در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 39 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توطئه نيروي هوايي ارتش براي ترور مشرف

توسط Mr.Amirhessam » دوشنبه 15 آبان 1385 00:19

به نوشته يك هفته نامه انگليسي شبكه‌اي از مقامات نيروي هوايي ارتش پاكستان به اتهام تلاش براي قتل پرويز مشرف رئيس جمهوري اين كشور از طريق حمله موشكي دستگير شده‌اند.

به گزارش فارس به نقل از هفته نامه «ساندي‌تلگراف»، نقشه حمله راكتي به محل اقامت پرويز مشرف ماه سپتامبر گذشته و چند روز پس از بازگشت وي از سفر به آمريكا و انگليس شناسايي و خنثي شد.

به گفته منابع اطلاعاتي پاكستان حدود 50 نفر مظنون به مشاركت در اين حمله دستگير شده اند كه بسياري از آنها را افسران نيروي هوايي تشكيل مي دهند و برخي به مناطق شديداً امنيتي دفتر رئيس جمهور، پارلمان و سازمان اطلاعات كشور دسترسي دارند.
گرچه وجود ارتباط بين آنها و «القاعده» يا طالبان اثبات نشده اما گفته شده انگيزه آنها همكاري مشرف با آمريكا در جنگ عليه تروريسم بوده است.

پرويز مشرف به همين منظور از نزديك ترين مشاوران معتمد خود دعوت كرده تا در جلسه‌اي كه هفته جاري برگزار خواهد شد به بازنگري در امنيت شخصي وي بپردازند. در حالي كه مشرف نيروهاي مسلح كشور را بزرگ ترين نقطه اتكاي خود مي داند، وفاداري سطوح مياني و پايين تر ارتش به وي به دليل حاكم بودن اين برداشت كه او پاكستان را به آمريكا و متحدان غربي‌اش فروخته، رو به افول است.

در همين حال مقامات نظامي در محافل خصوصي و غيررسمي به افزايش تهديدجاني عليه مشرف اذعان دارند و پيش‌بيني مي‌كنند مباحثاتي بر سر بمباران هفته گذشته يك مدرسه ديني در باجور توسط بالگردهاي ارتش بروز كند.
http://www.baztab.com/news/52325.php
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان