرهاي نمايشي را مشاهده نماييد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6065 بار
سپاس‌های دریافتی: 3136 بار

نرگس محمدی و جنجال در زرین دشت

پست توسط Hesam - 1994 » چهار شنبه 30 مهر 1393, 6:01 pm

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[HR]  تصویر 
مراسم جشن عید غدیر در شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زرین دشت استان فارس، به خاطر قهر مجری اصلی، به بر هم ریختن سالن توسط حاضران کشیده شد.

هفته ای که گذشت مراسم جشن عید غدیر در شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زرین دشت فارس به اغتشاش کشیده شد
.
این مراسم که سه شنبه با بلیط فروشی و استقبال گسترده مردم در سالن ورزشی ۲۲ بهمن حاجی آباد برگزار شد به علت تناقض محتوای برنامه با بیلبوردهای تبلیغاتی به اغتشاش کشیده شد
.  
 تصویر 

بیلبورد های تبلیغاتی این مراسم که در سطح شهر نصب شده بود ذکر شده بود که برنامه با حضور نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش برگزار خواهد شد اما اتفاقاتی افتاد که علیرغم حضور این بازیگر در سالن وی به روی سن نرفت
.  
 تصویر 
  می شود در ابتدای مراسم یکی از مسئولان زرین دشت سخنرانی داشت که در پایان سخنان خود اعلام می دارد که خانم نرگس محمدی امشب با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهند آمد. پس از اطلاع یافتن نرگس محمدی از این سخنان وی ابراز می دارد که حجاب وی کامل است و به هیچ وجه با چادر به روی سن نخواهد رفت
.
اصرار بیش از حد برگزار کنندگان نیز تاثیری در تصمیم وی نمی گذارد و این مساله باعث قهر این بازیگر از سالن می شود
.  
 تصویر 
  زیاد حاضر در سالن که با وعده حضور نرگس محمدی بلیط تهیه کرده بودند وقتی که متوجه می شوند قرار نیست وی به روی سن بیاید شروع به اعتراض می کنند که در این بین اعتراضات به اغتشاش ، زد و خورد و آسیب رساندن به وسایل سالن می شود
.
(انصاف نیوز) 
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 221 بار
سپاس‌های دریافتی: 752 بار

Re: نرگس محمدی و جنجال در زرین دشت

پست توسط shadro » پنج شنبه 1 آبان 1393, 9:54 am

ملت ندید پدیده وحشی :zz: :zz:

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3057 بار

پست توسط SMH » پنج شنبه 1 آبان 1393, 10:57 am

, دوست عزیز لطفا ادب رو رعایت کنید
چون خودتون ه جزئی از این ملت هستید
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Captain II
Captain II
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8625 بار

پست توسط A3eman » پنج شنبه 1 آبان 1393, 11:38 am

بنظر من باید جمعیت حاضر توی سالن باید کل سالن رو با آتیش میسوزوندن.(چقدر خشن)

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Hesam - 1994 » پنج شنبه 1 آبان 1393, 6:07 pm

من اگه کاره ای بودم توی این دولت :-o ، اول با اون مسئول کم عقل ... برخورد میکردم
بعدش با اون ابله هایی که گفتن نرگس محمدی دعوت بشه به چنین مراسم

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 2625 بار
سپاس‌های دریافتی: 314 بار

پست توسط khashayar1 » پنج شنبه 1 آبان 1393, 6:16 pm

کسی به اصل ماجرا اشاره ای نکرد پس من میکنم

برگزار کننده این جشن که پول زیادی از فروش بلیط به نام این خانم بدست آورده برای دعوت ایشون مجبور به پیشنهاد مالی

خوبی بوده و اگه واقعا نیت درستی داشته باید پوشش چادر رو در قرارداد می آورده و نه در زمان برگزاری.

پس با این درخواست بی مورد و ناگهانی کاری کرد که ایشون به روی سن نیاد و نیازی به پرداخت نباشه.

این یه کلاهبرداری حسابی است که به اسم خانم هنرپیشه تموم میشه.

