در این بخش می‌توانید در رابطه با شبكه، امنيت و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Member

no avatar
12

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 آبان 1391 19:58

آرشيو سپاس: 28 مرتبه در 7 پست

سوال: قطع شدن وایرلس لپ تاپ و کارکردن وایرلس در حالت خاموشی

توسط qurbanimohammad » يکشنبه 30 آذر 1393 23:07

وایرلس لپ تاپم موقع کار با اینترنت مدام قطع می شد و من وصلش می کردم باز قطع می شد. مشکل از کجاست؟ ما دو نفر از یک مودم استفاده می کنیم که لپ تاپ اونم همیشه لپ تاپ من به عنوان سیستم شناسایی یا شبکه نشان می ده که مدیا پلیر لپ تاپ اونم روی تپ تاپم می آد آیا مشکل از این بخش می تونه باشه؟ ضمنا من کارکرد وایرلس سیستم را ریست می کنم بعد سیستم را خاموش می کنم و از برق می کشم وقتی روشن می کنم بازم وایرلس سیستم چند مگ کار کرده حتی تا هشتصد مگ آخه چطور می شه ؟!

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6358

تشکر کرده: 1652 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

Re: سوال: قطع شدن وایرلس لپ تاپ و کارکردن وایرلس در حالت خام

توسط sinaset » دوشنبه 1 دی 1393 08:35

سلام بر شما
---
اگر میشه توضیحات بیشتری بدید.
مدل مودمتون رو بفرمایید و این رو هم بفرمایید که به چه طریق به مودم وصل هستید ؟
تا بحال درایور وایرلس لپ تاپتون رو حذف و نصب کردید ببینید مشکل حل میشه؟!
ایا برای مودم خودتون پسورد گذاشتید؟؟( در صورتی که گذاشتید،نوع پروتکل امنیتی رو هم ذکر کنید)
باتشکر. :razz:
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط qurbanimohammad » دوشنبه 1 دی 1393 22:13

سلام  
اینقدر که گفتید را نمی دونم فقط می دونم یک مودم هست که مخابرات داده رمز هم داره من برای ورود رمز می دهم ضمنا با وای فای لپ تاپ وصل می شم که اتصال وای فای من به مودم قطع می شد به طور مدام ولی مودم مشکل نداشت روشن بوذ درایور را هم تازه به روز کردم اما در مورد کارکرد وایرلس بایذ بگم که من روی تنظیمات لپ تاپ یه گزینه روشن کردم که کارکرد وای فای من از مودمی که بهش وصل می شم را نشان می دهد که این کارکرد را می گم که موقع خاموشی بالا می رود یه سری اطلاعات که وای فای من نشان می دهد protocol  802.11n و security type  wap2-personal و manufacturer  broadcom یک سری ip هم دارد اگه اطلاعات ناکافی دادم عدز می خواهم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6358

تاريخ عضويت

توسط sinaset » سه شنبه 2 دی 1393 09:31

سلام بر شما
خواهش میکنم .. :razz:
----
ببینید، ما یک پسورد برای ورود به اینترنت داریم (که این رو از شرکت ارائه دهند اینترنت دریافت میکنم)، و یک پسورد هم برای امنیت وای فای مودم ... (که این رو از طریق خودم مودم تنظیم میکنم و دلخواه میباشد )
پسورد امنیت وای فای،زمانی که می خواید از طریق وای فای به مودم وصل بشید،از شما خواسته میشود .. (منظورم این پسورد بود)
--
برای اینکه متوجه بشید که اشکال کار دقیقا کجاست .... ابتدا یک بار درایور وایرلیس رو کامل حذف کنید و سیستم رو ریستارت کنید،سپس از دوباره نرم فزار رو نصب کنید و سیستم رو ریستارت کنید .. و نهایت تست کنید .
اگر نتیجه همچنان منفی بود، با یک لپ تاپ دیگه تست کنید،ببینید بازهم این مشکل وجود دارد ...
در نهایت اگر باز هم مشکل وجود داشت،از طریق کابل شبکه (که معمولا همراه مودم است) به لپ تاپ وصل بشید،ببینید بازهم ان مشکل وجود دارد یا که خیر ..
نتیجه رو اعلام کنید .
باتشکر. :razz:

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط qurbanimohammad » پنج شنبه 3 تیر 1395 02:24

من برای اتصال به اینترنت یا باید برم بالا مودم رو خاموش روشن کنم یا برنامه تلگرام رو باید بازش کنم تا لب تابم به اینترنت وصل بشه خودم هم نمی دونم چرا؟ تازه جالبه که وقتی من وصل هستم به اینترنت اگه کس دیگه ای به اینترنت وصل بشه ارتباط من قطع می شه خلاصه نفهمیدم چرا !مودم از نوع هوآوی هستش

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط qurbanimohammad » پنج شنبه 3 تیر 1395 02:33

من درایور رو از نو نصب کردم مشکل هنوز هست البته فعلا مشکلم رو با برنامه تلگرام حل کردم اما برام واقعا جالبه سیم برای تست باسیم نداشتم به لب تاب دیگه هم دسترسی ندارم فعلا البته شاید چند هفته بعد دسترسی پیدا کنم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6358

تاريخ عضويت

توسط sinaset » پنج شنبه 3 تیر 1395 06:53

سلام بر شما

البته این تاپیک،خیلی قدیمی می باشد.کاربر محترم،شما هنوز مشکلاتان برطرف نشده است؟!

آیا با تعویض ویندوز نیز،این مشکل هنوز وجود دارد؟! در حال حاضر چه ویندوزی نصب کرده اید؟

باتشکر.

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط qurbanimohammad » پنج شنبه 3 تیر 1395 12:51

سلام به شما یزرگوار
مشکل که حل نشد ولی خوب کمتر شد و همانطور که گفتم با مشکل کنار اومدم من ویندوز هفت و هشت و یک و ده رو تست کردم حل نشد الان هم ویندوز ده نصب کردم چند ماه قبل هم هفت نصب کرده بودم دیگه دنبال حل مشکل نیستم صرفا برای اطلاع رسانی از مشکلات جالب بنده و راهکار کنار اومدن با این مشکلات بود که بعد از نزدیک یک سال این تاپیک رو آوردم بالا از زحمات شما کمال تشکر رو دارم ممنونم از شما

sinaset از این پست سپاسگزاري کرده است