در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با فلسفه به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1872

تشکر کرده: 6142 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

[کلیپ] هجمه رسانه های غربی لیه امام زمان(عج)

توسط SMH » دوشنبه 22 دی 1393 19:39

با سلام دوستان عزیز
من امروز توی یکی از شبکه های اجتماعی با پیام جالبی روبرو شدم که نوع و محتواش برام جالب بود که دقیقا متن پیامش رو براتون می نویسم :

توجه
این کلیپ آنقدر نشر بدین تا همه ببینند.
امام.زمان.عج
[url]hn12.asset.aparat.com/aparat-video/7551d1524b282973bed3239f0625c0ed1959854__31339.mp4[/url]
حتما ببینید و نشر بدید .. در پناه حق.
کوچکترین کاری که ازم براومده کپی و نشرشه.

واقعا خیلی برام جالب بود که توی اون محیط همچین چیزی باشه ، خودم که کلیپ رو دانلود کردم دیدم سخنرانی دکتر رائفی پور (اگه اشتباه ننوشته باشم) بود و در مورد دسیسه های که رسانه های غربی برای مخدوش کردن وجهه اسلام و حضرت مهدی (عج) انجام می دن رو توضیح می داد.

خیلی خوشم اومد از این کلیپ و خواستم اون رو با شما دوستان عزیز هم به اشتراک بذارم و اینو بگم که فرهنگ جامعه و اسلام رو ما هستیم که می سازیم و خودمونیم که باید فرهنگ سازی کنیم ....

دوستان حداقل کاری که می تونیم انجام بدیم اینه که این کلیپ رو همه جاهایی که هستیم بازنشر کنیم تا حداقل یک نفر بتونه از راهی که در پیش گرفته برگرده به راه درست.....

در ضمن حجم کلیپ 9 مگابایت هست و کیفیتش هم خوبه نسبت به حجمش ولی بیشتر حرف هاش مهمه تا تصویرش و از همون لینک می تونید بصورت مستقیم دانلود کنید ....

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
11

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آبان 1392 21:28

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: [کلیپ] هجمه رسانه های غربی لیه امام زمان(عج)

توسط mahdemomn » دوشنبه 22 دی 1393 22:35

با سلام  وتشکر التماس دعا .

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

توسط mahdemomn » چهارشنبه 24 دی 1393 15:35

با سلام
علاقه مندان به سخنرانی های  استاد رائفی پور میتوانن به سایت مصاف مراجعه کنن .

http://www.masaf.ir

Captain

Captain

نماد کاربر
1872

تاريخ عضويت

توسط SMH » چهارشنبه 24 دی 1393 19:58

mahdemomn, خیلی ممنون
جالب بود .... :razz:  :razz:
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Major I

Major I

نماد کاربر
95

تشکر کرده: 154 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 11 آذر 1389 13:41

شـــمـــالـــگـان

آرشيو سپاس: 462 مرتبه در 59 پست

توسط demorgan » چهارشنبه 24 دی 1393 20:17

درود جناب mojtaba13721372

البته که بنده اطلاعی در مورد آقای رائفی پور و صحت و سقم اطلاعاتی که ارائه میدهند و همچنین معتبر بودن متد ایشان ندارم ولی تا جایی که میدانم این پست به تالار فلسفه مربوط نمیشود .
هیچ هیچ هیچ ...

Captain

Captain

نماد کاربر
1872

تاريخ عضويت

توسط SMH » چهارشنبه 24 دی 1393 22:51

demorgan,  با سلام
راستش دقیقا نمی دونستم مطلب و کجا بذارم
در صورت صلاح دید می تونید مطلب رو به محل مورد نظرتون انتقال بدید
با تشکر :D  :razz:
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
161

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 16 بهمن 1390 22:48

آرشيو سپاس: 181 مرتبه در 76 پست

توسط fajer » پنج شنبه 25 دی 1393 09:57

وقتی ما خودمون را اصلاح کنیم و درست باشیم  بهترین کار را کردیم و الا از این کلیپ ها اونا راه به  جایی نمیبرند

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

توسط mahdemomn » پنج شنبه 25 دی 1393 16:27

باسلام
من خودم دوسالی هست سخنرانیهای ایشونرو دنبال میکنم سخنرانیهای استاد براساس تحقیق وبررسی منابع مختلف در ادیان مختلف میباشد ایشان مستند حرف میزنن ،    توسعه میکنم به کلیپ معرفی استاد از زبان شبکه (و ا  )روببینیدکه چطور میخواهن شخصیت ایشانرو تخریب کنن، ضمنا اگه دوست داشتین سلسه سخنرانیهای مربوط به راز آفرینش  وامام شناسی وغیره...را نگاه کنید خیلی جالبه باعث میشه یک نگاه جدید به زندگی بکنیم.
مورد دیگه که فرمودن ماباید خودمان را اصلاح کنیم  ما باید اول شناختی از راه اصلی داشته باشیم تابتوانییم مسیر خودمان را نسبت به آن راه اصلی اصلاح کنیم  .

Major I

Major I

نماد کاربر
95

تاريخ عضويت

شـــمـــالـــگـان

توسط demorgan » پنج شنبه 25 دی 1393 21:39

درود جناب  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

به حق مارکس درست گفته است (این جمله را ایشان در تکمیل یکی از گفته های هگل گفته اند)  که تاریخ دوبار تکرار میشود ، یکبار بصورت تراژدی و باردیگر بصورت کمدی .
ولی حداقل تاریخ سیاسی ایران نشان داده است که میتوان بیشمار وقایع را بصورت تراژدی تکرار کرد و هر دم با چاشنی های متفاوتی .
البته که این شخصیت ها نوستالژی تاریخیند و این نتیجه گیری ها و تبیین های ایشان متضمن صدق نیست . تنها نوعی نگرش دینی و دشمن بینی از زاویه اشتباه است .
برای انکه بنده به مغلطه گویی متهم نشوم ، شما تاپیکی را ایجاد کنید و گفته های ایشان را در ان قرار دهید و بنده هم نقد خود را بر تک تک عرایض ایشان اعلام خواهم کرد .

در مورد راه اصلی هم باید خدمتتان عرض کنم ، خود را با این مفاهیم انتزاعی فریب ندهید . شما را به تاپیک  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  دعوت میکنم که در انجا بحث جالبی در ارتباط با این مفهوم مورد نظر شما صورت گرفته است .
هیچ هیچ هیچ ...

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

توسط mahdemomn » پنج شنبه 25 دی 1393 23:59

باسلام
دوست عزیز راجب نقد شخصیت استاد رائفی پور بحثهای ایشان وایجاد تایپک برای نقد اگه شما دوست دارین در پروتال مصاف  نقد سخنرانیهاشون رو بزارین و جواب نقد تون رو مستقیم از خودشان بگیرید یا بهتر از اون تاپیکی ایجاد کنید از استاد دعوت کنیم  در این تاپیکی ،اگه بشه خیلی خوب میشه ....
ودر ضمن در مورد بحثهای فلسفی اگه دوست داشتین  به سخنرانیهای استاد رحیم پور ازغدی  رو گوش کنید ایشان استاد فلسفه هستند .

Major I

Major I

نماد کاربر
95

تاريخ عضويت

شـــمـــالـــگـان

توسط demorgan » جمعه 26 دی 1393 01:01

من فکر میکنم بهای اندکی که به اندیشه آزاد و منابع دسته اول داده میشود موجب شده از بین تبیین های متفاوتی که از وقایع وجود دارد ، فقط تعداد معدودی از انها بتوانند از ف_*ل_ن*__ر ها گذر کرده و بر روی میز گفتمان های کشور قرار گیرند .
ببینید در یک انجمن قرار است دیدگاه های مختلفی که در مورد یک سوژه وجود دارد از سوی افراد با بینش های مختلف ابراز شود تا بتوان از ابعاد و زوایای مختلف نسبت به ان شناخت کسب کرد . زمانیکه ما میگوئیم پدیده ها به نقد گماشته شوند به این معنا نیست که قرار است شخصیت کسی نقد شود کما اینکه شما اگر کل سخنرانی های ایشان را بکاوید چیزی جز گمانه زنی های نامعتبر به همراه ترفند های برانگیزنده احساس نخواهید یافت که دوران این عرصه نمایی ها دیرزمانیست که به سر رسیده است .
مطالعه منابع دست اول و بررسی بدون تعصب دیدگاه های مختلف فکری در غرب میتواند شما را از این جایگاهی که قرار دارید خارج کند .

البته شما با حداقل آشنایی با الفبای فلسفه پی خواهید برد که فلسفه به معنای حقیقی کلمه یک ماز نامتناهیست و در این کلاف سردرگم هیچ فیلسوف ، دانشمند و خبره دینی نیز نمیتواند تضمینی به شما دهد که راه خروج چیست و آیا راه خروج و درستی وجود دارد یا خیر .
آقای ازغدی نیز از این قاعده مستثنی نیست . البته بنده هم در کنار تمامی افراد توافق ندارم مدرک اکادمیک اعتباری به نوشته ای میدهد ولی ایشان مدرک اکادمیک ندارند بنابراین استاد فلسفه نیستند . ایشان هم نحله فکری خاص خود را دارند و سخنانشان در مورد باروری نشان از ضعف اطلاعاتیشان از جامعه شناسی جنسی می باشد .
مد گفتمان فلسفی کشور ، الهیات فلسفی است نه فلسفه ی دین آنگونه که در امریکا و بخصوص اروپا وجود دارد . ما تا زمانیکه نتوانیم در دانشگاه هایمان از دید یک سوم شخص در دین و موضوعات وابسته پژوهش کنیم راه بجایی نخواهیم برد .
هیچ هیچ هیچ ...

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

توسط mahdemomn » جمعه 26 دی 1393 17:43

باسلام دوباره
اولا چون من از بحثهای فلسفی شاختی ندارم نمیتوانم راجب چیزی که نمیدانم بحث کنم  ثانیا شما که دو استادو  قبول ندارید نظرتون راجب آیت الله جوادی آملی یا مرحوم آیت الله محمد تقی جعفری چیه این دوعزیز که در مورد فلسفه
حرفهای زیادی برای گفتن دارن ....
http://javadi.esra.ir
www.Ostad-Jafari.com

ضمنا ازعلاقه مندان به بحثهای مهدویت و تشیع دعوت میکنم از سایت شبکه ولایت دیدن فرمایند
http://www.velayattv.com

بعدي