از طرفی سالن هم اجاره ای هست پس بزار ملت بشکونن و هرکاری میخوان بکنن پول بلیط که عودت داده نمیشه

این یه دزدی به تمام معناست که باید پیگیری بشه و حیف که انگار دزدی و فساد و رشوه عادی عادی شده

و در عوض اون اولویت های دیگه باید با جدیت و بودجه کلان دنبال بشه
فردوسی

ندانی که ایران نشست منست***جهان سر به سر زیر دست منست

امام خمینی

شما حالا بايد از اول شروع كنيد و قصدتان بر اين باشد كه خودتان مستقل در همه چيز باشيد، در صنعت مستقل باشيد؛
وقتي بنا را بر اين گذاشتيد مي توانيد كه كشور خودتان را نجات بدهيد و كشور خودتان را مستقل كنيد.
از ورود كالاھای مصرف ساز و خانه برانداز جلوگيري نمايند و به آنچه دارند بسازند (قناعت کنند) تا خود ھمه چيز بسازند.
مادامي كه بخواهيم مستقل باشيم و زير بار وابستگي نرويم، بايد تحمل اين مشكلات و قدرت مبارزه با آن را پيدا كنيم.

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 130 بار

پست توسط Behzad.ir » پنج شنبه 1 آبان 1393, 6:44 pm

خوب اون مسئول یه نیم لیتر اسید روی خانم بازیگر خالی میکرد! ای بابا!

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4355 بار
سپاس‌های دریافتی: 6215 بار

پست توسط bamn » پنج شنبه 1 آبان 1393, 6:53 pm

Behzad.ir نوشته شده:خوب اون مسئول یه نیم لیتر اسید روی خانم بازیگر خالی میکرد! ای بابا!

دوست عزیز ، این مسائل شوخی بردار نیست! کسانی که با طرح شوخی های بی مورد در جامعه و دامن زدن به شایعات از این موقعیت سواستفاده می کنند هیچ فرقی با رسانه های ضد انقلاب که سعی در سیاسی کردن موضوع دارند ندارند . یک عده تظاهرات دیروز شهروندان اصفهانی مقابل دادگستری را که فقط خواهان امنیت بودند تبدیل به یک ابزار سیاسی کرده اند برای رونق دادن دوباره به جریان های فتنه . آن وقت شما مسئله را شوخی گرفته اید! بنده دیشب با گوش های خودم شنیدم که بعد از چهار سال از یکی از خیابان های مرفه نشین و معروف به ضد انقلابی بودن اصفهان صدای ا... اکبر به گوش می رسید!
دوستان عزیز ، با اجازه شما

به علت جابجایی ، 2 تا 3 هفته در خدمتتان

نخواهم بود

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Hesam - 1994 » پنج شنبه 1 آبان 1393, 6:59 pm

khashayar1 نوشته شده:کسی به اصل ماجرا اشاره ای نکرد پس من میکنم

برگزار کننده این جشن که پول زیادی از فروش بلیط به نام این خانم بدست آورده برای دعوت ایشون مجبور به پیشنهاد مالی

خوبی بوده و اگه واقعا نیت درستی داشته باید پوشش چادر رو در قرارداد می آورده و نه در زمان برگزاری.

پس با این درخواست بی مورد و ناگهانی کاری کرد که ایشون به روی سن نیاد و نیازی به پرداخت نباشه.

این یه کلاهبرداری حسابی است که به اسم خانم هنرپیشه تموم میشه.

از طرفی سالن هم اجاره ای هست پس بزار ملت بشکونن و هرکاری میخوان بکنن پول بلیط که عودت داده نمیشه

این یه دزدی به تمام معناست که باید پیگیری بشه و حیف که انگار دزدی و فساد و رشوه عادی عادی شده

و در عوض اون اولویت های دیگه باید با جدیت و بودجه کلان دنبال بشه

دوست عزیز گمونم توی همون عکس بیلبور اگه دقت کنین

تصویر

راست بالا که آرم موسسه هست
سمت چپ زیر جشن غدیر هم نوشته " با همکاری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی"
پس احتمالن اونطور که شما گفتی نیست
بلکه این اتفاق بیشتر بخاطر بی فکری مسئولان بوده {بخصوص همون مسئولی که گفته نرگس محمدی با چادر میاد}   

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Hesam - 1994 » شنبه 3 آبان 1393, 12:43 am

در سالن نبودم و حجابم مشکلی نداشت

[HR]  تصویر

در خبرها منتشر شده بود که امام جمعه شهر در سالن از بازیگر سریال ستایش خواسته با چادر روی سن بیاید و این موضوع باعث قهر خانم بازیگر شده اما گویا اصل ماجرا چیز دیگری بوده است.
  باورش سخت باشد اما جشن عید غدیر خم در شهر حاجی آباد، مرکز زرین دشت استان فارس، به یکی از مهمترین اخبار هفته گذشته تبدیل شد. از چند هفته پیش در بیلبوردهای جشن عید غدیر خم وعده داده شده بود که نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش میهمان ویژه جشن خواهد بود. این موضوع باعث شد که سوله ای در شهر حاجی آباد پر شود. تخمین می زنند که چیزی بین 2 تا 3 هزار نفر از جمعیت 70 هزار نفری حاجی آباد در این سالن ورزشی جمع شده اند اما اتفاق عجیبی باعث لغو مراسم می شود
.

های محلی ماجرا را اینطور روایت کردند: «ابتدای مراسم امام جمعه زرین دشت سخنرانی داشت که در پایان سخنان خود اعلام می کند که خانم نرگس محمدی امشب با چادر و حجاب برتر روی صحنه خواهد آمد اما پس از اطلاع نرگس محمدی از این سخنان، او می گوید که حجابش کامل است و با چادر روی سن نخواهد رفت. اصرار بیش از حد برگزار کنندگان هم تاثیری در تصمیم او نمی گذارد و این مسئله باعث قهر این بازیگر از سالن می شود. جمعیت زیاد حاضر در سالن که با وعده حضور نرگس محمدی بلیت تهیه کرده بودند وقتی که متوجه می شوند قرار نیست او به روی سن بیاید شروع به اعتراض می کنند که در این بین اعتراضات بالا می گیرد و باعث زد و خورد و آسیب به وسایل سالن می شود

فیلم تخریب صندلی های سالن در سایت های خبری پیچید. با این وجود، گویا اصل ماجرا چیز دیگری است و سایت های محلی ماجرا را جور دیگری نشان داده اند
.
نرگس محمدی در گفتگویی درباره این شایعات حرف زده است. گویا همه چیز به اختلاف دو نفر از مقامات بلندپایه شهر ارتباط داشته که باعث می شود مجوز برگزاری مراسم صادر نشود
.
نرگس محمدی در 3 ماه گذشته مشکلات زیادی داشته. در جام جهانی 2014 برزیل هم که او همراه کاروان هنرمندان برای حمایت از تیم ملی به آمریکای جنوبی سفر کرده بود، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه او در برزیل با سام درخشانی ازدواج کرده است. یکی دو روز طول کشید تا خبر تکذیب شود اما آنقدر خبر در سایت های گوناگون بازنشر شد که هنوز هم وقتی در گوگل نام نرگس محمدی را جستجو می کنید، خبر ازدواج او با سام درخشانی دیده می شود
.

خانم محمدی، آن روز چه اتفاقی در سالن افتاد؟ 
 ، من در سالن نبودم. عرف این برنامه های مناسبتی اینطور است که مقامات زمان زیادی را سخنرانی می کنند و بعد در پایان مراسم بازیگران را روی استیج دعوت می کنند. من در هتل مانده بودم تا با من تماس بگیرند و به سالن بروم
.

اما در اخباری که منتشر شده، نوشته اند شما در سالن نشسته بودید و به خاطر حرف های امام جمعه حاجی آباد قهر کردید
.

؛ باور کنید من در سالن نبودم. از کل مراسم فیلمبرداری شده و هیچ تصویری وجود ندارد که من در سالن باشم. گفتم که من در هتل بودم و منتظر بودم تا با من تماس بگیرند و به سالن بروم. یک روز پیش از آن هم در داراب مراسم مشابهی بود که من کل مراسم را در سالن نبودم و انتهای مراسم روی استیج رفتم
.

