در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 11 آبان 1393 10:23

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

نسخه اندروید بالاتر از 4.1.1

توسط ahmad0935 » سه شنبه 4 آذر 1393 00:18

سلام خدمت دوستان زحمت کش انجمن

من با جست و جویی که تو انجمن و دیگر سایت ها کردم نسخه اندروید جدیدتری از نسخه (4.1.1)خود جی3 پیدا نکردم . من از نسخه اندروید و پوسته ساده اون خسته شدم .
می خواستم ببینم نسخه جدیدتری وجود داره برای جی3 ؟؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید.(من فریمور 2.6.6 تو انجمنو رو گوشیم نصب کردم)

از دوستان کمال تشکر رو دارم که دارن برای بقیه وقت میزارن و مشکلاتشونو حل می کنند.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: نسخه اندروید بالاتر از 4.1.1

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 10 آذر 1393 13:30

ahmad0935,  
با توجه به اينكه نسخه‌ي بالاتر آندرويد نياز به كرنل بالاتر دار و براي كرنل بالاتر هم نياز به در دسترس بودن سورس كرنل جديد و قديمي هست تا اصلاح، اذغام و مجددا كامپايل شوند، اين امكان وجود نداره، ممكنه بشه كرنل گوشي ديگه‌اي رو در صورت شباهت خيلي زياد به هم استفاده كرد، اما معمولا با مشكلاتي در زمينه‌ي سنسورها و چيپ‌هاي مختلف مواجه ميشه، در نتيجه تنها پورت موفق احتمالي 4.1.2 هست كه فرق چنداني با 4.1.1 نداره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند