در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
1220

تشکر کرده: 923 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

نظر شما چیست ایا احتمال اول شدن طرح هست؟

توسط shafagh 2 » سه شنبه 9 دی 1393 19:38

چند مدت قبل شهرداری یکی از مناطق برای سه تقاطع یا بعبارتی فلکه مسابقه ای برای ساخت نماد سه بعدی برقرار کرد که من هم برای یکی از گذرگاه ها یک المان حجمی ساختم. نام ان محلی که یکی از نمادهای انتخاب شده برای انجا ساخته می شود از قدیم " قبله" بوده که در جهت جنوب شهر قرار دارد و ان نماد بایست با نام محل مناسبت داشته باشد. من این نماد را ساختم و اصل فایل اتوکد ان و تعدادی عکس و نقشه و توضیحات را روی سی دی کپی کرده و بهمراه توضیحات کتبی بر طبق دستور خود شهرداری محترم منطقه در پاکت سربسته قرار داده و تحویل دادم که گفتند احتمالا تا یک الی دوهفته دیگر طرح برگزیده اعلان خواهد شد. حالا نمی دانم ایا طرح من قبول خواهد شد یا خیر ولی خواستم بپرسم ایا این طرح با کلمه قبله که در حقیقت نام محلی است که در جهت قبله شهر قرار دارد مناسبت دارد یا خیر و ایا احتمال قبول شدن ان هست یا نه

9 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major II

Major II

نماد کاربر
168

تشکر کرده: 1994 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 24 بهمن 1387 15:42

تهران

آرشيو سپاس: 150 مرتبه در 60 پست

Re: نظر شما چیست ایا احتمال اول شدن طرح هست؟

توسط khashayar1 » سه شنبه 9 دی 1393 21:50

خوبه شاید حتی اگه نام قبله را بجای الله اکبر روی آن مینوشتی هم بد نبود

روی سطح صاف روی زمین شاید یک طرح ساده جا نماز هم میتونه باشه

به هر حال معماری شهری تخصصی هست که من ندارم اینها تنها به نظر من

به عنوان یک فرد غیر متخصص رسید
فردوسی

ندانی که ایران نشست منست***جهان سر به سر زیر دست منست

امام خمینی

شما حالا بايد از اول شروع كنيد و قصدتان بر اين باشد كه خودتان مستقل در همه چيز باشيد، در صنعت مستقل باشيد؛
وقتي بنا را بر اين گذاشتيد مي توانيد كه كشور خودتان را نجات بدهيد و كشور خودتان را مستقل كنيد.
از ورود كالاھای مصرف ساز و خانه برانداز جلوگيري نمايند و به آنچه دارند بسازند (قناعت کنند) تا خود ھمه چيز بسازند.
مادامي كه بخواهيم مستقل باشيم و زير بار وابستگي نرويم، بايد تحمل اين مشكلات و قدرت مبارزه با آن را پيدا كنيم.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

no avatar
1220

تشکر کرده: 923 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: نظر شما چیست ایا احتمال اول شدن طرح هست؟

توسط shafagh 2 » چهارشنبه 10 دی 1393 01:28

khashayar1 نوشته است:خوبه شاید حتی اگه نام قبله را بجای الله اکبر روی آن مینوشتی هم بد نبود

روی سطح صاف روی زمین شاید یک طرح ساده جا نماز هم میتونه باشه

به هر حال معماری شهری تخصصی هست که من ندارم اینها تنها به نظر من

به عنوان یک فرد غیر متخصص رسید

با تشکر از اظهار نظر خوب شما من در توضیحات ارائه شده به شهرداری نوشتم که قسمت سکوی سنگی را اساتید فن هنر می توانند با قطعات سنگ یا کاشی رنگی بشکل قالیچه یعنی الگویی از یک جانماز در اورند همچنین گفتم که پایه های ستون تا بالا را اساتید فن کاشیکاری می توانند با کاشی های لاجوردی با ایات قران تزیین نمایند و همچنین گفتم که برای نورپردازی ان در شب می توان در محل نصب این نماد نورافکن هایی قرار داد.
درضمن انچه را بشکل مهر نماز می بینید در اصل خانه کعبه است که البته می توان ان را یاداور مهر هم دانست

7 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند