توطئه نيروي هوايي ارتش براي ترور مشرف

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهار شنبه 15 شهریور 1385, 12:51 am
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

توطئه نيروي هوايي ارتش براي ترور مشرف

پست توسط Mr.Amirhessam » دو شنبه 15 آبان 1385, 12:19 am

به نوشته يك هفته نامه انگليسي شبكه‌اي از مقامات نيروي هوايي ارتش پاكستان به اتهام تلاش براي قتل پرويز مشرف رئيس جمهوري اين كشور از طريق حمله موشكي دستگير شده‌اند.

به گزارش فارس به نقل از هفته نامه «ساندي‌تلگراف»، نقشه حمله راكتي به محل اقامت پرويز مشرف ماه سپتامبر گذشته و چند روز پس از بازگشت وي از سفر به آمريكا و انگليس شناسايي و خنثي شد.

به گفته منابع اطلاعاتي پاكستان حدود 50 نفر مظنون به مشاركت در اين حمله دستگير شده اند كه بسياري از آنها را افسران نيروي هوايي تشكيل مي دهند و برخي به مناطق شديداً امنيتي دفتر رئيس جمهور، پارلمان و سازمان اطلاعات كشور دسترسي دارند.
گرچه وجود ارتباط بين آنها و «القاعده» يا طالبان اثبات نشده اما گفته شده انگيزه آنها همكاري مشرف با آمريكا در جنگ عليه تروريسم بوده است.

پرويز مشرف به همين منظور از نزديك ترين مشاوران معتمد خود دعوت كرده تا در جلسه‌اي كه هفته جاري برگزار خواهد شد به بازنگري در امنيت شخصي وي بپردازند. در حالي كه مشرف نيروهاي مسلح كشور را بزرگ ترين نقطه اتكاي خود مي داند، وفاداري سطوح مياني و پايين تر ارتش به وي به دليل حاكم بودن اين برداشت كه او پاكستان را به آمريكا و متحدان غربي‌اش فروخته، رو به افول است.

در همين حال مقامات نظامي در محافل خصوصي و غيررسمي به افزايش تهديدجاني عليه مشرف اذعان دارند و پيش‌بيني مي‌كنند مباحثاتي بر سر بمباران هفته گذشته يك مدرسه ديني در باجور توسط بالگردهاي ارتش بروز كند.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”