در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

no avatar
8

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 27 خرداد 1386 13:24

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط M.A.rahimi » يکشنبه 27 خرداد 1386 14:59

سلام
اگر اهل شتاب نيستيد  روآ بد نيست(براي پيره مردها خوبه) .
سيلو ماشين خوبيه اما خرجش به در آمد کارمندي نميخوره بورس بازار 405 و پرايد را هم نداره.
اگر ظاهر سمند را مي پسنديد از اين سه گزينه انتخاب برتر شما خواهد بود. فقط سمند دست دوم افت قيمتش به نسبت 405 زيادتره.

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

يکشنبه 27 خرداد 1386 13:24

توسط M.A.rahimi » يکشنبه 27 خرداد 1386 15:09

سلام .
روآ مال پيره مردهاست که اهل شتاب نيستند. و ماشين اصل و نسب داري نيست و ميشه گفت من درآورديه.
سيلو تميزش بد گير مياد و بورس بازار هم نيست و قطعاتش هم گران است.
اگر ظاهر سمند  را بپسندي ماشين خوبيه و از دو مورد فوق بهتره.

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 شهریور 1388 22:17

Re:

توسط BLOODER » سه شنبه 24 شهریور 1388 22:41

علیرضا جان ممنونم از توضیحاتت
منم با نظرت موافقم
اولا سمند در سرعت 405 و پرشیای معمولی رو میگیره. دوما ایمنی بسیار بالاتری داره.سوما در سرپیچها تعادل بیشتری داره .چهارما امکانات جانبی بسیاری دارد  از جمله دزدگیر فابریک، سیستم کامپیوتری آنتن برقی ،چراغ آرایش سرنشین در شب ،ستونهای فوق العاده محکم،چراغهای سقفی با قابلیت مکث در خاموش شدن،کنسول وسط به همراه جافندکی اضافه جهت شارژ،شیشه های عقب برقی،چراغ هالوژن در سپر جلو،چراغ های مه شکن عقب و چیزهای زیاد دیگری که در بحث نمی گنجد.پنجما قیمت کمتری نسبت به رقبای پژوی خودارد.ششما دید طرفین در سمند بیشتر است برخلاف اظهارات.
درجائی خواندم که سمند و پرشیا و زانتیا را با هم به طور عملی مقایسه کردنند.شتاب اولیه در رسیدن به سرعت صد کیلومتر سمند11.9 و پرشیا11.5 و زانتیا 10.5 است و این شتاب پرشیا فقط به خاطر وزن کمترش و موتور قویتر 16 سوپاپ میباشد.و تفاوت سمند و پرشیا حتی قابل فکرکردن نیست0.4 ثانیه و این مقایسه بارها تکرار شده است و سمند در سر پیچها تعادل بیشتری نسبت به رقبای خود داشته است حتی زانتیا .در ضمن دید خیلی بهتری نسبت به زانتیا داشته است. و فقط در زیبایی جلوی رقبای خود حرفی برای گفتن نداشته.همین
درضمن من خودم با سمند با سرعت 195 کیلومتر رانندگی کردم و هنوز هم جاداشت ولی جاده نا مناسب بود و من هم از ادامه صرف نظر کردم.اینو جدی گفتم حتی دوستان به سرعتهای بالاتری در جاده های  دیگر دست یافته اند.در سرعت بال مثل یه کشتی رو زمین چسبیده بود .حقیقتا سمند در بین رقبای خود سرتر میباشد.سیلو اصلا قابل مقایسه نیست با سمند اصلا در حد سمند نیست . من در سر بالائی که با پراید بدون کولر فقط با دنده چهار اونم با حداکثر سرعت 100 کیلومتر نتونسته بودم برم با سمند با کولر و با دنده 5 و با سرعت 160کیلومتر در ساعت رفتم جدا خودم هز کردم چون پرشیا و 405 جون میکندن .من با 405 تا حالا بیشترین سرعتی که رفتم 180 کیلومتر بوده اونم احساس کردم که روی هوا هستم.منون از تحملتون

قبلي