در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مشکل

مديران انجمن: SMH, شوراي نظارت

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 19 آبان 1393 13:40

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل

توسط ROZ @ » دوشنبه 19 آبان 1393 13:56

سلام حدود دو ماهه گوشی هواوی 511 گرفتم. از همون روزای اول پیامی می اومد که میگفت فلان برنامه متوقف شده و بالا نمیومد مجبورم بعضی از برنامه ها مثل وایبر رو هروز نصب کنم. چند بار هم گوشی کلا قفل کرده ممجبورم خاموش کنم یا باتری رو بکشم تا روشن بشه یا مثلا ساعت جلو نمیره وایفا خاموش نمیشه که باید حتما خاموش کنم. جدیدا هم خودش خاموش روشن میشه چندتا برنامه رو حذف میکنم تا گوشی روشن بمونه! تا حالا واسه تعمیرش اقدام نکردم. زیاد هم به گوشی وارد نیستم نمیدونم مشکل از چیه یعنی ویروسی شده؟ چیکار کنم؟ از راهنماییتون ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 2 آذر 1393 15:42

ROZ @,  
حافظه‌ي نصب برنامه براي اين گوشي محدود هست و شما بايد گوشي رو روت و با استفاده از برنامه Link2sd مشكل رو حل كنيد و يا اينكه برنامه‌هاي محدودي رو نصب كنيد، همچنين نصب برنامه Clean Master هم احتمالا كمك زيادي به شما خواهد كرد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 19 آبان 1393 13:40

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: مشکل

توسط ROZ @ » دوشنبه 10 آذر 1393 12:16

lممنونم از راهنماییتون

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است