خطرات زدن رگ دست

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 1423 بار
سپاس‌های دریافتی: 653 بار

خطرات زدن رگ دست

پست توسط Bystander » جمعه 30 آبان 1393, 8:49 am

خطرات زدن رگ دست

زدن رگ دست خطرات غیر قابل جبرانی را برای افراد به همراه دارد، زدن رگ های مچ دست به آن آسانی که افراد می پندارند نیست چون رگ های دست، بسیار پایین تر آن چیزی که پنداشته میشود است
قبل از رگ های آبی رنگ، این تاندون ها هستند که قرار دارند که بصورت دو تایی در کنار یکدیگر کشیده شده اند که حالت سفت و غضروف مانند دارند و مانند دو طناب در کنار یکدیگر قرا گرفته اند. پس طبیعتا بعد از تاندون ها است که رگ های آبی رنگ قرار دارند و برای رسیدن به این رگها اول باید تاندون ها بریده و قطع گردند تا فرد به رگها دسترسی پیدا کند و از آنجایی که تاندون ها وظیفه حرکتی انگشتان و باز و بسته شدن دست ها را بر عهده دارند در صورت آسیب و یا قطع تاندون ها، حرکت دست و انگشتان نیز از بین خواهد رفت.

همچنین مسمومیت های دارویی نیز خطرات خود را داشته و باعث آسیب های غیر قابل جبران و بازگشت به اعضای داخلی بدن همانند کبد، کلیه ها، سیستم گوارشی، مغز و دیگر اعضای داخلی میگردند.

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 201 بار
سپاس‌های دریافتی: 617 بار

Re: خطرات زدن رگ دست

پست توسط Arash27 » شنبه 1 آذر 1393, 7:58 pm

فکر میکنم کسی از این کارا میکنه که قصد خودکشی داشته باشه. تا اونجا که اطلاع دارم چنین افرادی "به بعد از خودکشی چی میشه" فکر نمیکنن.

Captain II
Captain II
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8624 بار

پست توسط A3eman » شنبه 1 آذر 1393, 11:39 pm

رگ زدن هم شد خودکشی؟؟؟ :shock: :shock:
خودکشی باید یه دفعه ای باشه که نه دردی حس کنی و نه خون خودتو ببینی.....مثل تیر توی سر :grin: :grin:

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » یک شنبه 2 آذر 1393, 5:57 pm

سلام به دوستان عزیز

فکر میکنم کسی از این کارا میکنه که قصد خودکشی داشته باشه. تا اونجا که اطلاع دارم چنین افرادی "به بعد از خودکشی چی میشه" فکر نمیکنن.

گاهی افراد تحت فشار شدید، برای جلب توجه اقدام به خودکشی نمایشی می کنند که این مورد بیشتر در خانم ها روی می دهد و اغلب هم با خوردن قرص!
گاهی افراد اقدام به خودکشی نمایشی می کنند با این تصور که مثلاً وقتی رگ خودش را زد، فوراً اطرافیانش او را به بیمارستان منتقل می کنند و دوباره هم حالش خوب می شود و هم این که از این به بعد بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. ولی متأسفانه فرد در بیمارستان و پس از به هوش آمدن متوجه می شود همه چیز مطابق میلش پیش نرفته و دچار نقص عضو یا اختلال های دیگری شده.

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

New Member

پست توسط Mahdi1999 » شنبه 7 مرداد 1396, 9:02 pm

Arash27 نوشته شده:فکر میکنم کسی از این کارا میکنه که قصد خودکشی داشته باشه. تا اونجا که اطلاع دارم چنین افرادی "به بعد از خودکشی چی میشه" فکر نمیکنن.

آقایی که میگی به عاقبتش فکر نمیکنه لطفا یکم درباره حرفایی که میزنی فکر کن عزیزم کسی که این کارو میکنه نه چیزی برای از دست دادن داره نه دلیلی برای زنه موندن از عاقبتشم نمیترسه اگرم بترسه حتما میگه باز از اینجا بهتره پس اینجوری با کسی که اینکارو میکنه رفتار نکن تو عمرا حال کسیو که خودکشی میکنه درک کنی حقی هم نداری نسبت به کسی که این کارو میکنه قضاوتی کنی پس لطفا دیگه این حرفو نزن...ممنون.

New Member

پست توسط sawnaz » شنبه 6 مرداد 1397, 1:24 pm

Mahdi1999 نوشته شده:
شنبه 7 مرداد 1396, 9:02 pm
Arash27 نوشته شده:فکر میکنم کسی از این کارا میکنه که قصد خودکشی داشته باشه. تا اونجا که اطلاع دارم چنین افرادی "به بعد از خودکشی چی میشه" فکر نمیکنن.
آقایی که میگی به عاقبتش فکر نمیکنه لطفا یکم درباره حرفایی که میزنی فکر کن عزیزم کسی که این کارو میکنه نه چیزی برای از دست دادن داره نه دلیلی برای زنه موندن از عاقبتشم نمیترسه اگرم بترسه حتما میگه باز از اینجا بهتره پس اینجوری با کسی که اینکارو میکنه رفتار نکن تو عمرا حال کسیو که خودکشی میکنه درک کنی حقی هم نداری نسبت به کسی که این کارو میکنه قضاوتی کنی پس لطفا دیگه این حرفو نزن...ممنون. 
دقیقا قضاوت بیجا و ادعا ی پررنگ بدون داشتن هیچ اطلاعات و درکی همیشه همین بوده

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”