ادعای منابع آمریکایی: پس فردا، حمله اتمی به ایران! طنز بزرگ روز

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 495
تاریخ عضویت: یک شنبه 25 تیر 1385, 7:49 pm
محل اقامت: tabriz.khiabane shamse tabrizi
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 96 بار
تماس:

ادعای منابع آمریکایی: پس فردا، حمله اتمی به ایران! طنز بزرگ روز

پست توسط padshah » یک شنبه 14 آبان 1385, 1:38 pm

منابع امنیتی و اطلاعاتی کاخ سفید اعلام کردند تاریخ 7 نوامبر برابر با 16 آبان ماه (پس فردا) برای حمله اتمی به ایران مناسب ترین زمان ممکن به منظور ضربه زدن به نیروگاه های اتمی کشورمان است.

به گزارش عصرایران (asriran.com)، سایت آمریکایی "ضد جنگ" در این رابطه نوشت: منابع اطلاعاتی کاخ سفید با همکاری پنتاگون و سیا برنامه حمله اتمی به ایران را ریخته اند و برای آغاز این حمله، موشک های اتمی دوربرد و جنگنده های مدرن آمریکا برای انهدام نیروگاه های اتمی ایران در اقیانوس هند مستقر شده اند.

"جفری اشتاین برگ" نویسنده مقاله مذکور در وب سایت "ضدجنگ" افزود: جنگ 34 روزه لبنان و اسراییل درس خوبی برای آمریکا بود تا با در نظر گرفتن جوانب کار، برنامه حمله به ایران را سروسامان بخشد.

وی خاطرنشان کرد: مقامات آمریکایی معتقدند که در جریان جنگ لبنان و اسراییل، ایران کمک شایان توجهی به نیروهای سید حسن نصرالله کرده است و نتیجه ای که می توان از این امر گرفت آن است که توان نظامی ایران فوق العاده است و نمی توان با حملات عادی این کشور را از پای درآورد.

اشتاین برگ طراحان حمله اتمی به ایران را دیک چنی، دونالد رامسفلد، کاندولیزا رایس و جورج بوش معرفی کرد و ادامه داد: این چهار نفر تصمیم گرفته اند تا با حمایت مالی لابی های صهیونیستی جنگ اتمی آغاز کنند و تنها هدفشان آن است که ایران همچون لبنان باران موشک برای اسراییل نازل نکند و غائله هر چه سریع تر خاتمه پیدا کند.

نیروهای امنیتی آمریکا اعلام کرده اند: تدابیر شدید امنیتی حوالی نیروگاه های اتمی ایران وجود دارد و قابلیت مقابله با حمله نظامی معمولی برای آنها موجود است به همین دلیل تنها راه موفقیت، شلیک چند موشک با کلاهک هسته ای به این نیروگاه هاست و بعد از آن به طور حتم دیگر نفسی برای پاسخگویی ایران باقی نخواهد ماند.

"کلنل گاردینر" یکی از استراتژیست های آمریکا گفت: ایران باید به سه دلیل به صورت غیرمترقبه مورد حمله نظامی و ترجیحا اتمی واقع شود و این دلایل عبارتند از:

1) ادامه یافتن برنامه اتمی ایران

2) حمایت از تروریسم

3) تلاش ایران برای حذف اسراییل از روی نقشه جغرافیایی.

این نظامی آمریکایی که سمت مشاوره دونالد رامسفلد وزیر دفاع آمریکا را نیز دارد، افزود:
نومحافظه کاران به رهبری بوش برای حمله به ایران منتظر تصویب لایحه حمله به ایران از سوی کنگره نخواهند ماند زیرا این سنگر طبق بررسی هایی که شده است به دموکرات ها خواهد رسید.

در همین راستا، برخی سناتورهای جمهوری خواه آمریکا به بوش هشدار داده اند که حمله اتمی و حتی نظامی به ایران عواقب خوبی برای دنیا در بر نخواهد داشت.

"ویل گیل چرست" عضو جمهوری خواه کنگره آمریکا از بوش خواست تا با مذاکره رودررو با ایران، به سوء تفاهم 25 ساله خاتمه دهد زیرا آمریکا در طول این مدت تنش بیشتری ایجاد کرده است.

وی افزود: فشارهای سیاسی و اقتصادی ما نه تنها زمینه منزوی شدن ایران را فراهم نیاورده است بلکه این کشور را تا خودکفایی نظامی و اقتصادی نیز پیش برده است و نتیجه آن که دیگر هیچ میلی به مذاکره با آمریکا از خود نشان نمی دهد.

"پل کریگ روبرتز" روزنامه نگار منتقد نومحافظه کاران آمریکا با انعکاس برنامه اتمی آمریکا به ایران در سایت اینترنتی "ضد جنگ" نوشت: تنها راه موجود برای آمریکا به منظور استیلای خاورمیانه، حمله اتمی به ایران است و اگر بخواهند حمله نظامی داشته باشند، باید مثل کودکان که قصد مزاحمت دارند و زنگ خانه ای را فشار می دهند و فرار می کنند، همین برنامه احمقانه اتمی را دنبال کنند.