پس این ماجرایی که امام جمعه درخواست کرده شما با چادر روی سن بروید و شما قهر کردید، صحت ندارد؟ 
 ، واقعیت ندارد. اصلا چه دلیلی دارد که من بخواهم با چادر جایی بروم؟ من همیشه حجابم را رعایت می کنم و اگر هم نقش چادری در سریال ستایش بازی کردم، به این معنا نیست که هر جایی بروم با چادر باشم
.

چیزی که شما تعریف می کنید با خبری که سایت های محلی منتشر کردند، زمین تا آسمان فرق دارد. اصل ماجرا چه بود؟ 
  من هم دیدم که در این سایت ها چه نوشته اند. جالب اینجاست که سایت های معتبر هم به استناد از آنها همین خبر را نوشتند اما اصل ماجرا چیز دیگری بود. مراسم به علت اختلافات مقامات بلندپایه شهر تا آخرین لحظه مجوز نگرفته بود. آنها امیدوار بوند که مجوز مراسم دقیقه نود صادر شود که انگار صادر نمی شود. برای همین هم مردم که به سالن آمده بودند، متوجه می شوند مراسم کنسل شده و برای همین عصبانی می شوند. آن فیلمی هم که می بینید مردم صندلی ها را می شکنند، بعد از لغو کل مراسم است
.

پس ماجرا هیچ ارتباطی با چادر سر کردن شما ندارد؟ 
  باشید که هیچ ارتباطی ندارد. حالا فرض کنید که این خبر درست بوده و من چادر سرم نکردم؛ در این حالت چرا مردم اینقدر عصبانی شده اند؟ 
 خبر را طوری تنظیم کرده اند که انگار مردم از اینکه روی سن نرفته اید، ناراحت شده اند
.

خبر را خواندم. در متن خبر نوشته اند که من در سالن بودم. اگر مردم من را در سالن دیده اند که دلیلی نداشته اینقدر عصبانی شوند
.

قبول دارید که ماجرا کمی پیچیده است؟ 
 . اصلا برای خود من هم که به آنجا سفر کرده بودم عجیب است که خبرنگاران محلی اینطور نوشته اند
.

خودتان تصور می کنید چرا این خبر را علیه شما تنظیم کرده اند؟ چه نفعی برایشان دارد؟ 
  بعد از اینکه مراسم کنسل شده، برای اینکه خودشان را بی گناه نشان دهند، این خبر را به رسانه ها داده اند تا مردم حاجی آباد فکر کنند من مقصر بوده ام در حالی که من هیچ تقصیری ندارم و کل برنامه مجوز نداشته
.

برای خودتان جالب نیست که چرا این شایعات همیشه درباره شما به وجود می آید؟ چند ماه پیش هم در زمان جام جهانی
2014
برزیل شایعه کرده بودند شما با سام درخشانی ازدواج کردید
.

، ما خودمان آنجا نشسته بودیم، وقتی خبر را شنیدیم کلی خندیدیم
.

هیچ وقت نفهمیدید آن شایعه ازدواج شما با سام درخشانی از کجا شروع شد؟ 
 ؛ دنبالش را نگرفتم. (تماشاگران امروز) 

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Hesam - 1994 » شنبه 3 آبان 1393, 12:48 am

khashayar1 نوشته شده:کسی به اصل ماجرا اشاره ای نکرد پس من میکنم

گمونم یه جورایی حق با شما بود تصویر

من خودم هم زود قضاوت کردم تصویر

شرمنده - از همه عذر میخوام

بخصوص تندروی در مورد مسئولان و خانم محمدی - هرچند مسئولان مربوط به قضیه خلاف کردن ولی خب ...

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 31 بار
سپاس‌های دریافتی: 465 بار

پست توسط sabalan1400 » یک شنبه 4 آبان 1393, 8:48 am

بازیگران، بازیکنان، فوتبالیست ها و هنرمندان تنها اقشاری از جامعه ایرانی هستند که رد صف مقدم هنجارشکنی و تقدس زدائی زا جامعه قرار دارند.... بی بندوباری و لا ابالی گری وجه مشترک تمامی افرادی است که ادعای فرهنگ و هنر دارند..

ارسال پست

بازگشت به “فرهنگ هنرهاي نمايشي”