گوشی خود رابراساس زمان,مکان,مخاطب یا رویداد خاص سایلنت کنید

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22016 بار
تماس:

گوشی خود رابراساس زمان,مکان,مخاطب یا رویداد خاص سایلنت کنید

پست توسط sinaset » جمعه 19 دی 1393, 10:10 am

گوشی خود را براساس زمان ,مکان ,مخاطب یا رویداد خاص سایلنت کنید !!

 تصویر 
Mr. Silent, Auto silent mode نام اپلیکیشن اندرویدی است که به شما جازه میدهد تا گوشی خود را به صورت خودکر سایلنت کنید . شما بازه زمانی یا مکان یا مخاظب یا رویداد خاص را انتخاب میکنید و این اپلیکشن بر اساس انتخاب های شما گوش شما را به صورت خودکار به حالت سایلنت در می اورد.
 تصویر  تصویر 
با اجرای این اپلیکیشن شما صفحه داشبورد را مشاهده خواهید کرد . با انتخاب گزینه Time slot شما بازه زمانی و تاریخی خود برای سایلنت شدن اتوماتیک گوشی را وارد نمایید .

Mr. Silent dashboard Mr. Silent, Auto time slot

این اپلیکیشن می تواند گوشی شما را در یک رویداد خاص به صورت انوماتیک به حالت سایلنت در بیاورد .این رویداد ها را از سرویس google calendar می خواند . برای مثال اگر شما قرار ملاقاتی در این سرویس گوگل ثبت کرده باشید خیالتان راحت است که در این ملاقات گوشی شما بی صدا خواهد بود !

شما همچنین می توانید به این اپلیکیشن بگویید که دستگاه شما را برای یک یا چند مخاطب خاص به حالت بی صدا در بیاورد . با انتخاب گزینه Contacts می توانید مخاطبین موردنظر را انتخاب کنید .
 تصویر  تصویر 
Mr. Silent events Mr. Silent contact

آخرین گزینه موقعیت مکانی میباشد که به شما اجازه میدهد که با انتخاب یک موقعیت مکانی در روی نقشه گوشی شمارا به صورت اتوماتیک به حالت بی صدا در بیاورد .
 تصویر  تصویر  [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  :fenjon. 
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: جمعه 17 بهمن 1393, 11:26 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: گوشی خود رابراساس زمان,مکان,مخاطب یا رویداد خاص سایلنت ک

پست توسط azita30 » شنبه 18 بهمن 1393, 12:50 am

ممنون خیلی به کار اومد

New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: یک شنبه 14 تیر 1394, 2:57 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: گوشی خود رابراساس زمان,مکان,مخاطب یا رویداد خاص سایلنت ک

پست توسط lida1s » یک شنبه 14 تیر 1394, 3:06 pm

جالبه

New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: پنج شنبه 25 تیر 1394, 2:43 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: گوشی خود رابراساس زمان,مکان,مخاطب یا رویداد خاص سایلنت ک

پست توسط yas19 » پنج شنبه 25 تیر 1394, 2:48 pm

خوب است
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]-[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

ارسال پست

بازگشت به “Android App”