روبرتز افزود: انداختن چند بمب اتمی و فرار از مهلکه به ظاهر کار سختی نیست اما در حال حاضر غرور کاذب نومحافظه کاران لکه دار شده است زیرا در افغانستان و عراق شکست خورده اند و در حالی که برای تداوم حضور در این دو کشور به نیروی نظامی بیشتری نیاز دارند و هیچکس حاضر به شرکت در جنگ نیست.

این تحلیلگر آمریکایی تاکید کرد: آمریکا به افغانستان حمله کرد و بعد از غارت این کشور، آنرا به نیروهای ناتو سپرد اما اتحادیه اروپا دلیلی برای حمایت از برنامه آمریکا در این کشور نمی بیند زیرا نیروهایش بدون دستیابی به هدف خاصی کشته می شوند و هیچ منافع مالی هم برای آنها وجود ندارد.

پرویز مشرف رییس جمهور پاکستان نیز چندی قبل در مصاحبه با شبکه CBS آمریکا فاش کرد که ریچارد آرمیتاژ دستیار کاندولیزا رایس وزیر امور خارجه آمریکا به او هشدار داده یا باید این کشور را همراهی کند یا اینکه برای بمباران پاکستان آماده شود.

مشرف گفت: آرمیتاژ ما را تهدید کرد که در صورت عدم موفقیت با پیوستن به ارتش آمریکا، ما را به دوران "نوسنگی" و "غارنشینی" باز می گردانند.

پل کریگ روبرتز خاطرنشان کرد: آمریکا و انگلیس در افغانستان و عراق شکست بدی خورده اند و اسراییل نیز مقابل حزب الله لبنان به زانو درآمده است. طالبان نیز دوباره اختیار برخی استان های افغانستان را در اختیار گرفته اند و امیدی به پیروزی نیروهای غربی در آنجا وجود ندارد.

در گزارش روبرتز آمده است: آمریکا بیش از مبارزه با ارتش قدرتمند نازی آلمان، وقت صرف عراق کرده و هیچ گونه پیروزی کسب نکرده است و با طرح حمله اتمی به ایران می خواهد به دنیای اسلام ثابت کند که مقاومت آمریکا هیچ فایده ای ندارد و با استقرار دیپلماسی ترس، حرف های نامعقول خود را به کرسی بنشاند.

"جورج هیرش" پروفسور روابی بین الملل دانشگاه کالیفرنیا معتقد است که حمله اتمی به ایران قانون اساسی منع تولید تسلیحات هسته ای را خواهد شکست و کشورهایی نظیر چین، روسیه و ژاپن محیط را برای خود امن نخواهند دید و متعاقبا چرخه تولید تسلیحات اتمی دنیا بار دیگر حرکت خواهد کرد.

وی در سایت ضد جنگ نوشت: بوش خوب می داند که برای حمله اتمی به ایران با مخالفت شدید روسیه، چین و اروپا رو به رو خواهد شد اما اعصاب نومحافظه کاران به هم ریخته و ممکن است در این دوران بحرانی، تهدید حمله اتمی خود را در تاریخ 7 نوامبر عملی کنند.

دونالد رامسفلد نیز که این روزها از سوی رسانه های جهان تحت فشار قرار گرفته به سایت ضد جنگ نوشت: باید از بمب های اتمی علیه ایران استفاده کنیم تا تاسیسات اتمی زیرزمینی این کشور ویران شود، زیرا تنها به این وسیله است که مسلمانان جهان می فهمند که مقابل استیلای ما نومحافظه کاران آمریکا چاره ای جز تعظیم ندارند.

رامسفلد افزود: زمانی که ناغافل به ایران حمله اتمی کنیم، اسراییل نیز نیش خود را به سوریه و ایران فرو خواهد کرد.

دیوید هورو ویتز نویسنده تندروی صهیونیست نیز در همین سایت نوشت: اسراییل قادر است به تنهایی بار مبارزه با ایران و سوریه را به جای تمام دنیا بر دوش بکشد اما حضور و همیاری آمریکا و انگلیس نیز در این میان می تواند به نتیجه بخش بودن این امر کمک بیشتری کند.

گفتنی است جنگ افغانستان و عراق روزانه 300 میلیون دلار برای آمریکا هزینه دارد.


كفتاران بي صفت بياييد كه ما منتظريم
کد نمایش پرچم کوچک:
تصویر

کد نمایش پرچم و عکس کوچک دکتر:
تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1790
تاریخ عضویت: یک شنبه 6 فروردین 1385, 3:49 pm
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 256 بار

پست توسط Saeid12345 » یک شنبه 14 آبان 1385, 2:10 pm

اين گوساله ها فکر ميکنند هر کاري خواستند ميتونند بکنند و بعدا هم هيچ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 :::P

Colonel II
Colonel II
پست: 1065
تاریخ عضویت: یک شنبه 28 اسفند 1384, 2:04 pm
محل اقامت: زیر آسمون خدا
سپاس‌های دریافتی: 402 بار
تماس:

پست توسط آرمان » یک شنبه 14 آبان 1385, 2:24 pm

padshah, اين حرف ها بيشتر براي گذاشتن دم کوزه مناسب هست. واقعاً به نظر من حمله آمريکا به
ايران خيال خامي بيش نيست. :-?

Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 301
تاریخ عضویت: سه شنبه 14 شهریور 1385, 7:00 am
سپاس‌های ارسالی: 60 بار
سپاس‌های دریافتی: 44 بار

پست توسط bmyazdani » یک شنبه 14 آبان 1385, 2:30 pm

فقط یه تهدید تو خالی اگه واقعیت داشته باشه :-)

New Member
پست: 13
تاریخ عضویت: یک شنبه 7 آبان 1385, 2:39 pm

پست توسط cvt » یک شنبه 14 آبان 1385, 3:06 pm

جنگ اولين بدبختي اون صدمه به مردم ايران مي باشد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 234
تاریخ عضویت: سه شنبه 21 شهریور 1385, 1:18 am
محل اقامت: کرج
سپاس‌های ارسالی: 45 بار
سپاس‌های دریافتی: 112 بار
تماس:

پست توسط R@mtin » یک شنبه 14 آبان 1385, 3:25 pm

اگه مي خواستن 16 آبان حمله کنند که از چند روز قبلش اعلام نمي کردند عزيز من :::P ... همين جار زدنشون يعني حمله اي در کار نيست :grin:
اینان برای عشق ورزیدن به خدای خود راهی جز به صلیب کشیدن انسان نمی شناسند...
(فریدریش نیچه)

Major
Major
نمایه کاربر
پست: 841
تاریخ عضویت: دو شنبه 6 شهریور 1385, 5:55 pm
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

پست توسط SORENA » یک شنبه 14 آبان 1385, 3:26 pm

cvt نوشته شده:جنگ اولين بدبختي اون صدمه به مردم ايران مي باشد


بهتره اینو به اون گوساله های آمریکایی بگی !! البته این چیزا برای اونا مهم نیست , کشوری که روی سربازهای خودش آزمایش اتمی میکنه تکلیفش با بقیه ملتها مشخص هست :-o

در هر صورت اونا میدونن اگه چنین حمله ای به ایران بکنن قبل از همه اسرائیل نابود میشه...... فوقش این هست که اونا تمام کشور مارو با موشکهای اتمی بزنن , ما هم بیکار نمیشینیم و به اون مافیای روسی یکی دو میلیارد دلار میدیم تا چندتا از اون کلاهک های هسته ای روس تو خاک اسرائیل منفجر بشه (البته این در صورتی هست که ما هیچ چیزی به جز پول نداشته باشیم که اینطور نیست , من میخواستم بگم که آخر آخرش ممکنه چی بشه! :دی )
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member
پست: 13
تاریخ عضویت: یک شنبه 7 آبان 1385, 2:39 pm

پست توسط cvt » یک شنبه 14 آبان 1385, 3:42 pm

قبل از حمله به عراق قبلش چند روز به صدام پيشنهاد دادن برو با خانواده توي قطر پناهنده شو بعدش آمريکا حمله نمود

Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
پست: 361
تاریخ عضویت: جمعه 22 اردیبهشت 1385, 1:15 am
سپاس‌های دریافتی: 31 بار

پست توسط mostafaa » یک شنبه 14 آبان 1385, 4:17 pm

بهتون قول میدم تموم شخصیتهای مضخرفی که توی متن بالا ازشون اسم برده شده یهودی هستند !

اینها عرعر که میکنن هویتشون براحتی قابل تشخیصه ...

توروخدا یه بار جوکای بالا رو بخونید . همش و همش در سایت آمریکائیه ضد جنگ !!!!!!!!!!!!!!! بدبختا یه عمر با دروغ گفتن سر دنیا شیره مالیدن و هرسوءاستفاده ای خواستن کردن حتی این جور دروغ گفتن رو اینها به انگلیسیها و آمریکائیها یاد دادند تا خودشون رو در نظر دیگر ملتها و دشمنانشون دست نیافتنی جلوه بدن ...

اما به نظرم دستشون تا حدودی برای ملتهای دنیا رو شده ...
استحمار یک ملت , بهترین راه برای استعمار آنهاست ...

Junior Poster
Junior Poster
پست: 113
تاریخ عضویت: جمعه 14 مهر 1385, 5:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

پست توسط dj_mesmol » یک شنبه 14 آبان 1385, 6:09 pm

آيا امكان اين حركت از سوي آمريكا هست

Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهار شنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1472 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 » یک شنبه 14 آبان 1385, 6:18 pm

دوستان از الفاظ بهتري براي بحث استفاده کنيد و لو اينکه مربوط به دشمنان باشد :-o
لطفا رعايت فرماييد.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15674
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 14 آبان 1385, 6:21 pm

dj_mesmol امکان هر چيزي هست و از دشمن غافل بودن هم اشتباه محض هست،
اما از نظر عقلاني مطقا خير، چنين حرکتي توسط عقل سليم و حتي ناقص سردمداران آمريکا هم به نظر غير ممکن مي‌رسه :shock:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”