مشکل

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

مشکل

پست توسط ROZ @ » دو شنبه 19 آبان 1393, 1:56 pm

سلام حدود دو ماهه گوشی هواوی 511 گرفتم. از همون روزای اول پیامی می اومد که میگفت فلان برنامه متوقف شده و بالا نمیومد مجبورم بعضی از برنامه ها مثل وایبر رو هروز نصب کنم. چند بار هم گوشی کلا قفل کرده ممجبورم خاموش کنم یا باتری رو بکشم تا روشن بشه یا مثلا ساعت جلو نمیره وایفا خاموش نمیشه که باید حتما خاموش کنم. جدیدا هم خودش خاموش روشن میشه چندتا برنامه رو حذف میکنم تا گوشی روشن بمونه! تا حالا واسه تعمیرش اقدام نکردم. زیاد هم به گوشی وارد نیستم نمیدونم مشکل از چیه یعنی ویروسی شده؟ چیکار کنم؟ از راهنماییتون ممنون

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70848 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: مشکل

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 2 آذر 1393, 3:42 pm

@ ,
حافظه‌ي نصب برنامه براي اين گوشي محدود هست و شما بايد گوشي رو روت و با استفاده از برنامه Link2sd مشكل رو حل كنيد و يا اينكه برنامه‌هاي محدودي رو نصب كنيد، همچنين نصب برنامه Clean Master هم احتمالا كمك زيادي به شما خواهد كرد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

Re: مشکل

پست توسط ROZ @ » دو شنبه 10 آذر 1393, 12:16 pm

lممنونم از راهنماییتون

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”