شمر زمانه‌ات را بشناس ........

در اين بخش شهداء و ايثارگران جنگ معرفي و درباره‌ي حماسه دفاع مقدس بحث ميشود

مدیران انجمن: moh-597, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22792 بار
تماس:

شمر زمانه‌ات را بشناس ........

پست توسط Sami 1993 » دو شنبه 5 آبان 1393, 3:31 pm

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
یک سال بعد از اکران سری اول از بیلبوردهای «شمر زمانه‌ات را بشناس» در سطح شهرهای کشور، سری دوم این بیلبوردها به نمایش درآمد.


به گزارش رجانیوز، سال گذشته و در آستانه ماه محرم بود که پوسترهایی با عنوان «شمر زمانه‌ات را بشناس» طراحی و منتشر شد و با استفاده از بیلبوردهای سطح شهر به اکران درآمد. ([لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید])

تصویر

حالا یکسال بعد از آن روزها، سری دوم این پوسترها توسط خانه طراحان انقلاب اسلامی طراحی و منتشر شده است. اکران پوسترهایی با موضوعاتی چون استکبارستیزی، افزایش جمعیت و... با استفاده از ظرفیت بیلبوردهای سطح شهر، اتفاقی بوده است که در طی یکسال گذشته مورد توجه قرار گرفته و البته حاشیه‌هایی هم به همراه داشته است و همین امر ثابت می‌کند که این فضای رسانه‌ای تا چه حد امکان تاثیرگزاری داشته است و بی‌توجهی به آن چه ظرفیتی را از کف جبهه فرهنگی انقلاب ربوده بود.

با این حال انتشار سری دوم طرح‌های «شمر زمانه‌ات را بشناس» در سطح شهر و بارگزاری همزمان آنها در [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] جهت بهره‌برداری و انتشار توسط عموم مردم در هیئات و...، اقدامی مبارک است که می‌توان بصیرت عاشورایی عاشقان اباعبدالله علیه السلام را افزایش دهد.این طرح‌ها در ادامه مشاهده می‌کنید.

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

ارسال پست

بازگشت به “حماسه دفاع مقدس”